Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 28 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Petra van Dijck Iselottie numero uno Venray
2 Mian Engerström Jamal Z Jumpilot Lisse HC
3 Jessie Wegdam Calano Calato Z oud turnhout
4 Emeny Währisch Golden girl 528219000273358 Sprockhövel
5 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland HC
6 Mian Engerström Jamal Z Jumpilot Lisse HC
7 Annica Hansen Canto Babilonas Köln
8 Gert Bloemen Cocaine v/h Bloemenhof Z Cannabis z Overpelt
9 Niels Laenen Ivano Eldorado Beerse
10 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
11 Philip Pollmann -Schweckhort No more Maybe Numero Uno Deutschland
12 3 Rob Heyligers Happy Hour Totilas Asten
13 Annick Nusselder Braveheart Flemmingh Eindhoven
14 129 Jan Meurer Sir Spook - Erftstadt
15 Silke Winters Grimaldi E Darco Lommel
16 Caroline Hölzer Carla Columna Chacco's son Brühl
17 96 elina blom lycke' s legend quintender Meterik
18 Marc Baudach Clarentiono Clarimo witten
19 123 Roy Rutten Champion PS Z Comilfo plus Z Heythuysen
20 Ivonne Couwenberg Geste Rosa C Numero Uno Helenaveen
21 124 Roy Rutten Champion PS Z Comilfo plus Z Heythuysen HC
22 Loes Beckers Eltina Namelus Sevenum
23 Marie Bruckner Christo Christo Deutschland
24 Frederique van de Water Callan MZ Cayetano L Beerse
25 Philipp Pütter Deraileur Douglas Viersen
26 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
27 Julie Jennen French Kiss Cardento Balen
28 Claudine Van Duffel Nalibero Nabab de reve Balen
29 Dewi Groen Arajou Aletto Horst
30 Lobke Albers Santa Barbara Carrera Ottersum
31 Noa Eijck George NN Echt
32 Sabine Spenrath Hakuna Matata Onbekennd Issum
33
34 Renee van der Westen Isador Q Breitling Someren
35 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
36 Moniek Banens Nektar Etoile van't oudbos Schimmett
37 Whitney Stinges Pasha Obeit Reuver
38 Britt van Erp Gummi Bal Spartacus Boekel
39 Gert Bloemen New star of the Lowlands Arko Overpelt
40 Marion Janssen Iléne Charisma Venray
41 Asaf Abudi Zorro Zandor Maasbree
42 Carina Baudach Tarthani Toulon Witten
43 Dominique Langens Haja Caleandro Nuland HC
44 Niels Laenen Netsky Kannan Beerse
45 Iago Fratti Gidorina eldorado van de zeshoek Mierlo HC
46 elina blom kojac adorado Meterik
47 Pascal Van Hoof Monty van't Boekweit Che Guevara van Peamal Lommel
48 Marc Baudach Labelino Lancer witten
49 Thorsten Kraus Avec le coeur Alvarino Marl
50 Saskia Heming Stella Stakkato Bottrop
51 Nina Wasel Figo Fiderglanz Köln
52 Terry van de Wetering Havanna - De Mortel
53 111 Stefanie Deckers Amani B Solitair Amsterdam
54 Wiljan Laarakkers Invictus Numero Uno Ottersum
55 130 Can Oskay Aspen - Ottersum
56 Marie Bruckner Crown Cassini II Deutschland
57 Julia Wolfers Avelina Acorado Köln
58 115 Moniek Banens Naomi-EM Etoile van't oudbos Schimmett
59 Julia Quambusch Moses Monsum Sprockhövel
60 Jaqueline Seewald Caspar-Nique Christian Sprockhövel
61 Greta Galus Damaris / witten
62 Frederique van de Water Dahli camus Beerse
63 Marlies Hoorn Happyboera Dallas Weert
64 Daniel Rohmann Lady Gaga R Light on Gelsenkirchen
65 Chiara Monnissen Cassidy Z Nvt Kleine brogel
66 Andreas Riepl Lufino Ludwig`s AS Mülheim
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98 140 Philip Pollmann -Schweckhort No more Maybe Numero Uno Deutschland HC
99 141 Annick Nusselder Braveheart Flemmingh Eindhoven HC
100 Dominique Langens Haja Caleandro Nuland HC