Klasse 1.40m zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VAKWERK UITZENDGROEP PRIX     


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 15 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1000.-
2e prijs: € 750.-
3e prijs: € 500.-
4e prijs: € 250.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 193 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
2 353 Peter Bulthuis Gicero Cicero Echt
3 219 Bianca Schoenmakers Famke Adina HDH Bacardi VDL Geldrop
4 Bert-jan van de Pol Condor Z nn Neerpelt
5 185 Malin Parmler Jewel van ‘t Eigenlo Diamant de Semily Mierlo
6 Kimberley Winsingh Don Chello Douglas Raalte
7 Tom Martens Classic Edition Cancara Z Ospel
8 73 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss
9 Piet Raijmakers Jr. van Schijndel's Belle Berlin Asten
10 246 Boy Peels Davito Z Cade Z
11 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
12 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
13 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
14 257 Henk van de Pol Dilithyia VLS nn
15 Anne-martine van Liere Van Gogh Vls Nabab De Reve Weert
16 Dave Maarse Engelien Clinton Wellerlooi
17 8 Kessy van Berlo Elegant Vb Verdi Veghel
18
19 139 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S Swolgen
20 43 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
21 131 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
22 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
23 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
24 Reggy Hoffmann Cranilli Crawford Helmond
25 333 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
26 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-Oedenrode
27 194 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
28 Joost Martens Empire Calvaro Helmond
29 220 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
30 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Neerpelt
31 381 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
32 75 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss
33 158 Maureen Bonder Cumbela NN
34 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
35 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 Geffen
36 Alisa Danilova Dahy Lalan Whitesnake Asten
37 190 Caroline Manders Avanti D Padinus
38 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley Hoogeloon
39 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
40 Piet Raijmakers Jr. Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
41 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
42 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere Meterik
43 Gabriel Coumans Flo nn Deurne
44 Dave Maarse Valentino Z Vulkano Wellerlooi
45 Tom Schellekens Casander Lord Z Esbeek
46 195 Kelly Jochems Eowan A Numero Uno Achtmaal
47 354 Peter Bulthuis Freebird Lupicor Echt
48 Joost Martens Quirinal Quintero Helmond
49 221 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
50 374 Henk van de Pol Enriques Of The Lowlands Diamant De Semilly
51 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
52 Tom Martens Ut Wodka Cassini Ospel
53 74 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss
54 378 Bert-jan van de Pol Uno nn Neerpelt