springen L zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Wijzigingen, afmeldingen of verzoeken kunnen per mail ingediend worden tot woensdag 15 nov. Daarna zullen alle inschrijvingen in rekening worden gebracht

worden.  psvstmartinus@gmail.com

NN inschrijvingen of geen combinatienummer betekend HC starten

Zorg dat Uw inschrijvingen in orde zijn

Graag tot 18-19 november 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 19 november 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A v Bussel
C Reijnders
F Boerenkamp
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 42.50
4e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Mandy Jansen Ileva S Ambler Gambler breugel
2 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond
3 Gabryella Dufour Henrico nvt lierop
4 Leon Hegge Italy HDH Cream On Top Heeze
5 58 Carla Georgii Chamberly Chambertin Nettetal
6 Lennerd Jochems Maaike-S Dakar VDL Rijkevorsel
7 Stijn van der Velden Enigma Cocu Eindhoven
8 Amber Hellmeister Cream Spot HDH Cream on Top Heeze
9 Nadieh van den Brink Quaretino 2 Indoctro Heeze
10 Chenille Bolder Blince Ircolando Duiven
11 Thiago Ribas da Costa Mano Negra Concorde Ysselsteyn
12 Anita Tiemessen halita j zirocco blue Sterksel
13
14 64 Simone Verbakel Galestra nn Schijndel
15 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint oedenrode
16 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z breugel
17 Lisanne van de Pasch Innoplus Elsalvador Helmond
18 Leon Hegge Hero HDH Baltic Heeze
19
20 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime lierop
21
22 Dianne Merks Haike Oberline FL Z Harmony Sint Oedenrode
23 Bibi Auerbach Cairoli Calvino Handel
24
25 110 Amber Hellmeister Carrado HDH Cachas Heeze
26 53 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
27 Alfredo Kim Bellissima nn Asten
28
29 Jalissa Steevens Duporiena K Zahiro uit 't Veld Geldrop
30 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
31 Marion Merks High Fly Chacco Blue Sint oedenrode
32 50 Petra Bouwmans Hanky Panky Mr.Blue Griendtsveen
33 77 Ashley Peters Balinda F.S. Balourado Nijnsel
34 Ulrike Jochems C’est Elle Z Chin Chin Rijkevorsel
35 Mandy Jansen Garona S vigo d'arsouilles breugel
36 Julie Holemans Flying High Falco Pulle
37 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn lierop
38 Lisanne van de Pasch Harry Harmonie Helmond
39 Stijn van der Velden Miss Quickly Cocu Eindhoven
40
41 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top Heeze
42 Simone Smedts Vomium Osmium Kronenberg
43 84 Vienna Spigt Zynedi Loma Kigali Oostrum
44 Amber Hellmeister Charisma HDH Cream on Top Heeze
45 Simone Buhofer Eljenhove xx Asten