Rubriek 16: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 martin sterzenbach Commanchi - dorsten
2 Katja Michels Carlotta Cassone Sprockhövel
3 Frank Schmelz Cocco Blue Chacco Blue Recklinghausen
4 Ann-Christin Stieve Cataleya 11 Castelan II Heiligenhaus
5 Lea Droste Famous Boy 8 Florestan I Lennestadt
6 Nicole Caris carisma nabab de reve maria hoop
7 Gina Van den Dries Modena S Quinar Z Broechem
8 Lena Glisin Charlotte 124 Cyber Space Wuppertal
9 Lynn Riepenhausen Horse Gym's Grace Contendro 1 Essen
10 Markus Fester Chardonnay 88 Casador Recklinghausen
11 207 Maximilian Vogel Calling Berlin Corrado I Köln
12 Melina Ide Cattaldo Calido I Wülfrath
13 Frederic Schulmeister Rocking Rosi 3 Rocky Lee Ratingen
14 Pia Gietenbruch Adele T Acorados‘s Ass Wuppertal
15 Rosanne Janssen Eigenwijs V Verdi Lierop
16 Ann Katrin Brune Cecil Im Coronas Datteln HC
17 Ellis Pex Golindo - echt
18 202 Djura Eringa Eros - De
19
20 Philipp Siegel Carantus Canturano Köln
21 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue Kessel
22 323 Wiljan Laarakkers Mickey Blue Eyes Emerald Ottersum
23 anastasia schmidt Cera 61 PHIN PHIN essen
24 Marlies van Soest Corvette Contender Evertsoord
25 Manuel de Vasconcelos E sousa Damieke - ------------
26 335 Minttu Mannerkoski Chapeau -
27 Jan- Pierre Fromberger Samurai Fi Semper Fi Bovenau
28 Can Oskay Gatinka Carthino Z Ottersum
29 Charlotte Hus Tempelton Tangelo v/d zuuthoeve Geel
30 Dirk Jerke Corsica Cornets Prinz Essen
31 martin sterzenbach For you - dorsten
32 Katja Michels Chimango Cornado Sprockhövel
33 331 Jaqueline Seewald Arno Concorde Sprockhövel
34 17 Harley Ellerly Quintero -
35 Christina Kallmert Vigo de Cento Vigo D'Arsouilles Oirlo
36 307 Moniek Banens Nerva -
37 Mara v.d. Ven Keano van de Vinkenhof Tangelo van de Zuuthoeve Haarsteeg
38 Ann-Christin Stieve Charming Lilly 2 Coronas Heiligenhaus
39 Mia Indulak Cadeau Z Corban Z Kelpen-Oler
40 Nicole Caris Orellie Octavio maria hoop
41
42 Caroline Hölzer Caylie Congress Köln
43 Sophie Arends Et Tesse D Emillion Assen
44 Hirotaka Kameda Ga pache YH Eldorado van de zeshoek Uden
45 Marcel Grote Crazy Anne 2 Conceicao Arnsberg
46 Luuk Nelissen Royal Elena Numero Uno Thorn
47 Marieke Steenbergen Giantha-p Baltic De Wijk
48 328 Hendrik Michels Cupcake Cathanos Sprockhövel
49 Miriam Welbers Finess Focus Wachtberg
50 Ann Katrin Brune Conthalvara PS Conthargos Datteln
51 Carina Grascht Code Black Cardento Essen
52 Ellis Pex Nikita numero uno echt
53 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
54 Philipp Siegel Chacco Grande Chacco Blue Köln
55 Nina Stroucken Wendy Sheraton Koningsbosch
56 Philipp Siegel Chacco Grande Chacco Blue Köln HC
57 238 Minttu Mannerkoski Arabella -
58 Frederic Schulmeister Lena 471 Lenardo Ratingen
59 Rens Spreuwenberg Hummer RW Namelus R Kessel
60 Wiljan Laarakkers Expoler - Ottersum
61 Petra Rintala Van halen Van helsing Helsinki
62 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
63 Samuel Locoche Livius president verviers
64 Djura Eringa Hasta la Vista Cliff Z De Veenhoop
65 Thijs Meulemeesters Indy Up to date Boekel
66 martin sterzenbach Stradivari Stakkato dorsten
67 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
68 Nils Altenbernd Chica - Bochum
69 Katja Michels All Right Arpeggio Sprockhövel
70 Berrit Lambardt Cimba Cassini 2 Bergkamen
71 Caroline Hölzer Be my fellow NN Köln
72 Christina Kallmert Thijssen Z Tyson Oirlo
73 Dirk Lambardt Chardonnay Connor Bergkamen
74 Hirotaka Kameda Gean Tetty - Uden
75 332 Jaqueline Seewald Quantensprung Quo Vados Sprockhövel
76 268 Justus Sternschulte Zycarlo -
77 Mara v.d. Ven Lexington van de Vinkenhof Tangelo van de Zuuthoeve Haarsteeg
78 Marcel Grote Blondie KL Chin Quin Arnsberg
79 Marie-Therese Leuchten Cordoba 67 Captain Fire Ratingen
80 Rodrigo Cezar Leão Cordeiro Quintess - Duisburg
81 Tim Eickhoff Iron Man It‘s Me Hattingen
82 Lea Droste Jartel D‘Ysenbeeck Z Jamar d‘Ysenbeeck Z Lennestadt
83 343 Yves Wuyts Linghtning del Verdi Gitano van het berkenbroek Morkhoven
84 333 Jaqueline Seewald Arno Concorde Sprockhövel HC