Klasse Z vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 John Steeghs Goblin Baltic VDL Meterik
2 317 Thiago Ribas da Costa Piper vd Withoeve Prince vd Wolfsakker Ysselsteyn
3 296 Mathijs van Asten Yugadin Ysselsteyn HC
4 213 Silje Haug Aranca Mermus Hunsel
5 65 Lars Kersten Giwana Baltic VDL Egchel
6 Pieter Keunen Cubanita 4 Cassus kessel
7 55 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
8 Marcel van Driel Gotha Arezzo VDL Heeswijk
9 Renee de Weert Cartolana - Ossendrecht
10 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
11 Arnold Boerekamps Exelent Odermus R Asten
12 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
13 301 Peter Bulthuis Genesis Carambole Echt
14 Annelies Boer Gogo- Nevada Ustinov Wateringen
15 Kristine Seierstad Fitty Faline C Numero Uno Sevenum
16 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
17 Rens Spreuwenberg Hermine Hermes D'Auth Kessel
18 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
19 Hein van Driel Genius Onbekend Heeswijk-Dinther
20 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
21 114 Geert van Asten Lucky Lady VDB Arko III x Clinton Waalre
22 Bert-jan van de Pol Condor Z nn Neerpelt
23 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko III Grubbenvorst
24 Kim Sturme Dalisca Memphis Bakel
25 280 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
26 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof haaren
27 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
28 Kimberley Winsingh Dusty - Raalte
29 Malin Parmler Ego Zidane Mierlo
30 305 Monique van den Broek Quintera Quintero
31 Sandra Klaessen cote dor Neer
32 Tom Martens Allegre Miltoo Z - Ospel
33 136 Tanja Torgilsman-van Bakel Rosa Ohio van de padenborre Swolgen
34 Nadine Van den Berg Wonderboy Lancelot Zeeland
35 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
36 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
37 Patrick Verbakel Golden coconut Numero Uno Aarle-Rixtel
38 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 Geffen
39 Jan Maly Faristo Aristo Z Maasbree
40 Massimo Antonioli gotico diamant grashoek
41 John Steeghs Didane Zidane Meterik
42 Thiago Ribas da Costa Cassius Canturo Ysselsteyn
43 70 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme Egchel
44 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero kessel
45 56 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon
46 Rob Heyligers Easy Rider Mr. Blue asten
47 Marcel van Driel Fen-Atoil NN Heeswijk
48 Renee de Weert Flugel - Ossendrecht
49 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve Achtmaal
50 Arnold Boerekamps Carivari Clarimo Asten
51 Dave Maarse Di Natale L' Esprit Wellerlooi
52 303 Peter Bulthuis Clarico Clarimo Echt
53 Mathijs van Asten Quint vh Maarlo Quidam De Revel Ysselsteyn
54 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
55 Annelies Boer Gilota Numero Uno Wateringen
56 Vilma Catani Dynamite TN Larino Nuenen
57 212 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
58 Joseph Rothstein Gomez Quality Time Eindhoven
59 Jeroen Scheepers Clint Donaldson Z Clintissimo Z Dilsen
60 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
61 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
62 Solveig Keskula Lord Lord Z Heeswijk
63 Liza Tiebot Daddy cool jth Wizzerd Wanssum
64 Kristine Seierstad Fairplay Gaillard de la pomme Sevenum
65 Sandra Klaessen excuus me Cicero Z Neer
66 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
67
68 Hein van Driel Carbid Z Ciciro Z Heeswijk-Dinther
69 115 Geert van Asten Goldfever GLN Vleut Waalre
70 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Neerpelt
71 Sanna Olsson Effe Anders lord Z Grubbenvorst
72 281 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
73 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
74 Robin van de Wetering Eliana Canturano Mortel
75 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z Ospel
76 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
77 150 Maureen Bonder Genua NN
78 262 Mark Martens Carello Caretino
79 Malin Parmler Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Mierlo
80 306 Monique van den Broek Footloose HBC Cantos
81 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
82 318 Thiago Ribas da Costa Billy Balou Cevin Z Ysselsteyn
83 71 Lars Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini II Egchel
84 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky kessel
85 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fuji Ustinov Sint-Oedenrode
86 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power asten
87 Marcel van Driel Cairo Lupicor Heeswijk
88 Renee de Weert Fiona Tangelo van de Zuuthoeve Ossendrecht
89 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
90 Arnold Boerekamps Coco Quicksilver Asten
91 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
92 249 Tim van de Oetelaar Dodger of the Lowlands Diamant de Semilly Kessel
93 300 Peter Bulthuis Gucci Harley Echt
94 298 Mathijs van Asten Can Jump Calido Ysselsteyn HC
95 241 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R Wateringen HC