Klasse M1/M2/Z1/Z2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Jury: Hr. Ter Weeme
Discipline: Dressuur
Categorie: B-Pony‘s C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 12 april 2013
Tijd: 16:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
16:30 1 Doutsje Oppedijk Scorsese Samarant M1 Proef 17 De
16:38 2 Karolien Peters Angie Don Primero M1 Proef 17 Hillegom
16:46 3 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 17 Alphen
16:54 4 Doutsje Oppedijk Scorsese Samarant M1 Proef 18 De
17:02 5 Karolien Peters Angie Don Primero M1 Proef 18 Hillegom
17:10 6 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 18 Alphen
17:18 7
17:26 8 Jacqueline Verkade Benetton Citango M2 Proef 21 Alphen
17:34 9 Priscilla van Schip Chip Negro M2 Proef 21 Koudekerk
17:42 10 Jacqueline Verkade Benetton Citango M2 Proef 22 Alphen
17:50 11 Priscilla van Schip Chip Negro M2 Proef 22 Koudekerk
17:58 12 Elseliene Bos Oban Zuidhorn M2 Proef 21 Nieuwveen
18:06 13 Talitha Kriebel Sandro's Serendipity Sandro Hit M2 Proef 21 X
18:14 14 Elseliene Bos Oban Zuidhorn M2 Proef 22 Nieuwveen
18:22 15 Talitha Kriebel Sandro's Serendipity Sandro Hit M2 Proef 22 X
18:30 16 anouck taalman future flemming L2 Proef 13 X
18:38 17 Susanne Bos Unique Gribaldi L2 Proef 13 X
18:46 18 Peter Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 9 X
18:54 19 anouck taalman future flemming L2 Proef 14 X
19:02 20 Susanne Bos Unique Gribaldi L2 Proef 14 X
19:10 21 Peter Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 10 X
19:18 22
19:26 23
19:34 24 Carina Bijlhouwer Bardolino Gribaldi Z1 Proef 25 Hoofddorp
19:42 25 Mirjam Westmaas Jille Sibald 380 Z1 Proef 25 Hazerswoude-rijndijk
19:50 26 Carina Bijlhouwer Bardolino Gribaldi Z1 Proef 26 Hoofddorp
19:58 27 Lynn Schmitz San Seven Olivi Z2 Proef 29 Hoofddorp
20:06 28 Menthe Talsma Atink Tuschinski Z2 Proef 29 X
20:14 29 Lynn Schmitz San Seven Olivi Z2 Proef 30 Hoofddorp
20:22 30 Menthe Talsma Atink Tuschinski Z2 Proef 30 X
20:30 31 Joyce van Schaick Aristo Sollenburg Rhodium Z2 Proef 29 Abcoude
20:38 32 Talitha Kriebel Kansas Nabuur Z2 Proef 29 X
20:46 33 Joyce van Schaick Aristo Sollenburg Rhodium Z2 Proef 30 Abcoude
20:54 34 Talitha Kriebel Kansas Nabuur Z2 Proef 30 X