Klasse Z zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 15 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 76 Jarno van Erp Fiësto Go Ziesto go zinea Oss
2 327 Joost Martens Goedhart Quasimodo Z Helmond
3 350 Peter Bulthuis Gucci Harley Echt
4 Marwin van den Nieuwenhuijzen Spock Startrek Sint-Oedenrode
5 217 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
6 John Steeghs Didane Zidane Meterik
7 Anne-martine van Liere Gilithyia vls Vader Onbekend Weert
8 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
9 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
10 Tom Martens Allegre Miltoo Z - Ospel
11 269 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten
12 Yusuke Takashima Elstar Larino Asten
13 25 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
14 Rob Heyligers Easy Rider Mr. Blue asten
15 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
16 191 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
17 103 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
18 Rob van Bussel Zandora Z Zandor asten heusden
19 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly Hoogeloon
20 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley Hoogeloon HC
21 Harry van Dooren Ceasar nn Heeze
22 Kimberley Winsingh Dusty - Raalte
23 145 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
24 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
25 Maaike Schoormans Franko de Kalvarie Vaillant hapert
26 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
27 326 Jarno van Erp Felix Al Capone Oss
28 Joost Martens La boom Lacoochee Helmond
29 202 Richelle Coppelmans Galaxy girl Verdi
30 14 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-rixtel
31 Joost Leesberg Air Donna Z Air Jordan Z Erp NB
32 138 Tanja Torgilsman-van Bakel Rosa Ohio van de padenborre Swolgen
33 Gabriel Coumans Flippant Baloubet Du Rouet Deurne
34 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
35 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fuji Ustinov Sint-Oedenrode
36 216 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
37 John Steeghs Goblin Baltic VDL Meterik
38 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndels Whisperfield Baloubet du Rouet Asten
39 264 Jordi van Oosterhout Gladstone Grison Van Den Bisschop
40 Anne-martine van Liere Goya vls Unaniem Weert
41 Dave Maarse Di Natale L' Esprit Wellerlooi
42 Anne - Marie Poels Dibria nn Swolgen
43 351 Peter Bulthuis Genereux Wizzard Echt
44 130 Thom van Dijck Archer Ginus Sint Oedenrode
45 Iris Looymans Evogue Cicero Z van Paemel Vught
46 367 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
47 152 Maureen Bonder Genua NN
48 184 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
49 78 Jarno van Erp Eminea Namelus R Oss
50 Joost Martens Gitano V Quality Time Weert
51 Alisa Danilova Kadans Como Cesano II Asten
52 Yusuke Takashima Fifa Z Fierro hof ter Zeedijk Asten
53 379 Reggy Hoffmann Lancelot Non Stop Helmond
54 26 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
55 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
56 192 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve Achtmaal
57 2 Kim Otten Fair lady Namelus R Lierop
58 334 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
59 102 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
60 Rob van Bussel From Heidi Andiamo Z asten heusden
61 383 Harry van Dooren Extra Namelus r Heeze
62 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
63 144 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
64 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
65 Maaike Schoormans Douglas Egypte Douglas hapert
66
67 Iris Michels Adidetje Dutch Capitol Liessel
68 183 Malin Parmler Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Mierlo
69 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly Sint-Oedenrode
70 377 Frans Wijlaars Kamilobvan de broekant Numero uno
71 218 Bianca Schoenmakers Cream Couleur HDH Cream on Top Geldrop
72 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
73 Piet Raijmakers Jr. Chanel nr1 vh Dieslhof calido Asten
74 376 Claudia Verburgt Freeswing Zirocco Blue Hoogeloon
75 Tom Schellekens Blikvanger Hamlet Esbeek
76 189 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z
77 Anne-martine van Liere Flinstone Ultimo Weert
78 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
79 375 Anne - Marie Poels Filini Arezzo VDL Swolgen
80 129 Thom van Dijck Fleurissant Startrek Sint Oedenrode
81 352 Peter Bulthuis Ghostbuster nn Echt
82 Rob van Bussel Erano Carthino Z asten heusden
83 80 Jarno van Erp Flying Boy Al Capone Oss
84 Joost Martens Florette Wizzerd Weert