Klasse B zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 360 Vincent Dings Gavita HDH nn Heeze
2 Kristian Houwen Victory VD Broekkant Z Vigo D'Arsouilles Wanssum
3 358 Rob de Bruyn Balitimore - Hooge
4 Noor Leesberg Felicitas Numero Uno Erp NB
5 240 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur
6 118 Cindy van de Werf Corleone Crown Waalre
7 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
8 Kimberley Winsingh Ivar Douglas Raalte
9 34 Kim Rothengatter VDL Groep Iceman Numero Uno Hoogeloon HC
10 Jan Maly Ivano Entertainer Maasbree
11 105 Yindee van Wanrooij Irusa Plot Blue Moergestel
12 Britt Paesen Caliber Z Concordance Overpelt
13 Maxime de Clercq Izomaris Durango vdl Someren HC
14 286 Felix Malmborg Gaudiamo NN HC
15 Joris van Helmond Zambaccio Zambesi Asten HC
16 5 Jari van de Biggelaar Gorchidee Balou du Rouet Geffen
17 179 Jort Op het Veld Blue Col Z Berlin Meijel
18 Rebecca Lindberg Ingaro Inshallah de Muze Aarle-Rixtel
19 Rosanne Janssen Garieska V Ukato Lierop
20 111 Eva van Zantvoort Go Nobel-n Quebracho LS Valkenswaard
21 85 megan van hout Korana's Erino Larino Valkenswaard
22 27 Fleur van Lier Hasta La Vista Harley Sevenum
23 119 Cindy van de Werf Izzy molga Numero uno Waalre
24 Renee van der Westen Isador Q Breitling Someren
25 335 Yanou Timmermans Hellfire nn
26 355 Vincent Dings Hans Dings HDH nn Heeze
27 Kristian Houwen Iryan Baltic VDL Wanssum
28 Liza Tiebot Indy - Wanssum
29 Joel Siersema L-prefor Air Jordan Den mortel
30 Johan Klein Zieverink IRON L Numero uno Lierop HC
31 Rik Haves Highlight Quasimodo Vd Molendreef Horn
32 Sylvia Dorssers Hollandia Spartacus Maasbree
33 Nicole Denis Beluga Rs Florencio Ysselsteyn
34 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne
35 Marly Ceelen Laranza Warrant Helmond
36 Lonneke Berkvens Hunter Colandro Ommel
37 Kimberley Winsingh carambo Z carambole Raalte
38 Kristine Seierstad I'm joking M Carentino gold Sevenum
39 Lizzy van der Vorst Future pride of architect Springtime Geldrop
40 359 Rob de Bruyn Coberlina vd Laarseheide. Contendro Hooge
41 Rob van Bussel indigo vittorio asten heusden
42 133 Tristan Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte Someren
43 Jan Maly Illinois Spartacus Maasbree
44 104 Yindee van Wanrooij Inwood Kannan Moergestel
45 Britt Paesen Concordance Concorde Overpelt
46 336 Marwin van den Nieuwenhuijzen Escabeche Emerald van t Ruytershof Sint-oedenrode
47 Maxime de Clercq Pompadour Action Breaker Someren HC
48 Joris van Helmond Hyndla Up to Date Asten HC
49 287 Renee de Weert Hashtag Stakkato Ossendrecht HC
50 79 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel HC
51 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Zeeland HC
52 258 Uri Burstein House Nabab des Reve Deurne HC
53 Vivian van der Maat Iron Man Kannan Houten HC
54 348 Frida Berggren Githa nn Lommel
55 168 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze HC
56 Kristian Houwen Indiego - Wanssum
57 Liza Tiebot Sandiana Sandro beast Wanssum
58 Elisa Brouwers impress Zirocco Blue Mierlo