Klasse Z en ZZ zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 31 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 139 Mel Thijssen Galisha Numero Uno Z Sevenum
2 289 Bert-jan van de Pol Finn Cornet Obolenski Z
3 252 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Z Wellerlooi
4 253 Gaby Maarse Gaia Phin Phin Z Wellerlooi
5 77 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato Z
6 138 Dennis Evertse Cascarinho NN Z Bakel
7 298 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Z Lierop HC
8 215 Jan Berben Archimedes Arthos Z Meijel
9 107 Marcel Groen koko vant eigenlo nn Z
10 255 Massimo Antonioli gotico diamant Z Grashoek
11 197 Ozgur Ozkan Wishe’s Crown Wish jk horse trucks Z
12 152 Camila Mazza Smit Gulliver vd Grundhoeve Grafiti van den Bisschop Z
13 140 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Z Swolgen
14 277 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Z Owmiddelbeers
15 122 Nando de Miranda Zandora Z Zandor Z Z
16 259 Karin Schreurs Zoella Sydney Z Boxtel
17 160 Frank van Helmond Gemike Namelus Z
18 260 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Z Sevenum
19 261 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Z Asten-heusden
20 262 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Z Owmiddelbeers
21 263 Kristine Seierstad Fairplay Gaillard de la pomme Z Sevenum
22 264 Mel Thijssen Gladstone Eldorado vd Zeshoek Z Sevenum
23 290 Bert-jan van de Pol giant fortuna quality time Z
24 265 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Z Wellerlooi
25 266 Gabryella Dufour Dior Onbekend Z Lierop
26 267 Milan Lamers Bolanda Berlin Z Neerpelt
27 296 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Z
28 268 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley Z Hoogeloon
29 141 Jarno Duiker Ziesto Go Lupicor Z Zeeland
30 178 Ozgur Ozkan jk horsetrucks levesto jk horsetrucks leasure z Z
31 269 Enrique Borbolla Filini Arezzo VDL Z Swolgen
32 270 Anne - Marie Poels Going for gold Toulon Z Swolgen
33 79 Cuneyt Alkuzu Dukato Royal Ukato Z HC
34 297 Dennis Evertse Zirrocco Z Zavall VDL Z Bakel HC
35 227 Jan Berben Chilli B Berlin Z Meijel
36 108 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Z
37 153 Camila Mazza Smit JKH Berona Corland Z
38 273 Tanja Torgilsman-van Bakel Rosa Ohio van de padenborre Z Swolgen
39 274 Gaby Maarse Fashion Ustinov Z Wellerlooi
40 275 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Z Wellerlooi
41 291 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly Z
42 276 Mel Thijssen Falina Emilion Z Sevenum
43 78 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Z
44
45
46 247 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Z Nuenen
47 249 Dave Maarse Free WM Numero Uno ZZ Wellerlooi
48 123 Nando de Miranda Czarina Jmen Clavigo ZZ
49 161 Frank van Helmond Doerak Zento ZZ
50 292 Bert-jan van de Pol Compromis Tygo ZZ
51 250 Teddy van de Rijt Zazou Germus R ZZ Nuenen
52 251 Dave Maarse Falco Carambole ZZ Wellerlooi