Rubriek 10: Klasse Z (1.30m)/Klasse ZZ (1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 28 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10 Terry van de Wetering Quiz Me Quintender De Mortel
11 Rob Heyligers Fahrenheit Sandro Beast Asten
12 Tobias Meyer Nabab´s Atlanto Nabab de Reve Neunkirchen Seelscheid
13 charlotte Bettendorf Salta x Remouchamps
14 Joy Lammers First boy Hamlet Hamont
15 1 Stijn Van opstal Ellias van de vinkhoeve Z Echo van het spieveld Ranst
16 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
17 Lara Wittlings Sir de Tiji Z Singulord Joter Essen
18 139 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
19 74 Niels Tacken Argentina -
20 146 Stijn Van opstal Umbryo two storms Z Udarco Ranst HC
21 Carina Baudach Contendros Blitz Contendro Witten
22 Thomas Senne Dior Chavanais Indoctro Stevoort
23 francesca capponi Flash-Somara wittinger vdl Heide
24 charlotte Bettendorf California X Remouchamps
25 Freek Vestjens Escudo- S Cicero Z van Paemel Sevenum
26 142 Nicolas Toro Chapeau -
27 martin sterzenbach Caja - dorsten
28 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
29 martin sterzenbach Lovely Guy - dorsten
30 Milan Lamers Amke Van De Broekkant Concorde Neerpelt
31 Tobias Meyer Coriandolo Corrado Neunkirchen Seelscheid
32 Tobias Meyer Cannary Caretino Neunkirchen Seelscheid
33 Stefan Holvast Vicelich - Elst Gld
34 charlotte Bettendorf Victoire X Remouchamps
35 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son sittard
36 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-Rixtel
37 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
38 63 Nicolas Chaustre Lira -
39 Richelle Coppelmans Galaxy girl Verdi Deurne
40 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
41 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
42 Iago Fratti Domino V Royal Bravour Mierlo
43 Daniel Melis Pepperhill Negro Tegelen
44 Max de Mol Cavadio O.H. Cachas Haren
45 Rodrigo Almeida Hassan of Picobello Kalaska de semilly Maasbree
46 122 Omer Karaevli Roso au Crosnier Looping delle HC
47 Stefan Holvast Don Viepar Rascin Elst Gld
48 Caroline Hölzer Cylie NN Brühl
49 144 Niels Tacken Zanta Caterina Casco
50 Maximilian Vogel Berlinale Berlin Köln
51 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
52 Simon Morssinkhof Cara Victoria Chacco Blue Lommel
53 77 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi
54 125 Tobias Meyer Luigi - Neunkirchen
55 Stijn Van opstal Hamlet di cantero Castelino van de helle Ranst
56 charlotte Bettendorf Tina Calvaro Remouchamps
57 138 Wiljan Laarakkers Dukato Ukato Ottersum
58 Nikki de Vries American Dream Renkum Valentino Helvoirt
59 Ali Al Khorafi Cheril - Utrecht
60 Anna Maria Kuhlmann Cabaltica Cordiolan Neunkirchen Seelscheid
61 elad yaniv Carrera Clearway willich
62 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
63 Lonneke Mulder Fabulous Blue Mr Blue sittard
64 Milan Lamers Abiskaya hero ET Z nn Neerpelt
65 Rob van Grunsven Chandra A Contendro I erp nb
66 Shamac Konopacki Fantastico Flamanco de semilly de mortel
67 Thiago Ribas da Costa Billy Balou Cevin Z Ysselsteyn
68 charlotte Bettendorf Kashmir X Remouchamps
69 Freek Vestjens Eutario C - Sevenum
70 Thomas Senne Kansas Prince van de wolfsakker Stevoort
71 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
72 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
73 91 martin sterzenbach Coco - Dorsten
74 125 Tobias Meyer Luigi - Neunkirchen
75 Stefan Holvast Fair Play Wizzard Elst Gld
76 Jaqueline Seewald Arno Concorde Sprockhövel
77 Daniel Rohmann Confetti R Colbert GTI Gelsenkirchen
78 Ali Al Khorafi Gastlicentie -- Utrecht
79 122 Omer Karaevli Roso au Crosnier Looping delle
80 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Tegelen
81 Danine Pater Gulika - Ederveen
82 62 Nicolas Toro Elietro Cicero van Paemel Z
83 Simon Morssinkhof Notre Star Z Numero Uno Lommel
84 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
85 Yara Al Hunaidi Gastlicentie -- Utrecht
86 Andre freire cartier xxx panningen
87 Anna Maria Kuhlmann Covergirl du Toultia Copin van de Broy Neunkirchen Seelscheid
88 elad yaniv Creed Carpaccio willich
89 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
90 Lonneke Mulder Werra Claudio's Son sittard
91 118 Camilla Storemark Cerona nn Heijen
92 Lio Lamers zomerfee vd broekkant oklund Neerpelt
93 Milan Lamers kokidoki vd broekkant indoctro Neerpelt
94 Rob van Grunsven Whizz BB Concorde erp nb
95 Shamac Konopacki Quantero Quantum de mortel
96 127 Thiago Ribas da Costa Cassius Canturo Ysselsteyn
97 145 Lara Wittlings Sir de Tiji Z Singulord Joter Essen
98 charlotte Bettendorf Chicca Calido Remouchamps
99 Freek Vestjens Freedom Advance Sevenum
100 Thomas Senne Dior Chavanais Indoctro Stevoort
101 Rodrigo Almeida King Kong of Picobello Z Kannan Maasbree
102 martin sterzenbach Nairobi - dorsten
103 147 Tobias Meyer Nabab´s Atlanto Nabab de Reve Neunkirchen
104 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
105 Jaqueline Seewald Quantensprung Quo Vados Sprockhövel
106 Daniel Rohmann La Fee Lord Lancer Gelsenkirchen
107 Marc Baudach Clearrado - witten
108 75 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z
109 Wiljan Laarakkers Dijkarla Clinton Ottersum
110 Stijn Van opstal Umbryo two storms Z Udarco Ranst