Klasse M vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 John Steeghs Haltic Baltic VDL meterik
2 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum HC
3 Renee de Weert Hashtag Stakkato Sevenum
4 70 Wiljan Laarakkers Armani B nn
5 Alisa Danilova Gino Numero Uno Asten
6 Miriam Ringleb Carino Campbell VDL kevelaer
7 95 Robert Puck Abnormal NN
8 152 Camila Mazza Smit Gulliver vd Grundhoeve Grafiti van den Bisschop
9 Kristian Houwen Happy Hour Kannan Wanssum
10 Liza Tiebot GinGin Balia SMH Chin Chin Wanssum
11 Niels Bulthuis Hilton Onbekend echt
12 Annelies Boer Hong Kong Girl Action Breaker Wateringen
13
14 Jeroen Scheepers Mister Lord mylord Chartago Elen
15 Luc Martens I'm the next be gentle Donder Ommel
16 Gert-Jan Hubrechts Hendrick´s HX Bustique Baarlo
17 48 Raf Kooremans Caramello Z Cassini II
18 119 Nick Van den Broek Dubai Hbc Cantos Sevenum HC
19 Michel van Eck Helm Zirocco blue Heijen
20 Yves Winkelmolen Thank you Cantos Son en breugel
21 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
22 20 Joris van Helmond Cyramo Clarimo
23 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
24 21 Joris van Helmond Cyramo Clarimo HC
25 Noa van der Aa Hesmee Up to date De mortel
26 Tristan Marchal Hosco Hosco Someren
27 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut sevenum
28 John Steeghs Ferra Canturano meterik
29 Joost Martens Geliana Spartacus Sevenum
30 Matt Clayton Calla Canturano Sevenum
31 43 Roy Rutten Flecha NL Quasimodo Vd molendreef
32 189 Miriam Ringleb Facodette S Calato Kevelaer
33 96 Robert Puck Gonzales NN
34 153 Camila Mazza Smit JKH Berona Corland
35 Niels Bulthuis Genesis Carambole echt
36 Annelies Boer Gilota Numero Uno Wateringen
37 71 Wiljan Laarakkers Expoler -
38 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado breugel
39 Jeroen Scheepers Carambo Z Carembole Elen
40 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
41 53 Gert-Jan Hubrechts Garaghs Vivendi - Baarlo
42 49 Raf Kooremans Tiamo nn
43 Mel Thijssen Galisha Numero Uno Sevenum HC
44 Renee de Weert Ferrari Nn Sevenum
45 80 Alisa Danilova Kadans Como Cesano II Asten HC
46 29 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren HC
47 94 Stefanie Breitenstein Ultimate B Radolin HC
48 120 Nick Van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle Sevenum HC
49 John Steeghs Danube rouge Z Danelzo Z meterik