Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 24 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jan- Pierre Fromberger Chaccodello Chaco Blue Bovenau
2 186 Aniek Poels Fuata Lexicon
3 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
4 Beau Schuttelaar Drogba Numero Uno Tegelen
5 Christian Schilling Carrylin Carry Best Fröndenberg
6 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
7 Renee de Weert Enzo Van Gogh Sevenum
8 Joep van der Kampen Valentino Vulkano Sevenum
9 Jan-Philipp Braß Calimero P Cornet Obolensky Dortmund
10 Hubertus Dieckmann Gitano - Kirchhellen
11 39 Rodrigo Almeida Gaga E D'Augustijn Bustique
12 Lucas Deryckere Level four Larimar Leverkusen
13 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley Hoogeloon
14 martin sterzenbach Naireve - dorsten
15 Robert Puck Eclips Namelus R Leur
16 Stefanie Breitenstein Ultimate B Radolin Leur
17 Kessy van Berlo California 70 vb cancoon veghel
18 John Steeghs Eternetal Flame Mister Blue Meterik
19 Simon Stork Castro Tjungske Möhnesee
20 Sophie Schoonwater Jazz music ten halven Eldorado vd zeshoek Neeritter
21 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint-Oedenrode
22 Susanne Schilling Chaccorel Chacco Blue Fröndenberg
23 Oda Charlotte Lyngvar Balade de Normandie Diamant de Semilly Baarlo
24 Thomas Kögler Lupita - Mülheim
25 Antonio Mendes cassinato Cassini I Helmond
26 Jan- Pierre Fromberger Gateau de la Creme Z Gracieux Bovenau
27 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
28 Alexander Davis Elysse Nabab de Reve Kelpen-Oler
29 Leonie Krieg Charlie xx eksel
30 Camilla Storemark Igor xx eksel
31 191 Aniek Poels Chaplin -
32 Hikari Yoshizawa Cassinka NN Koningsbosch
33 Emile Tacken Alcapulco Viento Uno W Meterik
34 Joost Martens Cruissini Z - Sevenum
35 Megan Laseur Cleopatra Quickstar -----------
36 Joe Clee De Florr 111 Z - putte
37 Kimberley Winsingh Gouverneur Conthargos Raalte
38 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme Egchel
39 Mark Bunting Edwina Berlin Swolgen
40 273 Jan-willem Schaap Easter Warrant Herpen
41 Lucas Deryckere Jolanda 43 Clinton Leverkusen
42 273 Jan-willem Schaap Easter Warrant Herpen HC
43 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
44 Renee de Weert Fenrir Cardento Sevenum
45 erina yamabe Carcassonne Z Carosso VDL Roermond
46 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
47 Robert Puck Everton Diarado Leur
48 kirsten rombouts Destenation vingino Oostmalle
49 Hubertus Dieckmann Lui D - Kirchhellen
50 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
51 211 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
52 Mario Vermeire VDS minneapolis Z mylord carthago retie
53 Jan- Pierre Fromberger Layaly Carrico Bovenau
54 Djura Eringa Gaitse Parcival De Veenhoop
55 Wouter Enzerink Zabrina Calvados asten-heusden
56 232 Rene Berger Casira 9 Casiro Herne
57 Gert Bloemen Heaven v/h Bloemenhof z Hardrock z overpelt
58
59 222 Frida Lindgren Lafajette - Lille
60 Victoria Alvarez Amore - As, Limburg
61 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
62 Daniel Oppermann Coolio Cornado Wermelskirchen
63 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
64 Antonio Mendes NN NN Helmond
65 Camilla Storemark Cerona nn eksel
66 Leonie Krieg Cizano xx eksel
67 Joost Martens Florette Wizzerd Sevenum
68 Megan Laseur Geisha NN -----------
69 Elke Geraedts Viper J.K.H. Z Vleut Baexem
70 240 Alexander Reitbauer Inca's Big Think -
71 249 Elliott Gordon Mystic -
72 Joe Clee Eos - putte
73 Joep van der Kampen Dior Diarado Sevenum
74 Renee de Weert Fiona Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
75 2 Lars Kersten Giwana Baltic VDL Egchel
76 42 Mark Bunting Catch Me - Swolgen
77 Yves Awouters gruso capistrano maaseik
78 Jochen Fromberger Classic Casall Casall Duisburg
79 Niels Knape Gidora S Elvis Ter Putte Swalmen
80 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
81 265 martin sterzenbach fit quidam de revel Dorsten
82 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
83 kirsten rombouts fuptricia van beek vagabond de la pomme Oostmalle
84 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL veghel
85 Mark Martens Candy - Baexem
86 Steffen Hauter Capristo Congress Grosssteinhausen
87 233 Mark Martens Candy - Baexem HC
88 Jana Rohmann Quatermain - Marl
89 Fleur Caris Cassinha Cassini II Vught
90 Frida Lindgren Ginorado - Lille
91 40 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck
92 Victoria Alvarez Nadine nn As, Limburg
93 266 Felicitas Erfurt-Gorden Coravelle -
94 Daniel Oppermann Kia Ora Quincento Wermelskirchen
95 Joe Clee Thunder G.Z. - putte
96 Joost Martens Fortuna Eldorado van de Zeshoek Sevenum
97 Megan Laseur Kastello Echo vh Spielveld -----------
98 Renee de Weert Guus Geluk Diarado Sevenum
99 Rui Pinto Fonix Coltaire z Ellikom
100 248 Elliott Gordon Golden Lady -
101 Elke Geraedts Chicago Z JKH Trucks Commanchi Baexem
102 Lars Kersten Royal Gold nn Egchel
103 Yves Awouters quirado quirados maaseik
104 Niels Knape Le Concorde Empire Swalmen
105 Susanne Schilling Carat 118 Calato Fröndenberg
106 Simon Stork Graf Giradelli Möhnesee
107 Maximilian Vogel Qrimella Quintero Köln
108 martin sterzenbach contagobet contago dorsten
109 Lucas Deryckere Con Cornet h Comme il faut Leverkusen
110 kirsten rombouts euptric van beek clintord Oostmalle
111 Meike Dieckmann Leviathan Lordanos Kirchhellen
112 Hikari Yoshizawa Cascass Casall Koningsbosch
113 Christian Schilling Farbecht 2 Farbenfroh Fröndenberg
114 Kessy van Berlo Erma Larino veghel
115 John Steeghs VDL groep Cavaro nn Meterik
116 Daniel Oppermann Valchetto OT Valentino Wermelskirchen
117 241 Alexander Reitbauer Nyak Star du Bobois -
118 Meike Dieckmann Siggie Singular Joter Kirchhellen
119 Brieanne Dofort Favorite - putte
120 299 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
121 316 Joe Clee Excellent van de Kapel - Putte HC
122 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
123 308 Megan Laseur Cleopatra Quickstar ----------- HC