Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 28 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Daniel Rohmann Lady Gaga R Light on Gelsenkirchen
2 Jaqueline Seewald Caspar-Nique Christian Sprockhövel
3 Marc Baudach Labelino Lancer witten
4 Thomas Senne Fatboy slim de Rialfo Farfelu de Muze Stevoort
5 Chiara Monnissen Cassidy Z Nvt Kleine brogel
6 Andreas Riepl Lufino Ludwig`s AS Mülheim
7 Frederique van de Water Dahli camus Beerse
8 Greta Galus Damaris / witten
9 Julia Quambusch Moses Monsum Sprockhövel
10 Julia Wolfers Avelina Acorado Köln
11 Marlies Hoorn Happyboera Dallas Weert
12 Nina Wasel Figo Fiderglanz Köln
13 Saskia Heming Stella Stakkato Bottrop
14 Thorsten Kraus Avec le coeur Alvarino Marl
15 Antonio Alfonso Argentina dell'Oxer Calvados Evertsoord
16 Iago Fratti Gaudi Namelus R Mierlo HC
17 Robbert Ehrens Classica Clearway Weert
18 Tom Hulsman Gossit Timonia M Unique D'hyrencourt Lanaken
19 YuShuang Zhu Condretto Contender Sevenum
20 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-Rixtel
21 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
22 Marie Bruckner Christo Christo Deutschland
23 Asaf Abudi L' Esperance la vie Z Lordanos Maasbree
24 Loewie Joppen Elle l' a Z Emerald Maasbree
25 72 Niels Tacken Goodwill Chablis I Z
26 Rob Heyligers Hakuna matata Baltic Asten
27 michel schreinemachers Figaro S Cartino Z Velden
28 Joy Lammers Ibeau smh Quasimodo z Hamont
29 elina blom legacy quintender Meterik
30 Carina Baudach Casil C- Indoctro Witten
31 Britt van Erp H.Emeralda Emerald Boekel
32 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
33 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut Someren
34 Stijn Van opstal Ella van de vinkhoeve z Echo van het spieveld Ranst
35 Rebecca Lindberg Heavens Fire Spartacus Aarle-Rixtel
36 Stijn Van opstal Ella van de vinkhoeve z Echo van het spieveld Ranst HC
37 Melanie Valckx Just for pleasure Epleaser Vorselaar
38 cerian kear Ungaro Ungano sitte Weert
39 Wiljan Laarakkers Gladiator Spartacus Ottersum
40 131 Can Oskay G-Star - Ottersum
41 Rob Heyligers Hollywood Quasimodo Asten
42 Richelle Coppelmans Flamboy Zacharov Deurne
43 Caroline Hölzer Carla Columna Chacco's son Brühl
44 Max de Mol haleluhja-w Plot Blue Haren
45 Chiara Monnissen Chanel van het groenhof Z Cicero Z Kleine brogel
46 sarissa messorten Acorado Acorado Hasselt
47 64 Nicolas Chaustre Cadlo -
48 Ellenore Kluin Haley D Warrant Schijndel
49 Antonio Alfonso Londra dell oxer Toulon Evertsoord
50 Iago Fratti Hismalanta Spartacus Mierlo HC
51 Robbert Ehrens Ferdisina Verdi Weert
52 Marie Bruckner Crown Cassini II Deutschland
53 Tom Hulsman Diva D'amour PS Lancaster V Lanaken
54 YuShuang Zhu Gonja Nieuwmoer Qeurly Elvis Sevenum
55 117 Stijn Van opstal Erika G - Ranst
56 73 Niels Tacken Greatfull -
57 117 Stijn Van opstal Erika G - Ranst HC
58 Janneke Verlouw Gezant Quadros Maasbree
59 65 Nicolas Chaustre Horinde -
60 Joy Lammers Nicolo Namelus R Hamont
61 Carina Baudach Nuala Numero Uno Witten
62 Stefan Holvast Avanti - Elst Gld
63 4 Rob Heyligers Irbha Inschallah de Muze Asten