Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 31 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 58 Maikel van Mierlo His Excellency Clinton
2 Suze van Horrik Hailey Numero Uno Heythuysen
3 Nick Van den Broek Hastellino Castelino van de Helle sevenum
4 28 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren
5 86 Sandra Klaessen gloria vleut
6 188 Sanna Olsson Ingren Fioletta nn Kessel
7 166 Johan Bergs Dulf - Gribbenvorst
8 Gabryella Dufour Henrico nvt lierop
9 102 Marcel Groen Lenesche NN
10 101 Gert Bloemen Cristal Z Cornet obolensky
11 7 Memet Emin Kotan Calvaro MZ nn
12 124 Christina Kallmert Helena Tangelo v/d Zuuthoeve
13 Kim Jacobs Dana Numero uno klein zundert
14 Tristan Marchal Filippe Berlin Someren
15 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus sevenum
16 Thijs Meulemeesters Phin star phin phin Boekel
17 171 Chen Rich Lemba z Level z
18 Kim Sturme Impact Zambesi Bakel
19 134 Frida Berggren Filip Vleut Lommel HC
20 145 Raf Kooremans In Time Biscayo
21 147 Nina Kooremans So Special Metall
22 203 Espen Wielunski Celentano Cellestial
23 Lieke Vogels Nuit D'Api Bisquet Balou Oirschot
24 60 Maikel van Mierlo Hummertime London
25 159 Romy van Helmond Glenn Arezzo
26 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
27 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte B-Mol
28 34 Esther Manders Gladiator Andiamo Z Haaren
29 282 Philippe Houtackers Izerro NN Weert
30 131 Filip Schmidt Datricia Zapatero VDL Mönchengladbach HC
31 Sanna Olsson Ingren Caesaria - Kessel
32 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-heusden
33 Dorien Leynen Mylord van't Vlasmeer Emerald van't Ruytershof Overpelt
34 Renske Vreeswijk Bernardo vd Helle Darco sevenum
35 Lian Vermeer Gossa Gigolo Van De Padenborre Meterik
36
37 Nick Van den Broek Hilton Untouched sevenum
38
39 87 Sandra Klaessen gelvera quality time
40 199 Mans Thijssen Capistrano -
41 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
42 167 Johan Bergs Iniesta Zirocco Blue Gribbenvorst
43 Gemma Johnsey Plumley Escada Cormit Asten
44 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime lierop
45 103 Marcel Groen Hollandia Spartacus
46 281 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Celeste JK Horsetrucks Commanchi
47 Evert van Gorp Helobridge TAG Numero Uno Bergeijk
48 62 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo
49 129 Tonja Pederson Fasmee Astrello
50 5 Erwin Bos fiora rosa cassini
51 Kim Hendriks Watch me Breitling LS Waalre
52 Anne - Marie Poels Baldini - Swolgen
53 130 Tonja Pederson Fasmee Astrello HC
54 245 Anne - Marie Poels Baldini - Swolgen HC
55 125 Christina Kallmert Garanta Cardento
56 Kim Jacobs matroeska hero elvis ter putte klein zundert
57 Fien van de Goor Ielouka Onbekend sevenum
58 Thijs Meulemeesters Indy Up to date Boekel
59 172 Chen Rich Koska Spartacus HC
60 137 Dennis Evertse Flierefluiter Tygo Bakel HC
61 Jan Berben Stallone Sam Meijel
62 136 Massimo Antonioli madiba AG Z my lord carthago Grashoek
63 293 Katarina Bork Torino Cosmeo Mierlo
64 294 Kim Sturme Echt wel Diarado Bakel HC
65 135 Frida Berggren Sherlock Homes Z Spartacus Lommel HC
66 146 Raf Kooremans Cosima Cassini I
67 204 Espen Wielunski Calli nn
68
69 205 Espen Wielunski Calli nn HC
70 88 Sandra Klaessen gaia c-ingmar
71 Ruud Vermeulen Hero Arezzo Swolgen
72 200 Mans Thijssen Batistuta NN HC
73 Gabryella Dufour Cicer nvt lierop HC
74 104 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue HC
75 59 Maikel van Mierlo Hollywood namelus r
76 207 Kristine Seierstad G-Star -