Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 238 Kristian Houwen Happy Hour Kannan Wanssum
2 320 Thijs Derks Herma Toulon Zeeland
3 288 Renee de Weert Hashtag Stakkato Ossendrecht
4 81 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
5 Kim Sturme Impact Zambesi Bakel
6 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
7 Uri Burstein House Nabab des Reve Deurne
8 86 Vivian van der Maat Iron Man Kannan Houten
9 Rob van Bussel Iris Asrael asten heusden
10 365 Rob Heyligers Forlan Onbekend Asten
11 Tom Schellekens Gangster Esbeek
12 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte Sint-Oedenrode
13 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
14 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson Maasbree
15 260 Maureen Bonder Hacarinda NN
16 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut Someren
17 250 Dennis Evertse Hardy Warrant
18 370 Kimberley Winsingh Ivar Douglas Raalte HC
19 Rebecca Lindberg Olaya Z Ogano Sitte Aarle-Rixtel
20 Elisabeth Aspen Hot Chocolate HX Applaus Evertsoord
21 Jan Maly Craky Z - Maasbree
22 Yves Winkelmolen Highlight Up to date Son en breugel
23 284 Kristine Seierstad Corsini Connor Sevenum
24 Joy Lammers Ibeau smh Quasimodo z Hamont
25 Bert-jan van de Pol Hidden Cash eldorado v d zeshoek Neerpelt
26 Rob van Bussel courage m canabis z asten heusden
27 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design Esbeek
28 Jari van de Biggelaar Acapulco atlantic Geffen
29 Frida Berggren Lilly Vdl carosso Lommel
30 Joris van Helmond Dominance Plot blue Asten
31 Johan Klein Zieverink Indigo S Tangelo van de Zuuthoeve Lierop
32 Maya Shalom Gotham Nabab Deurne
33 Liza Tiebot Impala SMH Zambesi Wanssum
34 Kristian Houwen Il Magnifico Ukato Wanssum
35 361 Vincent Dings Gavita HDH nn Heeze HC
36 120 Cindy van de Werf Moongirl Diamant de semilly Waalre
37 89 Gaetano Cipullo Belissima Sydney Asten
38 Louise Nyberg Carnegie Cardento Halmstad
39 230 Gaetano Cipullo Belissima Sydney Asten HC
40 121 Rianne Heerebeek Higgins Emerald Oostelbeers
41 88 Ida Sjögren Indigo Quality Z Indoctro Asten
42 109 Frans Burgers Halla Emerald Moergestel
43 309 Senna Diks Floreth Harley VDL
44 106 Yindee van Wanrooij Hope Blue Plot Blue Moergestel
45 132 Tristan Marchal Horus Hosco Someren
46
47 Noor Leesberg Coupe de Lady Coupe de Coeur Erp NB
48 Esmay van Griensven Dès Joke Wallenberg Nuenen
49 322 Renee de Weert Harvester Dakar vdl Ossendrecht
50 Christel Spitters Hiliday VLS Cartano Weert
51 Thijs Derks Immer Fortuna Berlin Zeeland
52 Rob Heyligers Hakuna matata Baltic asten
53 Tom Schellekens Golem NN Esbeek
54 Marwin van den Nieuwenhuijzen Hercules Spartacus Sint-Oedenrode
55 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne
56 Kimberley Winsingh Helmig Cardento Raalte
57 Yves Winkelmolen Harrington nn Son en breugel
58 Ellen Beckers - van Bussel Selena Z Spartacus roggel
59 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
60 Dorien Leynen Mylord van't Vlasmeer Emerald van't Ruytershof Overpelt
61 347 Aisha Van Sprang gigi london times Asten
62 371 Bert-jan van de Pol Gail Desemilly Flamenco Desemilly Neerpelt
63 Ruben Heijligers Evergreen Cristall Diarado Asten
64 Max van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
65 Dianne Merks Haike Oberline FL Z Harmony Sint Oedenrode
66 Marion Merks High Fly Chacco Blue Sint oedenrode
67 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend Hoogeloon
68 Frank Hendriks Chapeau Caleandro Voerendaal
69 florent negrel halla architect architect lierop
70 Kim Sturme Goya Bernini Bakel
71 Rebecca Lindberg Heavens Fire Spartacus Aarle-Rixtel
72 251 Dennis Evertse Zirocco Z Zavall VDL
73 Jan Maly Handsome Boy GS Eldorado Van De Zeshoek Maasbree
74 Joy Lammers Nicolo Namelus R Hamont
75 Wil Schellekens Isabel Captain Cooper Esbeek
76 Anne-martine van Liere Homerun VLS Emilion Weert
77 Christel Spitters HandymanVLS Azteka VDL Weert
78 Frida Berggren Gigi Non stop Lommel
79 Joris van Helmond Quality Boy - Asten
80 Johan Klein Zieverink IRON L Numero uno Lierop
81 278 Jalissa Steevens Duporiena K Zahiro uit 't Veld Geldrop
82 Thijs Derks Hokyra Fortuna Numero uno Zeeland
83 Rob Heyligers Hollywood Quasimodo asten
84 Tom Schellekens Forever Go Toulon Esbeek
85 Marwin van den Nieuwenhuijzen Giola Spartacus Sint-Oedenrode
86 Bert-jan van de Pol giant fortuna quality time Neerpelt
87 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
88 Mathijs van Asten High Five Berlin Ysselsteyn
89 Pieter van Kemenade Fabio Constant Z Someren
90 Sylvia Dorssers High Five Glasgow vh Merelsnest Maasbree
91 323 Renee de Weert Falanda - Ossendrecht HC
92 228 Kimberley Winsingh Hangover Canturo Raalte HC
93 91 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende HC
94 229 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Evertsoord HC
95 16 Britt Snoeks Frivole Quasimodo Vd Molendreef Valkenswaard
96 9 Kessy van Berlo Crime Story VB Cassaro Veghel HC
97 342 Massimo Antonioli Grandeur Whistler Grashoek
98 Yves Winkelmolen geranimo linton Son en breugel
99 346 Erwin Bos La Coste nn
100 Frank Hendriks Hope Eldorado Voerendaal