Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 28 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Wiljan Laarakkers Chykarla Upgrade Ottersum
2 Ann-Christin Stieve Cadillac 59 Catoo Heiligenhaus
3 Benedikt Rohlmann Aha Effekt Asti's Amsterdam Düsseldorf
4 Marc Baudach Clearrado - witten
5 Emelie Starrin dry martini stakkato gold Baexem
6 Loewie Joppen Calvara DL Z Calvaro Z Maasbree
7 Freek Vestjens Girona Calvaro Z Sevenum
8 Emma Romell Count Down Crawford weert
9 Iago Fratti Enterprise Zapatero VDL Mierlo HC
10 107 Emma Romell Count Down Crawford Weert HC
11 Benedikt Stegemann Diadora Diarado Datteln
12 Miranda Harrington Faj - Ospel
13 60 Nicolas Toro Cinderella Chacco Blue
14 Senne Leys Chantilly Z Chapultepec La Silla Turnhout
15 Thiago Ribas da Costa Bonitot Le Tot de Semilly Ysselsteyn
16 Pascal Van Hoof Hanna van't Boekweit Griseldi Lommel
17 134 Richelle Coppelmans Flamboy Zacharov Deurne
18
19 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z 21 00314 90 Deurne
20 Kessy van Berlo California 70 vb cancoon veghel
21 Nina Fabisch Colladi D Collado Bochum
22 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
23 Wilma Hellstrom Hertog Jan Der Senaat III Nuenen
24 Andre freire Feia xxxx panningen
25 Max de Mol Lyjanero Landos Haren
26 Melanie Valckx Eddy Wally Querlybet Vorselaar
27 Ann-Christin Stieve Calvin Two Tangelo van de Zuuthoeve Heiligenhaus
28 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z Maasbree
29 132 martin sterzenbach Naireve - Dorsten
30 Marc Baudach Quantico Quintender witten
31 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
32 Yara Al Hunaidi Gastlicentie -- Utrecht
33 Freek Vestjens Massimo Massimo Boy Sevenum
34 Teresa Martinottie Houston Indoctro Weert
35 Carine Sourial Burggraaf Burggraaf Weert
36 106 Teresa Martinottie Houston Indoctro Weert HC
37 108 Carine Sourial Burggraaf Burggraaf Weert HC
38 Loewie Joppen Lusina - Maasbree
39 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
40 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten
41 Iago Fratti Grace-Nellie van Klaverborch Quality Time Mierlo HC
42 Moniek Banens Wise Guy Royalty B Schimmett
43 Miranda Harrington Lady - Ospel
44 59 Nicolas Toro Génesis -
45 119 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo
46 Senne Leys Handsome H Lordanos Turnhout
47 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
48 Thiago Ribas da Costa piper vd Withoeve prince vd Wolfsakker Ysselsteyn
49 Thomas Senne Franc-Parler Dewdrop Albatros Stevoort
50
51 Lianne Kuypers Gozermie Onbekend Merkelbeek
52 Anna Maria Kuhlmann Double Risk Lucky Boy Neunkirchen Seelscheid
53 Pascal Van Hoof Wiske v't Boekweit z Washington DC Lommel
54 Kessy van Berlo Crime Story VB Cassaro veghel
55 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
56 Janneau Rouwette Freire Lightning xxxx panningen
57 Lio Lamers Fillkenney Vingino Neerpelt
58 Milan Lamers Bolanda Nn Neerpelt
59 Tobias Meyer Coriandolo Corrado Neunkirchen Seelscheid
60 Tim Claes Kanjer van't heike Goldfever van't heike Vorselaar
61 Simon Morssinkhof Cara Victoria Chacco Blue Lommel
62 Daniel Rohmann Confetti R Colbert GTI Gelsenkirchen
63 martin sterzenbach fit quidam de revel dorsten
64 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
65 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
66 Wiljan Laarakkers Evista Diarado Ottersum
67 Joy Lammers Hero Tangelo v.d. Zuuthoeve Hamont
68 5 Rob Heyligers For-Ever D Tangelo vd Zuuthoeve Asten
69 Ann-Christin Stieve Chyrate Charilan Heiligenhaus
70 Max de Mol Whalouca KZ What a Kashimir K Haren
71 Rodrigo Almeida Clear Round of Picobello Clearway Maasbree
72 Stijn Van opstal Ellias van de vinkhoeve Z Echo van het spieveld Ranst
73 Marlies Hoorn Hungarian Hope London Weert
74 Yara Al Hunaidi Gastlicentie -- Utrecht
75 Freek Vestjens Gluck Lexington Sevenum
76 Loewie Joppen Hantano Quasimodo Maasbree
77 Miranda Harrington Salista Z - Ospel
78
79 Senne Leys Dermie Tolan R Turnhout
80 Thiago Ribas da Costa Follow De Bouverie Arko III Ysselsteyn
81 Fleur van Erp Eyewish nn Boekel
82 Thomas Senne Montelini Monte bellini Stevoort
83 Stefan Holvast Popeye Z Poor Boy Elst Gld
84 Melanie Valckx Jimondi Vagebond Vorselaar
85 Danine Pater Gasarona Ginus Ederveen
86 elad yaniv Diocabrio Diarado willich
87 Danine Pater Gasarona Ginus Ederveen HC
88 120 Omer Karaevli Cantie Canturano
89 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Someren
90 128 Patrick Lemmen Ludwig Z Last Man Standing
91 Andre freire Woehler Xxxx panningen
92 128 Patrick Lemmen Ludwig Z Last Man Standing HC
93 Tobias Meyer Kzoom Carabas Neunkirchen Seelscheid
94 francesca capponi Havanna molga Querly elvis Heide
95 Simon Morssinkhof Notre Star Z Numero Uno Lommel
96 Daniel Rohmann La Fee Lord Lancer Gelsenkirchen
97 Caroline Hölzer Cylie NN Brühl
98 Maximilian Vogel Berlinale Berlin Köln
99 martin sterzenbach Lovely Guy - dorsten
100 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-Rixtel
101 Joy Lammers First boy Hamlet Hamont
102 Rob Heyligers Hoeheetdie Quasimodo Asten
103 135 Marina Jongerman Cannie -