Klasse M vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 oktober 2017
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Wilma Hellstrom Cicci BJN Ci Ci Senjor Ask Nuenen
2 Kimberley Winsingh Herakles Raalte
3 64 Lars Kersten Gagonda nn Egchel
4 Renee de Weert Forever - Ossendrecht
5 Rob Heyligers Gladstone Capistrano asten
6 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
7 Sandra Klaessen gloria vleut Neer
8 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Grubbenvorst
9 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
10 244 Boy Peels Granita nn
11 Jan Berben Beatle Berlin meijel
12 275 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
13 Thiago Ribas da Costa Follow De Bouverie Arko III Ysselsteyn
14 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
15 Pieter Keunen Gavalia Bustique kessel
16 Arnold Boerekamps Dinky Toy van de Castershoeve Moujik de Sohan Asten
17 40 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
18 311 Tim van de Oetelaar El Torro VDP - Kessel
19 Esther Manders flint AS nabab de reve haaren
20 Maaike Schoormans Franko de Kalvarie Vaillant hapert
21 Joris van Helmond Haïti Cassini Il Asten
22
23 Erwin Bos Amis Air Jordan Asten
24 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
25 Jari van de Biggelaar go to win Geffen
26 Kim Sturme Gallardo Cancara Bakel
27 Silje Haug Darjeeling Vaillant Hunsel
28 Kelly Jochems Levado van het Molenrietveld Der-Senaat Achtmaal
29 Mathijs van Asten ixy van de nachtegaele - Ysselsteyn HC
30 237 Iris Michels Quorioso pre noir Kannan Liessel
31 54 Jorn Emschove VDL Groep Halloween Clinton I Hoogeloon
32 Nadine Van den Berg Cleopatra Calvino Zeeland
33 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
34 113 Geert van Asten Milo Zilverstar Waalre
35 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland
36 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
37 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
38 148 Maureen Bonder Grand Prix RV NN
39 Pieter Keunen George Vittorio kessel
40 308 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z Ospel
41 Maaike Schoormans Gavanta Cantos hapert
42 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
43
44 Wilma Hellstrom Hertog Jan Der Senaat III Nuenen
45 Kimberley Winsingh Hatzidee PR Spartacus Raalte
46 319 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
47 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Ossendrecht
48 Rob Heyligers Hadiolga Chello 3 VDL asten
49 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
50 Sandra Klaessen gelvera quality time Neer
51 Marcel Groen koko vant eigenlo nn Mierlo
52 Johan Bergs Bibisi CKV zacharov Grubbenvorst
53 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
54 242 Boy Peels Cirus Z Carthino Z
55 Jan Berben Archimedes Arthos meijel
56 John Steeghs Gidora Elvis ter Putte Meterik
57 Thiago Ribas da Costa piper vd Withoeve prince vd Wolfsakker Ysselsteyn
58 Annelies Boer Vigo's Son Vigo D'arsouilles Wateringen
59 Malin Parmler Gucci Bustique Mierlo
60 290 Miranda Harrington Fernando NN Ospel
61 Solveig Keskula Gerdine Baltic VDL Heeswijk
62 278 Jalissa Steevens Duporiena K Zahiro uit 't Veld Geldrop
63 135 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Swolgen
64 Arnold Boerekamps Gradini Diarado Asten
65 Esther Manders Quidannette AS Quidam de Revel haaren
66 Maaike Schoormans Douglas Egypte Douglas hapert
67 Joris van Helmond Cachgon - Asten
68 Reggy Hoffmann Gistique Verdi Helmond
69 Erwin Bos Don't Ask Quasimodo Z Asten
70 Rens Spreuwenberg Neo KZ Nonstop Kessel
71 302 Peter Bulthuis Cantico -- Echt
72 Jari van de Biggelaar hublot diarado Geffen
73 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
74 Silje Haug Filippe Berlin Hunsel
75 223 Kelly Jochems Bequita M Chin Chin Achtmaal
76 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
77 42 Joep van der Kampen VDL Groep Gloria Nabab de Reve Hoogeloon
78 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
79 Kimberley Winsingh Donald Z Diamant de Semlliy Raalte
80 67 Lars Kersten Gorfulya Arizona Egchel
81 Renee de Weert Guus Geluk Diarado Ossendrecht
82 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R asten
83 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
84 Sandra Klaessen gaia c-ingmar Neer
85 Johan Bergs Guus ckv Bustique Grubbenvorst
86 243 Boy Peels Eliene Z -
87 Jan Berben Fabiano Warrant meijel
88 294 Mathijs van Asten Yugadin Ysselsteyn HC
89 205 John Steeghs Goblin Baltic VDL Meterik HC