Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 23 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Emile Tacken Carte Blanche - Meterik
2 Gert-Jan Hubrechts Iceman Numero Uno Baarlo
3 Jan- Pierre Fromberger Arya Stark TH Antango Bovenau
4 Lars Kersten Clarimo girl Clarimo Egchel
5 58 Jasmin Behrenbeck Capitano -
6 56 Ann-Sophie Klos Zirconne -
7 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten
8 Marion Janssen Ilene nn Venray
9 21 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Dexter Asten
10 Maud Schouwenberg gino ginus Swalmen
11 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
12 Marielle Friesen D-Day NN Ommel
13 Kim Jacobs matroeska hero elvis ter putte Klein zundert
14 Xenia Peter Imna Mosa Spartacus Kelpen
15 Jan Conijn Inturana NN Son en Breugel
16 Roy Rutten Graphite - heythuysen
17 Brieanne Dofort Eagle Eye - putte
18 Sanna Olsson Ingren Jayde Elvis ter putte Kessel
19 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-Rixtel
20 Emile Tacken Hancock - Meterik
21 169 Dave Maarse Hot Chocolade Harley Wellerlooi
22 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
23 175 Brayden James I am Special NN
24 174 Ron Malkin Zuchero -
25 175 Brayden James I am Special NN HC
26 174 Ron Malkin Zuchero - HC
27 Megan Laseur Hyperion - -----------
28 Gert-Jan Hubrechts Itina Kannan Baarlo
29 196 Megan Laseur Hyperion - ----------- HC
30 Maxin van der Velden Wonderboy What a kashmir Berghem
31 Jan- Pierre Fromberger Quick Diamond Z Quick Orion d'EllE Bovenau
32 Lars Kersten Hidalco Tangelo van de Zuuthoeve Egchel
33
34 209 Kristine Seierstad Heather -
35 Wiljan Laarakkers Invictus Numero Uno Ottersum
36 59 Jasmin Behrenbeck Ls Amour -
37 Jeanne Heijligers Maybel Fidji of colours Asten
38 Alexander Frijters Dollydot Cincinnatti Retie
39 Khaled Almobti Thunder Bullet Chacco blue Meterik
40 Elisabeth Aspen Iron Star SF Vittorio Evertsoord
41 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
42 12 Emile Tacken Iowa Action breaker Meterik
43 Sophie Arends Et Tesse D Emillion Assen
44 Joost Martens cafe frappe z - Sevenum
45 Maud Schouwenberg Howdi Indoctro Swalmen
46 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
47 Yves Awouters do it indian gold maaseik
48 Kim Jacobs Dana Numero uno Klein zundert
49 Rui Pinto Fenix Darco Ellikom
50 171 Sanna Olsson Ingren Enris - Kessel
51 170 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
52 Jonas Schmitz-Heinen Sheldon Stolzenberg Wermelskirchen
53 Matheus Correa Notorious - Gruitrode
54 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
55 Mark Bunting Henri - Swolgen
56 176 Brayden James Hinde -
57 Megan Laseur Gameboy - -----------
58 176 Brayden James Hinde - HC
59 Daniel Oppermann Dahlia H Diarado Wermelskirchen
60 Rodrigo Morgado Billy Congo - Venray
61 Jan- Pierre Fromberger Clea TH Cador Bovenau
62 Lars Kersten Hallilea - Egchel
63 Emile Tacken Iroko Douglas Meterik
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93 58 Jasmin Behrenbeck Capitano -
94 225 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven HC
95 227 Rodrigo Morgado Billy Congo - Venray
96 Khaled Almobti Thunder Bullet Chacco blue Meterik