Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 27 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Freek Vestjens HBR Amira Crown Z Sevenum
2 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Dexter Asten
3 Sanna Olsson sunflower stolzenberg grubbenorst
4 Solveig Keskula Giant Londontimes Heeswijk
5 Yves Awouters Emily Elvis ter putte Maaseik
6 Reggy Hoffmann Ice Cube Chacco Bleu Helmond
7 Sanne van Heel Ennyway srr Verdi Oijen
8
9 Michiel de Ruyter Hurricane Crespo Sevenum
10 Renee de Weert Hashtag Stakkato Ossendrecht
11 Wiljan Laarakkers Mickey Blue Eyes Emerald Ottersum
12 Micky v.d. Oetelaar Hurlock JS Verdi Veghel
13 Marcel van Driel Arpege de Carles Quento Sange Heeswijk
14 Roy Rutten Golddermie Corneille Heythuysen
15 Rob Heyligers It’s a young Baloubet - Asten
16 Emile Tacken Iowa Actionbreaker Meterik
17 Manon Hees Echo v/h Gerendal Echo vh Spieveld Meterik
18 Frans In 't Hulst Eros Zapatero Vdl Vlierden
19 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
20 Ramona Dragomir Canook - Helden
21 ricardo slooff Caldino - Grave
22 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
23 42 Lianne Kuypers Gozermie Onbekend
24 8 Freek Vestjens Vertigo Z Vagabond de la Pomme Sevenum
25 56 Nicolas Chaustre Horinde -
26 46 Jeanne Heijligers Hotshot -
27 Bianca Carbone Magic Queen Numero Uno Uedem
28 Loewie Joppen Elle l' a Z Emerald Maasbree
29 Asaf Abudi Unbelievable Z Untouchable Maasbree
30 Rob Heyligers Ice Cream HDH Cream on Top Asten
31 Miranda Harrington Habana Ukato Ospel
32 elina blom legacy quintender Meterik
33 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
34
35 Solveig Keskula Ilotte vd Muggenhoek Sam R Heeswijk
36 Yves Awouters gruso capistrano Maaseik
37 Thomas-willem van Heel Bosja Metropole Oijen
38
39 Micky v.d. Oetelaar Impossible Dream VM Dortmunt HS Veghel
40 Lieke Vogels Nuit D'Api Bisquet Balou Oirschot
41 Stefanie Deckers Amani B Solitair Amsterdam
42 Marion Janssen Iléne Charisma Venray
43 Petra Rintala Dont worry xx maaseik
44 Freek Vestjens HBR The Dude Namelus R Sevenum
45 Can Oskay G-Star - Ottersum
46 Peter Peeters Hubertha Indoctro Maasbree
47 Frans In 't Hulst Tobias -- Vlierden
48 michel schreinemachers Figaro S Cartino Z Velden
49 Ramona Dragomir Larina - Helden
50 ricardo slooff Latinos - Grave
51 Elisabeth Aspen Iron Star SF Vittorio Evertsoord
52 44 Hein van Driel I-Dextro Dexter-R
53 Rebecca Lindeblad Lila Goldenhawk maaseik
54 Bianca Carbone Marziano Mylord Carthago Uedem
55 Bram Coosemans Casandra z Clinton 1 Maaseik
56 100 Loewie Joppen Exceptional Hickstead Maasbree HC
57 Asaf Abudi Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Maasbree
58 Jenny Venhorst Click Clack Christiano Grefrath
59 Markus Fester Chardonnay 88 Casador Recklinghausen
60 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen
61 50 Miranda Harrington Kara - Ospel
62 Thomas-willem van Heel Elle-Fomia Warrant Oijen
63 Solveig Keskula Hillary Caleandro Heeswijk
64 Yves Awouters pinella x Maaseik
65 Micky v.d. Oetelaar In Style El Primero Veghel
66 Sanna Olsson Cala Calypso grubbenorst
67 Freek Vestjens HBR Cadillac Voltaire Sevenum
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77 88 Sanna Olsson sunflower stolzenberg Grubbenorst HC
78 102 Chen Rich Koska Spartacus Liessel HC
79 103 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen HC
80 104 Yves Awouters pinella x Maaseik HC