Rubriek 17: Klasse Z (1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Caroline Hölzer Caylie Congress Köln
2 Hirotaka Kameda Gean Tetty - Uden
3 334 Jaqueline Seewald Quantensprung Quo Vados Sprockhövel
4 Wiljan Laarakkers D'Accord T Verdi Ottersum
5 Katja Michels All Right Arpeggio Sprockhövel
6 Marcel Grote Blondie KL Chin Quin Arnsberg
7 Dirk Jerke Diamantino Diarado Essen
8
9 Rodrigo Cezar Leão Cordeiro Quintess - Duisburg
10 355 Christina Kallmert Thijssen Z Tyson Oirlo
11 Loewie Joppen Calvara DL Z Calvaro Z Maasbree
12 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren
13 Jan- Pierre Fromberger Chaccodello Chaco Blue Bovenau
14 Lars Kersten Enturano NN egchel
15 Steffen Hauter Capristo Congress Grosssteinhausen
16 338 martin sterzenbach Commanchi - Dorsten
17 Nicole Caris Gentle Last Man Standing maria hoop
18 Manuel de Vasconcelos E sousa Eldorado - ------------
19 Dirk Lambardt Chardonnay Connor Bergkamen
20 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato Ottersum
21 Berrit Lambardt Cimba Cassini 2 Bergkamen
22 Can Oskay G-Star - Ottersum
23 Ann-Christin Stieve Cadillac 59 Catoo Heiligenhaus
24 Christopher Frazer Camilla Caretino Straelen
25 Jaime Marsh Cannavaro BH Cardento Venlo
26 Jarno Duiker Diva Atlantic Zeeland
27 Jamie Cox Hurby Namelus R Horn
28 Charlotte Hus Leonardo van ‘t heike Epleaser van ‘t heike Geel
29 16 Chetan Nukala Elco -
30 Desi Wilmsen dawn wonderboy nederweert
31 Djura Eringa Gaitse Parcival De Veenhoop
32 Caroline Hölzer Be my fellow NN Köln
33 Hirotaka Kameda Ga pache YH Eldorado van de zeshoek Uden
34 Nils Altenbernd Pina Colada Bochum
35 Katja Michels Carlotta Cassone Sprockhövel
36 Marcel Grote Duchesse 117 Dinard L Arnsberg
37
38 Franziska Hillmann Lady La Vie Lordanos Essen
39 Dirk Jerke Chacco Prinz Chacco Blue Essen
40 Ivana Meurs Ginchinbreaker CHIN CHIN Heerlen
41 Jochen Fromberger Classic Casall Casall Duisburg
42 laurence derikum veronaXIV for pleasure verviers
43 Loewie Joppen Go go nabab Nabab de reve Maasbree
44 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren
45 Jan- Pierre Fromberger Gateau de la Creme Z Gracieux Bovenau
46 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
47 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento egchel
48 Valerie Pex Lexington Leonce echt
49 Steffen Hauter Hinosa Vigo D'Arsouilles Grosssteinhausen
50 15 Maikel Schennink Ecolando DD -
51 339 martin sterzenbach For fun - Dorsten
52 324 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
53 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R maria hoop
54 Manuel de Vasconcelos E sousa Singha - ------------
55 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
56 Ann-Christin Stieve Chyrate Charilan Heiligenhaus
57 Christopher Frazer Kamee Canturo Straelen
58 Jaime Marsh Lamborghini C Copitol C Venlo
59 Jarno Duiker Ziesto Go Lupicor Zeeland
60
61 Marius Schroer Wannabe Wilson Wogenbrecher Gelsenkirchen
62 301 Lovise Klemetzen Caretto Oklund Swolgen
63 Sophie Arends Geert Cantos Assen
64 Yves Wuyts Linghtning del Verdi Gitano van het berkenbroek Morkhoven
65 Katja Michels Chimango Cornado Sprockhövel
66 Marcel Grote Crazy Anne 2 Conceicao Arnsberg
67 Loewie Joppen Hantano Quasimodo Maasbree
68 Jan- Pierre Fromberger Layaly Carrico Bovenau
69
70 Lars Kersten Gorfulya Arizona egchel
71 Steffen Hauter Nero Z Namelus R Grosssteinhausen
72 340 martin sterzenbach Caja - Dorsten
73 Nicole Caris Woodfield Surpreme Ars Vivendi maria hoop