Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 24 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 310 Lara Wittlings Fina Donna Favourite ASK Mülheim HC
2 John Steeghs Ghis Karla Eldorado vd Zeshoek Meterik
3 Ricardo Hartman Zumba Zurich Meterik
4 Jan Maly Idefix Del Laghetto Cardento Maasbree
5 Christopher Frazer Ayla Canturo Straelen
6 Matheus Correa Netuno - Gruitrode
7 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
8 Sophie Arends Geert Cantos Assen
9 martin sterzenbach For you - dorsten
10 212 Janine Tönnissen Santorino R Satisfaction I Rees
11 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
12 elina blom legacy quintender Meterik
13 Stephanie Marianeschi Ippon v h Rebelshof - Evertsoord HC
14 Manuel Albano Ronnifer Roble z Evertsoord
15 An Verschelde Napolitano Nabab de Reve Maasmechelen
16 Boaz Rich Gemler Diarado Liessel
17 202 Djura Eringa Eros - De
18 Lara Wittlings Fina Donna Favourite ASK Mülheim
19 35 Loewie Joppen Greace Numero uno Maasbree
20 37 Asaf Abudi Dekodur Diamant de semily Maasbree
21 Marieke Steenbergen Giantha-p Baltic De Wijk
22 Jana Rohmann Lambada - Marl
23 Joe Clee Caretoo - putte
24 Steffen Hauter Casper Clinsmann Grosssteinhausen
25 Leonie Krieg Diacorda Diarado eksel
26 Camilla Storemark Konstop xx eksel
27 Mark Bunting Danoontje Unaniem Swolgen
28 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
29 Jan Maly Candino Des Entains Opium De Talma Maasbree
30 Christopher Frazer Ella Donna Nekton Straelen
31 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly Venray
32 Rene Berger Conquestador 13 Cassini II Herne
33 Myrthe Sonnemans Lewis van Equinta Edjaz van 't Merelsnest Panningen
34 Thiago Ribas da Costa Elue - Ysselsteyn
35 Daniel Oppermann Coolio Cornado Wermelskirchen
36 27 Johan Bergs Gringo - Grubbenvorst
37 Elke van de Broek Hiante Tangelo vd Zuuthoeve Zeeland
38 martin sterzenbach The General Cayado dorsten
39 Lucas Deryckere Cincinnati w Cancara Leverkusen
40 Antonio Mendes Frodo Canturano Helmond
41 Jan- Pierre Fromberger Samurai Fi Semper Fi Bovenau
42 Matheus Correa Notorious - Gruitrode
43 Michelle Arts Zovenge Revenge W Brunssum
44 Yves Awouters Emily Elvis ter putte maaseik
45 Khaled Almobti Garizona Tangelo vd zutenhoeve Meterik
46 Elise Korsten Clarissima Z Clarissimo Z Neerpelt
47 erina yamabe Lover Boy du Sasiana Bufero Van Het Panishof Roermond
48 Xenia Peter Boogie Woogie Nintender Kelpen
49 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten
50 Megan Laseur Hipica NN -----------
51 218 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten HC
52 Djura Eringa Hasta la Vista Cliff Z De Veenhoop
53 Robert Puck Eclips Namelus R Leur
54 Mario Vermeire VDS indianapolis cicero retie
55 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
56 Mark Bunting Heras van het Verahof Carabas van de Wateringhoeve Swolgen
57 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-Oedenrode
58 36 Loewie Joppen Lusina - Maasbree
59
60 Frida Lindgren Diego Marradonna 111 Z - Lille
61 Jana Rohmann Lykke Li - Marl
62 Joe Clee Lafayette van't Overis - putte
63 236 Claudia Verburgt Concia - Hoogeloon
64 224 Patrick Proemer Acantus La Manga Alvarino Niederkrüchten
65 Steffen Hauter Hinosa Vigo D'Arsouilles Grosssteinhausen
66 Daniel Oppermann Kia Ora Quincento Wermelskirchen
67 28 Johan Bergs Sunflower - Grubbenvorst
68 54 Ann-Sophie Klos Hilde - HC
69 Camilla Storemark Quasmo Quasimodo eksel
70 Rodrigo Morgado Fatibello Quidams son Venray
71 Rene Berger Rodgaus Gold Rodgau Herne
72 Oda Charlotte Lyngvar Hoberlina HX Bustique Baarlo
73 Gert Bloemen Anyway v/h Bloemenhof z Andiamo z overpelt
74 294 Megan Laseur Extasy NN ----------- HC
75 Lucas Deryckere Jolanda 43 Clinton Leverkusen
76 Hubertus Dieckmann Lui D - Kirchhellen
77 Beau Schuttelaar H Amelusina Rubert R Tegelen
78 Antonio Mendes E. Ninn Cardento Helmond
79 Michaela Horstmann Aratos Alabaster Marl
80 247 Elliott Gordon Adelhit -
81 Niels Tacken Greatfull - Meterik
82 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren
83 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
84 Yves Awouters messi fidji maaseik
85 253 Ann-Sophie Klos Hilde -
86 29 Maja Primdahl Clemens -
87 Kessy van Berlo Belle- Fomia verdi veghel
88 Robert Puck Everton Diarado Leur
89 Stefanie Breitenstein Ultimate B Radolin Leur
90 Alexander Davis Zaccheaus Z Zandor Z Kelpen-Oler
91 287 Alexander Davis Zaccheaus Z Zandor Z Kelpen-oler HC
92 203 Mark Bunting Kalu Calluccio C Swolgen
93 Joost Martens Geliana Spartacus Sevenum
94 Joep van der Kampen Felix Zambesi Sevenum
95 Megan Laseur Extasy NN -----------
96 Jana Rohmann Light's on me - Marl
97 254 Luca Oberste-ufer Arcenta -
98 Joe Clee Cassy - putte
99 Patrick Proemer La Quintera La Calido Niederkrüchten
100 Steffen Hauter Nero Z Namelus R Grosssteinhausen
101 Daniel Oppermann Lorielle Lordanos Wermelskirchen
102 Oda Charlotte Lyngvar Whitney Coriano Baarlo
103 Frida Lindgren Mafiosi 111 - Lille
104 Thomas Kögler Lupita - Mülheim
105 Sophie Schoonwater Jazz music ten halven Eldorado vd zeshoek Neeritter
106 Simon Stork Castro Tjungske Möhnesee
107 Lucas Deryckere Level four Larimar Leverkusen
108 Jochen Fromberger Classic Casall Casall Duisburg
109 Hikari Yoshizawa Cassinka NN Koningsbosch
110 Meike Dieckmann Siggie Singular Joter Kirchhellen
111 Hubertus Dieckmann Gitano - Kirchhellen
112 Susanne Schilling Chaccorel Chacco Blue Fröndenberg
113 Christian Schilling Carrylin Carry Best Fröndenberg
114 Beau Schuttelaar Drogba Numero Uno Tegelen
115 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley Hoogeloon
116 martin sterzenbach Naireve - dorsten
117 Jan-Philipp Braß Calimero P Cornet Obolensky Dortmund
118 272 Camilla Storemark Louie - Eksel
119 276 Elliott Gordon Mercator -
120 279 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly Venray HC
121 193 Aniek Poels Eolita S Vegas Vdl
122 Joe Clee Cassy - putte