Klasse B zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 24 februari 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Sanna Olsson Ingren Jones Kannan Kessel HC
2 Freek Vestjens His Royal Highness Biscayo Sevenum
3 Luc Martens Grace Ticallux Verte Ommel
4 86 Joel Siersema imevista Levisto De
5 Rebecca Lindberg Clever Girl Z Chicago Z Aarle-Rixtel
6 Manon Hees Hancock Marome Meterik
7 Gert-Jan Hubrechts Itina v. 't Maaskantje Kannan Baarlo
8 Florent Negrel Good Day Cicer Lierop
9 Mindi Korvenoja Call Me Carlo Corrado Sevenum
10 8 Loes Smits Duncan Westenwind Lottum
11 Mia Lobert Elastiboy Sunlight van de Zuuthoeve Beek
12 62 Jan Conijn Citoloma Calvaro Z
13 90 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun
14 Chloe Heyrman Quidams rubenbos sz Quidam Beveren
15 Jorn Emschove VDL Groep Ietoma Cardento Hoogeloon HC
16 Juus Bankers Ike Darco Deurne
17 Chen Rich Cassio Casall Liessel
18 Johan Bergs Illusion Vittorio Grubbenvorst
19 Jack Ansems Mr. Balue BR Z Mr. Blue Sint-Oedenrode
20 Henry de Wulf Seleste B Z spartacus Doenrade
21 40 Jack Ansems Mr. Balue BR Z Mr. Blue Sint-oedenrode HC
22 Sanna Olsson Ingren Jayde Elvis ter putte Kessel HC
23 Alfredo Kim Chunnigan III nn asten
24 Zygimante Ausraite Naturella NN Sevenum
25 Wiljan Laarakkers Molenkoning Indra Glascow van het Merelsnest Ottersum
26 Jeanne Heijligers It's me Corland Asten
27 Emile Tacken Carte Blanche Chicquetano Z Meterik
28 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
29 Monique van Roy hummer spartacus Reusel
30 Luc Poels Frederique - Swolgen
31 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
32 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
33 Manon Hees Iroko Douglas Meterik
34 Jorn Emschove VDL Groep Ischgl Numero Uno Hoogeloon HC
35 Freek Vestjens Lexi de Nancy Lexicon Sevenum
36 Luc Martens Iancara Ticallux Verte Ommel
37 26 Joel Siersema Iron L numero uno De
38 Rebecca Lindberg Ingaro Inshallah de Muze Aarle-Rixtel
39 29 Gert-Jan Hubrechts Ice Breaker Action Breaker Baarlo HC
40 87 Ronja Dallner Futures Pride of Architect NN
41 Lobke Albers Buckup Ukato Ottersum
42 58 Kao Chung Lee Force NN
43 Wiljan Laarakkers Invictus Numero Uno Ottersum
44 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
45 82 Selma Van Werkhoven Carli
46 36 Nick Naus Chacco' love Chacco blue Neeitter
47 Miriam Myrsten Herbie Arizona Asten
48 91 Piet Raijmakers Jr. Nola Glasgow van het Merelsnest
49
50 Juus Bankers Svea La Douche Z Spartacus Deurne
51 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
52 Johan Bergs Iroquois vittorio Grubbenvorst
53 Jack Ansems Harry Brown n.v.t. Sint-Oedenrode
54 9 Henry de Wulf Cool Pleasure Hero Z Couletto Doenrade
55 41 Jack Ansems Harry Brown n.v.t. Sint-oedenrode HC
56 63 Jan Conijn Inturana NN
57 Jorn Emschove VDL Groep Crinaeae Z Cassanova Z Hoogeloon HC
58 89 Luc Martens It's be gentle Donder Ommel
59 Rebecca Lindberg Impala Rascin Aarle-Rixtel
60 Manon Hees Incredible - Meterik
61 35 Zygimante Ausraite Hamiara - Sevenum HC
62 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten HC
63 Arnold Boerekamps Inshallah HS Dortmund HS Asten HC
64 Alexandra Gluzek Prince Paco van de Withoeve Prince van de Wolfsakker Beek HC
65 38 Jennifer van Drimmelen Gracia Zambesie Meijel HC
66 30 Gert-Jan Hubrechts Iceman Numero Uno Baarlo HC
67 37 Freek Vestjens Domanaretto - Sevenum HC