Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 24 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Bianca Carbone Meldrick van ten Haegendoorn Nabab de Reve Uedem
2 Dennis Veiser Sir Chouchou Chéri Sir Stauffenberg Neuss wehl
3 Elisabeth Aspen Ivar Paola Starpower Evertsoord
4 Wout Vlemmix Harmonie D'Hyrencourt Chopin D'Hyrencourt Hoogeloon
5 Jan-willem Schaap diablo de l' abbaye top gun de semilly herpen
6 Peter Duitz Corless Colbert GTI Borken
7 Sebastian Waldhausen Cash Time Z Quality Time Mönchengladbach
8 Emile Tacken Carte Blanche Chicquetano Z Meterik
9 Jan-Philipp Braß Coolangatta Congress Dortmund
10 Nicole Mestrom In Petto Comme ill Faut Swalmen
11 Marion Janssen ilene Charisma Venray
12 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
13 Jaqueline Horstmann POLLUX MB STAKKATO Heinsberg
14 Maud Schouwenberg Ielina Harley Swalmen
15 Lucienne Couperus Herena Applaus Grashoek
16 Luc van Horen Ino Numero Uno Panningen
17
18 Daphne Lenkens Charlotte-Maria M Lord Z Vredepeel
19 Sabine Franken Mona fay Iron Man van 't meulenhof Merselo
20 Kylia Houben Denver Berlin Roggel
21 Maykel Boessen Now or Never Non Stop Geulle
22 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
23 elina blom kojac adorado Meterik
24 Boaz Rich Indian Dexter r Liessel
25 An Verschelde Newton Nabab de Reve Maasmechelen
26 Manon Veekens Elsludine S Indoctro Meijel
27 martin sterzenbach Mister X - dorsten
28 Thiago Ribas da Costa Be the Freak Balou du Rouet Ysselsteyn
29 martin sterzenbach Mister X - dorsten HC
30 Wout Vlemmix Indian Summer Carthago Hoogeloon
31 Marco Jaspers Ilias Nabab de Reve Swalmen
32 Jan-willem Schaap sissy sisley de la tour herpen
33 Peter Duitz Cesere Crawford Borken
34 Sebastian Waldhausen Pampiago Phönix Mönchengladbach
35 Robby Krowoza Immanual R Echo van t spieveld Roermond
36 Edmondo Carbone Marziano Mylord Carthago Uedem
37 Emile Tacken Hancock - Meterik
38 256 Jasmin Behrenbeck Capitano -
39 Jan-Philipp Braß Pére Parzival Perigueux Dortmund
40 Nicole Mestrom Cornlas Z Cornet Obelensky Swalmen
41 Stephanie Jennen Iemer Zambesi Balen
42 Julie Jennen French Kiss Cardento Balen
43 Sarah Smets Nalibero Nabab de reve Balen
44 Annabelle Poels Uroki Iroko Oeffelt
45 Eva Sondermann Summer Sunset CH Stakkato Drolshagen
46
47 Lara Wittlings Gladstone Goldfever Mülheim
48 Elke van de Broek Hera-Lyn Triomphe de Muze Zeeland
49 Khaled Almobti Thunder Bullet Chacco blue Meterik
50 John Steeghs Jatropha Z nn Meterik
51 Peter van Hugten It`s me Clarimo Mierlo
52 Jan Maly Gregor Corado 2 Maasbree
53 Jaqueline Horstmann Dior van de Meerbeek Orlando Heinsberg
54 Maud Schouwenberg Tucada Toulon Swalmen
55 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten
56 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
57 Beau Van Berkom Gaellja Spartacus Uden
58 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB HC
59 Linda Järn Irgita Bustique Venlo
60 Jack Ansems I.Harry Brown - Sint-Oedenrode
61 Kimberley Winsingh Charlie Chatender Raalte
62 elina blom lycke' s legend quintender Meterik
63 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
64 Thiago Ribas da Costa Hector des Dames Kannan Ysselsteyn
65 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam Son en breugel
66 Frits Mestrom Torina - Reuver
67 Ruud Jaspers Cheers Canterburry Swalmen
68 Marco Jaspers Ion Baltic Swalmen
69 Emile Tacken Incredible Zirocco blue Meterik
70 Nicole Mestrom Fallciana Casall Swalmen
71 Niels Knape Hummer Dynamo Swalmen
72 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
73 Robby Krowoza Ibiza Cartano Roermond
74 Marlene Sträter Belle du Rouet Baracuda Dortmund
75 255 Jasmin Behrenbeck Ls Amour -
76 Lara Wittlings Abel van de Heemskind - Mülheim
77 Kim-Noreen Lorenz Piccola GE Quick Amour GE Höxter
78 Filip Schmidt Datricia Zapatero VDL Mönchengladbach
79 258 Johan Bergs Illusion Vittorio Grubbenvorst
80 Eva Sondermann Fit for fly Fly High Drolshagen
81 259 Johan Bergs Illusion Vittorio Grubbenvorst HC
82 John Steeghs Soraya VDG Z Hunters Scendro Meterik
83 Robert Puck Impact El Salvador Leur
84 Jan Maly Ivano Entertainer Maasbree
85 Dominik Veiser Captain Clooney - Neuss wehl
86 Dennis Veiser Amazing Grace A la Carter NRW Neuss wehl
87 Anna von Eckern Celestia N Cordino Mülheim
88 274 Annelina Danke Belle Epoque 11 Chepetto Köln
89 Christoph Mölder Chablies le beau Consens Mülheim
90 Daniel Oppermann Consequento Couleur Rouge Wermelskirchen
91 263 Marthe Achilles Carlson -
92 293 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
93 59 Jasmin Behrenbeck Ls Amour - HC