Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 24 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Anna von Eckern Celestia N Cordino Mülheim
2 290 Elliott Gordon Hilde -
3 Christoph Mölder Chablies le beau Consens Mülheim
4 Daniel Oppermann Consequento Couleur Rouge Wermelskirchen
5 Robert Puck Impact El Salvador Leur
6 290 Elliott Gordon Hilde - HC
7 Dominik Veiser Captain Clooney - Neuss wehl
8 Eva Sondermann Fit for fly Fly High Drolshagen
9 Filip Schmidt Datricia Zapatero VDL Mönchengladbach
10 Hubertus Dieckmann Quimera CM Quirado Kirchhellen
11 Charlotta Eva Maria Molander Baci Balou du Rouet Venlo
12 264 Marthe Achilles Carlson -
13 Johan Bergs Iniesta Zirocco Blue Grubbenvorst
14 Kim-Noreen Lorenz Piccola GE Quick Amour GE Höxter
15 Lara Wittlings Abel van de Heemskind - Mülheim
16 Marlene Sträter Belle du Rouet Baracuda Dortmund
17 Robby Krowoza Ibiza Cartano Roermond
18 Yves Awouters neroli diamant de semilly maaseik
19 Chen Rich Cassio Casall Liessel
20 Thiago Ribas da Costa Dublin - Ysselsteyn
21 bruno Vermeire bentley bamako de muze retie
22 Sophie Arends Et Tesse D Emillion Assen
23 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
24 Kessy van Berlo Crime Story VB Cassaro veghel
25 25 Tayo Mclean Fhytherma - Meterik
26 24 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
27 289 Elliott Gordon Zirconne -
28 Elke van de Broek Gerona Triomphe de Muze Zeeland
29 Asaf Abudi Caraway Clearway Maasbree
30 Loewie Joppen Important Style Falaise de Muze Maasbree
31 Bianca Carbone Catweazle Catoki Uedem
32 Linda Järn Notredame - Venlo
33 Michaela Horstmann Aratos Alabaster Marl
34 Jan-Philipp Braß Coolangatta Congress Dortmund
35 Emile Tacken Echo v h gerendal Echo v h Spielberg Meterik
36 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren
37 Jan Maly Handsome Boy GS Eldorado Van De Zeshoek Maasbree
38 275 Dennis Veiser Belle Epoque 11 Chepetto Neuss wehl
39 Jan- Pierre Fromberger Arya Stark TH Antango Bovenau
40 Sidney Renders Tanagra H Calvados Son en breugel
41
42
43
44 Wout Vlemmix Evita Z Elvis ter Putte Hoogeloon
45 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend Hoogeloon
46 Eva Sondermann Summer Sunset CH Stakkato Drolshagen
47 Johan Bergs Inwood Kannan grubbenvorst
48 Rui Pinto Fenix Darco Ellikom
49 Thomas Kögler Catch Me - Mülheim
50 Brieanne Dofort Eagle Eye - putte
51 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill panningen
52 Robby Krowoza Fennes-bleu MR. Bleu Roermond
53 Sara Forslin colosseo Colbert GTI bree
54 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
55 Thiago Ribas da Costa Elue - Ysselsteyn
56 Alisa Danilova Cuesta Capitan Fire Asten
57 Anna van den Hadelkamp Gaia Spartacus Montfoort
58 Jessica Mendoza Gastlicentie -- mierlo
59 Andrea Schneider Cebelio's Boy Cebelio Kevelaer
60 Jan-Philipp Braß Pére Parzival Perigueux Dortmund
61 Emile Tacken Iowa Action breaker Meterik
62 Jan- Pierre Fromberger Clea TH Cador Bovenau
63 Luisa Klinger Hipsy ? Bottrop
64 Jan Maly Corion NN Maasbree
65 Esther Manders Gladiator Andiamo Z Haaren
66 Massimo Antonioli madiba AG Z my lord carthago grashoek
67 Marten Gunnarsson Hanna-Paola Verdi Sevenum
68 Yuya Ninomiya Hardy - Asten
69 Pia Fehlemann Up to Be Voltaire Kevelaer
70 nile verleur Kandy Echo Maastricht
71 Johan Bergs Little firebird NN grubbenvorst
72 228 Fleur van Lier Helrike Harley Sevenum
73 235 Jelena Sokolova Another Lady Padinus
74 Robby Krowoza Iganis Numero uno Roermond
75 Chen Rich Lemba z Level z Liessel
76 Thiago Ribas da Costa Ikoon L Ustinov Ysselsteyn
77 Sara Forslin cabrero contender bree
78 Wouter Enzerink Guess Who ukato asten-heusden
79 Alisa Danilova Je T'aime Kalaska de Semilly Asten
80 Anna van den Hadelkamp Father's son Heartbreaker Montfoort
81 181 Ron Malkin Zuchero -
82 Jessica Mendoza Heat of the Night - mierlo
83 182 Ron Malkin Zuchero - HC
84 Jan- Pierre Fromberger Quick Diamond Z Quick Orion d'EllE Bovenau
85 Emile Tacken Iroko Douglas Meterik
86 Xenia Peter Imna Mosa Spartacus Kelpen
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98 311 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
99 312 Chen Rich Lemba z Level z Liessel