Alle Klassen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Juryleden:
B, L: Mw J. Leonhardt
M, Z: Dhr A.J van Hoeken

Discipline: Dressuur
Categorie: B-Pony‘s C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 16 maart 2013
Tijd: 11:30
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
11:30 1 Peter Van Klink Don-basso Don Picardi B Proef 3 Alphen Den Rijn
11:37 2 Ellis van der Slikke Dream Boy Dreamcatcher B Proef 3
11:45 3 Peter Van Klink Don-basso Don Picardi B Proef 4 Alphen Den Rijn
11:52 4 Ellis van der Slikke Dream Boy Dreamcatcher B Proef 4
12:00 5 Michelle van Amsterdam Nienke Age B. B Proef 3 Leiderdorp
12:07 6 Miranda de Ruiter Jerez Shasoun DE B Proef 3 Alphen Aan Den Rijn
12:15 7 Michelle van Amsterdam Nienke Age B. B Proef 4 Leiderdorp
12:22 8 Miranda de Ruiter Jerez Shasoun DE B Proef 4 Alphen Aan Den Rijn
12:30 9 Merel Verkade Hazelberg's Mylord Linde's Rob B Proef 3 C
12:37 10 Stéphanie Kleijn Orlando Zeoliet B Proef 3 Alphen Aan Den Rijn
12:45 11 Merel Verkade Hazelberg's Mylord Linde's Rob B Proef 4 C
12:52 12 Stéphanie Kleijn Orlando Zeoliet B Proef 4 Alphen Aan Den Rijn
13:00 13
13:07 14
13:15 15 Melissa Perukel Vocironia Oscar L1 Proef 7 Vogelenzang
13:22 16 Serena Vergunst Dametje Ziësto L1 Proef 7 Koudekerk Aan Den Rijn
13:30 17 Peter Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 7
13:37 18 Melissa Perukel Vocironia Oscar L1 Proef 8 Vogelenzang
13:45 19 Serena Vergunst Dametje Ziësto L1 Proef 8 Koudekerk Aan Den Rijn
13:52 20 Peter Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 8
14:00 21
14:07 22 Susanne Bos Unique Gribaldi L2 Proef 11 Nieuwveen
14:15 23 Raschel van Luijk Danilo Citango L2 Proef 11 Nieuw Vennep
14:22 24 Sonja Breure Breeze Sandreo L2 Proef 11 Zwanenburg
14:30 25 Susanne Bos Unique Gribaldi L2 Proef 12 Nieuwveen
14:37 26 Raschel van Luijk Danilo Citango L2 Proef 12 Nieuw Vennep
14:45 27 Sonja Breure Breeze Sandreo L2 Proef 12 Zwanenburg
14:52 28 Aylin Verburg Dubio Sorento L2 Proef 11 Uithoorn
15:00 29 Lenie Rolff Bas Jisse 433 L2 Proef 11 Leiderdorp
15:07 30 Aylin Verburg Dubio Sorento L2 Proef 12 Uithoorn
15:15 31 Lenie Rolff Bas Jisse 433 L2 Proef 12 Leiderdorp
15:22 32 Bo van den Heuvel Freija Hoppenhof's Erwin He.stb.236 L2 Proef 11 (c)
15:30 33 Sandra Hijzelendoorn Vel Satis Ronaldo L2 Proef 11 Badhoevedorp
15:37 34 Bo van den Heuvel Freija Hoppenhof's Erwin He.stb.236 L2 Proef 12 (c)
15:45 35 Sandra Hijzelendoorn Vel Satis Ronaldo L2 Proef 12 Badhoevedorp
15:52 36
16:00 37 Ella van Rijn Biarritz Oscar M1 Proef 15 Reeuwijk
16:07 38 Eline Hermsen La Luna -- L1 Proef 7 Alphen Aan Den Rijn
16:15 39 Sanne den Hertog Paddington Kimberley M1 Proef 15 Alphen A/d Rijn
16:22 40 Ella van Rijn Biarritz Oscar M1 Proef 16 Reeuwijk
16:30 41 Eline Hermsen La Luna -- L1 Proef 8 Alphen Aan Den Rijn
16:37 42 Sanne den Hertog Paddington Kimberley M1 Proef 16 Alphen A/d Rijn
16:45 43 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 15 Nieuw-vennep
16:52 44 Megan van Bruggen Wilgenhaar's Samba Orchard Red Prince M1 Proef 15 (d)
17:00 45 Yvonne v.d. Weijden Tora Jetstream W Nra 980002*95 M1 Proef 15 Uithoorn
17:07 46 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 16 Nieuw-vennep
17:15 47 Megan van Bruggen Wilgenhaar's Samba Orchard Red Prince M1 Proef 16 (d)
17:22 48 Yvonne v.d. Weijden Tora Jetstream W Nra 980002*95 M1 Proef 16 Uithoorn
17:30 49
17:37 50
17:45 51 Wendy Fenne Walando Van De Sterreboshoeve Wempire M1 Proef 15 Hoofddorp
17:52 52 Amber Theeboom Cuby Discovery M1 Proef 15 Uithoorn
18:00 53 Wendy Fenne Walando Van De Sterreboshoeve Wempire M1 Proef 16 Hoofddorp
18:07 54 Amber Theeboom Cuby Discovery M1 Proef 16 Uithoorn
18:15 55 Irma Scheerder Amanecer XXl Cautivo Xiii M2 Proef 19 Nieuwkoop
18:22 56 Jacqueline Verkade Benetton Citango M2 Proef 19 Alphen Aan Den Rijn
18:30 57 Elseliene Bos Oban Zuidhorn M2 Proef 19 Nieuwveen
18:37 58 Irma Scheerder Amanecer XXl Cautivo Xiii M2 Proef 20 Nieuwkoop
18:45 59 Elseliene Bos Oban Zuidhorn M2 Proef 20 Nieuwveen
18:52 60
19:00 61
19:07 62 Menthe Talsma Atink Tuschinski Z2 Proef 27 Hazerswoude-rijndijk
19:15 63 Saskia Lacroix Berlita Troy Z1 Proef 23 Schiedam
19:22 64 Menthe Talsma Atink Tuschinski Z2 Proef 28 Hazerswoude-rijndijk
19:30 65 Saskia Lacroix Berlita Troy Z1 Proef 24 Schiedam
19:37 66
19:45 67 Romy Duijn Sem Mendel Z1 Proef 23 (e)
19:52 68 Jody Jagernath Amazing Ferro Z1 Proef 23 Haarlem
20:00 69 Carolien Beemsterboer Dinity Osmium Z1 Proef 23 Assendelft
20:07 70 Romy Duijn Sem Mendel Z1 Proef 24 (e)
20:15 71 Jody Jagernath Amazing Ferro Z1 Proef 24 X
20:22 72 Carolien Beemsterboer Dinity Osmium Z1 Proef 24 Assendelft