Klasse M 2 Fasen Special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 24 februari 2018
Tijd: 12:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Kessy van Berlo Belle- Fomia verdi veghel
2 70 Doron Kuipers Hujintao nn
3 Renske Kroeze Grandesa B Spartacus Prinsenbeek
4 Anoek van der Pluijm Heldorado Eldorado van de Zeshoek Made
5 106 Mischa Everse How do you do Sam R Waddinxveen
6 80 Jody van Gerwen Bartabas de la pomme NN HC
7 1 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
8 Kim Couwenberg Farah van Bleyendaal Zirocco Blue Dinteloord
9 Tim Franssen Hemelton Untouchable Gilze
10 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek rucphen
11 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
12 Thomas Mertens Blom`s Heaven Inshallah de Muze Etten leur
13 Bas Knijff Hangover van de Postbaan Nabab de reve Oude Tonge
14 Lianne Kuypers Gozermie Onbekend Someren
15 Dante Kuipers Flower Blue van de Beatrixhoev Zirocco Blue boxtel
16 101 Kaylee Heynen Cartino II NN Tholen
17 Pieter Rutten Gamble Arezzo Rucphen
18 Dominique Greeve Maestro BB Namelus Rucphen
19 Bas Moerings Ipsthar Denzel van 't Meulenhof Roosendaal
20 Jo Sturgess Grace Spartacus Gemonde
21 65 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
22 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
23 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen Op Zoom
24 Roy de Nijs Crazy Night Claudio Rucphen
25 Dries Van der Linden habanix van beek aganix Oosteind
26 Sam Versteijnen Didah Indoctro Berkel-Enschot
27 Indira Jussen Quaresta Z Quasimodo Z Veghel
28 Natasja Winninghoff Cartina W Cartano Breukeleveen HC
29 Kristel van der Venne klokkarstua kashmir van t schuttershof ossendrecht
30 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z ossendrecht
31 30 Boy Peels Plus NN Waalre HC
32 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
33 Thijs Elesen F.Katusha E Apple Juice Esbeek
34 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
35 115 Githa van Beurden Erocco B Zirocco Blue Hilvarenbeek HC
36 Maxi de Weert Harvester Dakar Ossendrecht
37 43 Rob Brosens Gringo du Thurin Glasgow vh Merelsnest Prinsenbeek HC
38 Tom Schellekens Gangster NN ESBEEK
39 Claire van Riel Voulez-vous Obourg Loon op Zand
40 Jorn van Kuyk hyperion dutch design langeweg
41 95 Kessy van Berlo California 70 vb cancoon Veghel HC
42 71 Doron Kuipers Hero NN
43 Renske Kroeze M can Do It Can Remember Prinsenbeek
44 75 Mischa Everse Hairo Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
45 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
46 Frank de Loos Cottage Calvin Z Roosendaal
47 89 Elvira Kwakernaak Fashion Singapore
48 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Made
49 81 Jody van Gerwen Esprit NN
SLEEPPAUZE (10 minuten)
50 Kim Couwenberg Caleandro d'hotot z Caleandro Dinteloord
51 Wil Schellekens Casaletto Casquetto ESBEEK
52 Dries Van der Linden Elinn nn Oosteind
53 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel HC
54 122 Morten Djupvik Farusa Guidam sohn Gilze HC
55 123 Maria Jorgensen Extra Cool Nvt Gilze HC
56 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
57 111 Nick van der Graaf Hamlet Berlin Rucphen
58 22 Lisanne Verdonk Havanna Zirocco Blue Oudenbosch
59 Michelle van Hemsbergen Navarre's Happyness Van Gogh Made
60 Eric van der Vleuten El Wikke Eldorado van de Zeshoek Someren
61 126 Jo Sturgess C-Forever Z Calvino Z Gemonde HC
62 Michael Grijmans Hollywood Inshallah de muze Erp
63 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
64 116 Tim Franssen Kinley Elvis vd putten Gilze
65 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergen
66 Bart van Heesbeen Flair Numero Uno Elshout
67 Sarah Duggan Hero Blue v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek
68 Kees Lips name it namelus Hoogstraten
69 Bart Lips Hurricane Falaise de muze Biest-Houtakker
70 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Kaatsheuvel
71 Geert Moerings Hastha Vigo d'arsouilles Roosendaal
72 Kaat Brosens Gantasia Indoctro Castelré
73 Jorn van Kuyk Logtenburgs Goldy Shot Ukato Langeweg
74 Annelies Boer Hong Kong Girl Action Breaker Wateringen
75 Mitchel Sonneveld Fumonia B Quality Time Sprundel
76 93 Thomas Mertens Blom`s Icarus Biscayo Etten
77 Mark Jespers Harvey Baltic prinsenbeek
78 Sam Versteijnen Hyon Verdi Berkel-Enschot
79 46 Boy Peels Haudiamo Andiamo Waalre
80 49 Dominique Greeve Hira Polo NN Rucphen HC
81 Bas Knijff Teun Z Tyson Oude Tonge
82 Bas Moerings Itwisth Twisther Roosendaal
83 Danny Willems Haineken Spartacus Oosteind
84 66 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
85 125 Morten Djupvik Cadira Conington Gilze
86 124 Maria Jorgensen Herca van het Lindehof NN Gilze HC
87 Eric van der Vleuten Hangover Canturo Someren HC
88 Roy de Nijs Lacoste III Horiond de Libersart Rucphen
89 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
90 54 Maxime van der Linden Johnny nn Oosteind
91 82 Jody van Gerwen Dirty Harry NN
92 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL veghel
93 72 Doron Kuipers Freestyle NN HC
94 105 Renske Kroeze Can Fly nn Prinsenbeek
95 Kim Couwenberg Gemini Cardento Dinteloord
96 117 Tim Franssen andra z andiamo Gilze
97 112 Nick van der Graaf Gibston Chelltago Rucphen
98 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus ESBEEK
99 120 Tom Schellekens Dorosa Canturano Esbeek
100 119 Mischa Everse Hairo Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen HC