Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 23 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Joe Clee Caretoo - putte
2 John Steeghs Bonaparte Z Berlin Meterik
3 Lars Kersten Hallilea - Egchel
4 Daniel Oppermann Dahlia H Diarado Wermelskirchen
5 Jonas Schmitz-Heinen Sheldon Stolzenberg Wermelskirchen
6 Frida Lindgren Diego Marradonna 111 Z - Lille
7 Matheus Correa Notorious - Gruitrode
8 Megan Laseur Gameboy - -----------
9 Dave Maarse Cunami Clinton I Wellerlooi
10 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
11 Miranda Harrington K2 Did It Diarado Ospel
12 Rodrigo Morgado Billy Congo - Venray
13 Renee de Weert Hashtag Stakkato Sevenum
14 30 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z
15 46 Elliott Gordon Adelhit -
16 Thiago Ribas da Costa Follow De Bouverie Arko III Ysselsteyn
17 Nina van Hedel Farari Ulano-h berlicum
18 Elisabeth Aspen Graziano. Whitaker Evertsoord
19 208 Gert-Jan Hubrechts Garaghs Vivendi - Baarlo
20 Lovise Klemetzen Check out Check In Swolgen
21 44 Mark Bunting Carrique Clinton Swolgen
22 171 Sanna Olsson Ingren Enris - Kessel
23 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
24 Sophie Arends Geert Cantos Assen
25 Wiljan Laarakkers Mickey Blue Eyes Emerald Ottersum
26 Steffen Hauter Casper Clinsmann Grosssteinhausen
27 Joe Clee Cassy - putte
28 Yves Awouters Emily Elvis ter putte maaseik
29 22 John Steeghs Cambridge - Meterik
30 177 Brayden James Haley NN
31 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus Klein zundert
32 177 Brayden James Haley NN HC
33 1 Lars Kersten Halleluya Spartacus Egchel
34 Khaled Almobti Garizona Tangelo vd zutenhoeve Meterik
35 Matheus Correa Netuno - Gruitrode
36 Megan Laseur Garruby - -----------
37 Joep van der Kampen Felix Zambesi Sevenum
38 8 Megan Laseur Garruby - ----------- HC
39 Frida Lindgren Mafiosi 111 - Lille
40 Roy Rutten Flecha NL Quasimodo Vd molendreef heythuysen
41 Dave Maarse GDL Egiralda G Vigaro Wellerlooi
42 54 Ann-Sophie Klos Hilde -
43 206 Elliott Gordon Mercator -
44 198 Miranda Harrington Ghandi Baltic Ospel
45 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
46 217 Isabel Ledin Quiiny -
47 Maaike Schoormans Gavanta Cantos hapert
48 Stefanie Saperstein La Boom Lacoochee Ommel
49 Nicole Mestrom Hippy Applaus Swalmen
50 Katja Stegemann La Luna S 3 Loccorotondo Schermbeck
51 Sanna Olsson Ingren Caesaria - Kessel
52 Gert-Jan Hubrechts Hendrick´s HX Bustique Baarlo
53 Veronique van Wijlick Alyana Z Arthos R Kessel
54 45 Mark Bunting Carthino - Swolgen
55 Djura Eringa Hasta la Vista Cliff Z De Veenhoop
56
57 Patrick Proemer Call Me Later Cassini Boy Junior Niederkrüchten
58 23 John Steeghs Danube rouge Z Danelzo Z Meterik
59 Steffen Hauter Hinosa Vigo D'Arsouilles Grosssteinhausen
60 Jan- Pierre Fromberger Samurai Fi Semper Fi Bovenau
61 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
62 178 Brayden James Hangover -
63 Nina van Hedel Hobble Kortenbos Numero Uno berlicum
64 178 Brayden James Hangover - HC
65 Lars Kersten Mystique NN Egchel
66 Thiago Ribas da Costa Mano Negra Concorde Ysselsteyn
67 Mans Buurman Geminka Ukato Roggel
68 222 Frida Lindgren Lafajette - Lille
69 Antonio Mendes Frodo Canturano Helmond
70 Matheus Correa Jidah xx Gruitrode
71 Antonio Alfonso Londra dell oxer Toulon Evertsoord
72 Manuel Albano Capella de Riverland Epsom Gesmeray Evertsoord
73 Adir Abreu Junior Janson - Gruitrode
74 Brieanne Dofort Favorite - putte
75 Tayo Mclean Gigant so Spartacus Meterik
76 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
77 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
78 Alexander Davis Zaccheaus Z Zandor Z Kelpen-Oler
79 Thijs Meulemeesters Commissaris Casanova z Boekel
80 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
81 Sanna Olsson Ingren Inus - Kessel
82 55 Ann-Sophie Klos Mystic -
83 205 Felicitas Erfurt-Gorden Coravelle -
84 43 Mark Bunting Helre - Swolgen
85 Rene Berger Rodgaus Gold Rodgau Herne
86 Patrick Proemer For Me For Keeps Niederkrüchten
87
88 Can Oskay Gatinka Carthino Z Ottersum
89 Steffen Hauter Nero Z Namelus R Grosssteinhausen
90 202 Djura Eringa Eros - De
91 Marieke Steenbergen Giantha-p Baltic De Wijk
92 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Ommel
93 elina blom legacy quintender Meterik
94 57 Luca Oberste-ufer Arcenta -
95 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
96 Lars Kersten davine contender Egchel
97 Antonio Mendes E. Ninn Cardento Helmond
98 Christopher Frazer Ella Donna Nekton Straelen
99 Xenia Peter Boogie Woogie Nintender Kelpen
100 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
101 18 Fleur van Erp Eyewish Ustinov
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128 54 Ann-Sophie Klos Hilde - HC