Klasse L 2 Fasen Special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 24 februari 2018
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 99 Olivier van der Vaart Ginola NN Terheijden
2 Maxi de Weert Glamoures Glasgow v/h merelsnest Ossendrecht
3 Janne Paridaans Larona van het Eelshof Der Senaat 111 Oud-Turnhout
4 Sacha de Wit Newsflash van Overis S.P.O. Eldorade van de Zeshoek Ossendrecht
5 Femke Braat Bollenhoeve's First choice Manhattan Etten-Leur
6 Jan Mathijssen geronimo == Biezenmortel
7 Sanne de Jong Spatje H Spartacus Tilburg HC
8 Bas Knijff Irokka van de postbaan Montender Oude Tonge
9 Renske Kroeze Can Fly nn Prinsenbeek
10 39 Mark Jespers Faith in blue Zirocco blue Prinsenbeek
11 Danny Willems Ipad Etoulon Oosteind
12 Eva Stad Tip Top's Hotmail Mylord Carthago Geertruidenberg
13 Bart Lips Carolus Z Cormet du Lys Biest-Houtakker
14 Lotte Wilschut O la la Conto Hoeven
15 Kim Tomaszewski Karnaby van de Distelhoeve Flipper D'elle Balen
16 Kristel van der Venne klokkarstua kashmir van t schuttershof ossendrecht
17 Sam van der Venne contador z chippendale z ossendrecht
18 Natasja Kivits Ecalinde Marlon Dussen
19 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosterhout
20 Jo Sturgess Cratina Z Calvino Z Gemonde
21 Lucille Billet Giant Hood BS Sisley de la tour Vidal Rijsbergen
22 Lisanne Verdonk Celios Z centurio Oudenbosch
23 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
24 Olivier van der Vaart Hilton Zirocco Blue Terheijden
25 51 Natasha Herjawan Happy Rose -
26 Dominique Greeve Heartbeat BB Cardento Rucphen
27 3 Monique Jespers Houdini Inshallah de Muze Oosteind
28 62 Maxi de Weert Frivole Quasimodo van de Molendreef Ossendrecht
29 Sacha de Wit Millstream's Insperation Etoulon VDL Ossendrecht
30 Connie Sturgess Stuart Z Spartacus Gemonde
31 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel
32 87 Elvira Kwakernaak Evita Canturano
33 Britt Snoeks Ganymedes cardento Valkenswaard
34 Gijs Kole Cassina Cassini II Valkenswaard
35 100 Kaylee Heynen Who Knows NN Tholen HC
36 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
37 Sanne de Jong Nikita H Nabab de Reve Tilburg HC
38 Kaat Brosens Ma Belle Ugano SItte Castelré
SLEEPPAUZE (10 minuten)
39 38 Indira Jussen Gambler Al Capone Veghel HC
40 Lianne Kuypers Hermanti - Someren HC
41 110 Indira Jussen Gambler Al Capone Veghel HC
42 68 Doron Kuipers I star big star
43 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg HC
44 69 Doron Kuipers I star big star HC
45 Margo van Nijnatten High Quality CS Chello III Castelre
46 Anna van den Hadelkamp Gaia Spartacus Montfoort
47 Janne Paridaans Frivolle van het Eelshof Apollo vh Lindebos Oud-Turnhout
48 Dennis Wauben Nn - Molenschot HC
49 Annelies Boer Sandro v/d bernsehoeve z Sandro boy Wateringen
50 Bart Lips Casago II Casall Biest-Houtakker
51 Femke Braat Bollenhoeve’s Culia Tangelo vd Zuuthoeve Etten-Leur
52 Morten Djupvik Cadira Conington Gilze
53 Jan Mathijssen Falco Tangelo v/d Zuuthoeve Biezenmortel
54 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
55 Maartje van Riel M.J. Van Riel Eppo Zavall Vdl Loon op Zand
56 Dante Kuipers Flower Blue van de Beatrixhoev Zirocco Blue boxtel
57 88 Elvira Kwakernaak Breakability Up To Date
58 50 Pieter Rutten Gamble Arezzo Rucphen
59 78 Bas Moerings Impressive nn Roosendaal
60 79 Jody van Gerwen Lukaku van de bisschop NN
61 Lisanne Verdonk Bollenhoeve`s Infinty nn Oudenbosch
62 Bas Knijff It's me Charisma Oude Tonge
63 70 Doron Kuipers Hujintao nn
64 Anoek van der Pluijm Holly Hunter Mermus R Made
65 67 Mischa Everse Secretariat van 't Huka Diamant de Semilly Waddinxveen
66 Sacha de Wit Igor Carthino Z OSSENDRECHT
67 Renske Kroeze I'm Gold Caretino Gold Prinsenbeek
68 20 Danny Willems Cornado Cassaro Oosteind
69 40 Mark Jespers Haylie Glasgow van het Merelsnest Prinsenbeek
70 42 Rob Brosens Galanty Zirocco Blue Vdl Prinsenbeek HC
71 Maxi de Weert Harvester Dakar vdl Ossendrecht
72 Olivier van der Vaart Emma riende Indoctro Terheijden HC
73 Dominique Greeve Zowiezo NN Rucphen
74 Tim Franssen Hemelton Untouchable Gilze