Rubriek 4: Klasse Z (1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 27 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Emelie Starrin Fortuna Flamingo Harley Vdl Baexem
2 Sanna Olsson Pretender Quintender grubbenorst
3 Jack Ansems Flintstone Mr. Blue Sint Oedenrode
4 48 Sanna Olsson Pretender Quintender Grubbenorst HC
5 47 Johan Bergs Cathy de Poteau Z - Grubbenorst
6 Niek Groenewoud Bojangles Jumpy des Fontaines Elst
7 68 Aniek Poels Barry -
8 Robin van de Wetering Honey Duc Houston Mortel
9 Peter Bulthuis Argita Indorado Echt
10 86 Wiljan Laarakkers Nerono Z Nelson Z Ottersum
11 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
12 Renee de Weert Diablo Canturano Ossendrecht
13 Alisa Danilova Dilona Berlin Asten
14 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
15 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
16 13 Mark Bunting Catch Me -
17 89 martin sterzenbach Balou - Dorsten
18 Thiago Ribas da Costa Bonitot Le Tot de Semilly Ysselsteyn
19 Marcel van Driel Cairo Lupicor Heeswijk
20 Lisa Bongers Chester Namelus Wijchen
21 Michel Hendrix Donna Corra Verdi kessel
22 Reggy Hoffmann Cassina LH Z Cassini II Helmond
23 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
24 Roy Rutten Everton Tren Ustinov Heythuysen
25 Sanna Olsson Effe Anders lord Z grubbenorst
26 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
27 Andre freire cartier xxx panningen
28 Patrick van der Schans Candy Stakkato Nijkerk
29 Biba Mc Caul Eastwood - Nijkerk
30 Kees Lips gaillards son gaillard de la pomme Hoogstraten
31 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
32 Rob Heyligers Easy Rider Mr. Blue Asten
33 krasimir dimitrov Honneur nn Heythuysen
34 Niek Groenewoud Eleganse de Pessel Diarado Elst
35 71 Aniek Poels Eolita S Vegas Vdl
36 Jack Ansems Carla Cartoon Sint Oedenrode
37 57 Nicolas Chaustre Cadlo -
38 51 Nicolas Toro Elietro Cicero van Paemel Z
39 Robin van de Wetering Eliana Canturano Mortel
40 Johan Bergs Gouvernante Ultimo grubbenorst
41 Rodrigo Almeida King Kong of Picobello Z Kannan Maasbree
42 Peter Bulthuis Bali Quisimodo Z Echt
43
44 Renee de Weert Fiona Tangelo van de Zuuthoeve Ossendrecht
45 martin sterzenbach For fun - dorsten
46 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Ottersum
47 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten
48 Aniek Diks Huros Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
49 12 Mark Bunting Heras van het Verahof Carabas van de Wateringhoeve
50 Michiel de Ruyter Simply the best della cometa Silvio 1 Sevenum
51 Freek Vestjens HBC Lord Empire Clooney Sevenum
52 Marie-Therese Leuchten Cordoba 67 Captain Fire Ratingen
53 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
54 Rob Heyligers Energy Landino Asten
55 Marcel van Driel Gotha Arezzo VDL Heeswijk
56 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof Swolgen
57 Niek Groenewoud Giulietta Nashville Elst
58 70 Aniek Poels Can do it -
59 Reggy Hoffmann Lancelot Non Stop Helmond
60 Roy Rutten ELandra Zirroco blue Heythuysen
61 Lisa Bongers Enfant De La Rue Carthino Z Wijchen
62 Michel Hendrix Fereusa Vincenzo kessel
63 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
64 93 Patrick van der Schans Goodmorning B - Nijkerk
65 Biba Mc Caul Fairytale Lady Carolus Nijkerk
66 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
67 Renee de Weert Forever - Ossendrecht
68 Robin van de Wetering Erma Larino Mortel
69 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
70 Maja Primdahl Valdelamadre Always First Carpaccio ysselsteyn
71 martin sterzenbach Thunderus Thunder vd Zuuthoeve dorsten
72 Rob Heyligers Extra Canturano Asten
73 Peter Bulthuis Beau Celano Echt
74 Aniek Diks Unforgettable Z Untouched Vorstenbosch
75 Wiljan Laarakkers D'Accord T Verdi Ottersum
76 Jack Ansems Farbantas Numero Uno Sint Oedenrode
77 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
78 Marcel van Driel Ishtar Wandor vd Mispelaere Heeswijk
79 christian slawinski budapest balou Köln
80 Thiago Ribas da Costa Cassius Canturo Ysselsteyn
81
82 67 Niek Groenewoud Aerosmith Jupilot Elst
83 69 Aniek Poels Calina Casall
84 Sanna Olsson Kahlua ducaet Arko 3 grubbenorst
85
86 58 Nicolas Chaustre cincinatti -
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111 109 Robin van de Wetering Honey Duc Houston Mortel HC
112 110 Reggy Hoffmann Cassina LH Z Cassini II Helmond HC