Oefenspringen 80/90 cm


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 25 februari 2018
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Nick van der Graaf nn nn rucphen
2 63 Danny Willems I'm du vinia NN Oosteind
3 91 Willemijn Swinkels Atsekide Tangelo van de Zuuthoeve
4 138 Danny Willems I'm du vinia NN Oosteind
5 47 Lieke Struik woody nn
6 Eline Vreijsen Joey Mr Pancake Oosteind
7 Renske Kroeze Infinity NN Prinsenbeek HC
8 Dane Hoeve NN NN Hulten
9 Jeannette Monden Ice Tea Du Monden Dakar vdl Etten Leut
10 139 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel
11 37 Britt Nees Uschi Droomwals Geeruidenberg
12 56 Christy Dictus Fupord van Beek nn
13 Britt Nees Uschi Droomwals Geeruidenberg
14 Manon Lazeroms Animo's India Andiamo Sprundel HC
15 Gaby van der Bruggen Argo Z Asca Z Vught
16 Manon Lazeroms Animo's India Andiamo Sprundel HC
17 Gaby van der Bruggen Argo Z Asca Z Vught
18 Kees Verheijen Inka van de zuuthoeve Thunder Rijsbergen
19 Lisanne Verdonk ventje vd tojopehoeve z Vragant Z Oudenbosch HC
20 Nick van der Graaf nn nn rucphen
21 25 Lisanne Verdonk ventje vd tojopehoeve z Vragant Z Oudenbosch HC
22 Yentl Bastiaansen daginia Universeel Willemstad
23 Marieke Michielsen Cilotte Tenerife Vdl Waspik
24 Laurie Peeters Enjoy Cantos Breda
25 Marieke Michielsen Cilotte Tenerife Vdl Waspik
26 53 Renske Kroeze NN NN Prinsenbeek
27 Dane Hoeve NN NN Hulten
28 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze prinsenbeek
29 Iris Pellenaars Grandeza del amor Querly Elvis Breda
30 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze prinsenbeek
31 Jeroen Snijders High flyer Bustique Kaatsheuvel
32 94 Casper Timmermans Ninjo's Juup NN
33 19 Danny Willems Investment NN Oosteind HC
34 Eline Vreijsen Jafra Nabab de reve Oosteind
35 Kim Couwenberg Care Angel Nvt Dinteloord
36 Janneke Jacobs Vademeecum Goodtimes dordrecht
37 Kaylee Heynen Caramel Nn Tholen
38 Aafke Timmermans Dopharma’s Ida Numero Uno owmiddelbeers HC
39 Kim Elsten Grace Luckyboy Sprundel
40 55 Christy Dictus Irona van Beek Stakkato
41 113 Nick van der Graaf nn nn Rucphen
42 Marco Zuurveld Asterix Andiamo rijen
43 Jade van der Zanden Hoochie RZ Hooch DK Zundert
44 Joyce Rijk Coco de Landetta Cartano Made
45 Britt Nees Benini Vermont Geeruidenberg
46 Manon Lazeroms Jafanola Casimo Sprundel HC
47 36 Britt Nees Benini Vermont Geeruidenberg
48 Noor Elsbeek Chap vh Laageind Z Cipriano Veldhoven
49 Renee Elsbeek Chimmy Choo Clearway Veldhoven HC
50 Noor Elsbeek Chap vh Laageind Z Cipriano Veldhoven
51 Stijn Theeuwes Dopharma's Jarno - Veldhoven
52 Julia Van Osch Finalist-B Quality Time Gilze
53 Thieu Huijbregts Ego dk z Erco vh Roosakker Rijsbergen
54 Kees Verheijen Genre DK Z Grison vd bisschop Rijsbergen
55 Lisanne Verdonk Jet diablo don diablo Oudenbosch HC
56 Gaby van der Bruggen New Star Dublin van Overis Z Vught
57 26 Lisanne Verdonk Jet diablo don diablo Oudenbosch HC
58 Eline Vreijsen Jagger Indoctro Oosteind
59 86 Sam Dilven Vedette Corland
60 Renske Kroeze Davine NN Prinsenbeek HC
61 Dane Hoeve NN NN Hulten
62 Janneke Razenberg Tamarinde Metall Raamsdonksveer
63 114 Nick van der Graaf nn nn Rucphen