Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 24 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 8 Miranda Harrington Habana Ukato
2 Pieter van Kemenade G-star Stakkato Someren
3 Anne - Marie Poels Kalvara Calvaro Swolgen
4 Peggy Golsteijn Eldorado Z Cicero van Paemel Z Roosteren
5 Mans Thijssen Capistrano - sevenum
6 Tristan Marchal Filippe Berlin Someren
7 Imke Gradussen Candy.dabo Clearway Echt
8 Joy Lammers Ibeau smh Quasimodo z Hamont
9 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
10 Arnold Boerekamps Inshallah HS Dortmund HS Asten
11 2 Erwin Bos Lacoste NN
12 Gemma Johnsey Plumley TJ Ballourina Baloubet Du Rouet Asten
13 Jari van de Biggelaar Harvey van het vossenhol z Quasimodo vd molendreef Geffen
14 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne HC
15 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte B-Mol
16 Renee van der Westen Isador Q Breitling Someren
17 89 Filippo Simone Escada Escondido HC
18 Jowy v.d. Oetelaar Bombay Sapphire Udancer Hero Veghel
19 88 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
20 24 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte B-mol HC
21 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z Egchel
22 Dianne Merks Haike Oberline FL Z Harmony Sint Oedenrode
23 46 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro
24 45 Anniek Vervoort Histique Bustique
25 49 Lizzy van der Vorst Future pride of architect Springtime
26 41 Florent Negrel imortelle elcapone
27 9 Miranda Harrington Esperance Calvaro Z
28 Pieter van Kemenade Greenbridge Numero Uno Someren
29 Anne - Marie Poels Butterfly - Swolgen
30 23 Romy van Helmond Glenn Arezzo
31 Verne Janssen Hally Berry Gailliard de la pomme Merselo
32 32 Jaime Guerra Hi Five nabab de reve
33 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland
34 Bo Notting Hengst HDH Cream On Top Nuenen
35 Constanze Heidner Cassinir Cassini l Eupen
36 Gaby Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
37 70 Emma Olofsson Frejus Astrello Wellerlooi HC
38 Jada Golsteijn Infinity Carthino Z Roosteren
39 Imke Gradussen Surano.Dabo nn Echt
40 Joy Lammers Ilina Cartous Hamont
41 Ruud Vermeulen Hero Arezzo Swolgen
42 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
43 3 Erwin Bos fiora rosa cassini
44 Gemma Johnsey Plumley Escada Cormit Asten
45 Mans Thijssen Batistuta NN sevenum
46 87 Jari van de Biggelaar Big boy Big Star jr Geffen
47 86 Mans Thijssen batistuta emilion Sevenum HC
48 Marion Merks High Fly Chacco Blue Sint oedenrode
49 43 Gabryella Dufour Cicer nvt HC
50 25 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
51 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne HC
52 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
53 10 Miranda Harrington Charmeur Z Baltic
54 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren
55 Anne - Marie Poels Hurbie Onbekend Swolgen