Klasse B, L1, L2, M1 en M2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Juryleden:

B: Mw. Leeuwenhart-Glimmerveen
L1: Mw. Leeuwenhart-Glimmerveen
L2: Mw. Leeuwenhart-Glimmerveen

M1: Mw. Y de Leeuw
M2: Mw. Y de Leeuw

Discipline: Dressuur
Categorie: E-Pony‘s Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 10 februari 2013
Tijd: 12:00
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
12:00 1 Caitlin Van Oostveen Draco -- B Proef 1 (AB) B
12:07 2 Dani van der Linden Mica van de Drieschouwen B Proef 3 D
12:15 3 Tess Plein Michael van Kortenhoef B Proef 3 D
12:22 4 Anouk Van Bruggen Purdy -- B Proef 3 D
12:30 5 Caitlin Van Oostveen Draco -- B Proef 1 (AB) B
12:37 6 Dani van der Linden Mica van de Drieschouwen B Proef 4 D
12:45 7 Tess Plein Michael van Kortenhoef B Proef 4 D
12:52 8 Anouk Van Bruggen Purdy -- B Proef 4 D
13:00 9 Giorgio da Costa Abreu Mirthe van Heino B Proef 3
13:07 10 Ellis van der Slikke Dream Boy Dreamcatcher B Proef 3
13:15 11 Giorgio da Costa Abreu Mirthe van Heino B Proef 4
13:22 12 Melvin lal Roy Pebbles -- B Proef 3
13:30 13 Michelle van Amsterdam Nienke Age B. B Proef 3
13:37 14 Miranda de Ruiter Iwan Fan 'e Beijemastate Ritse 322 B Proef 3
13:45 15 Melvin lal Roy Pebbles -- B Proef 4
13:52 16 Michelle van Amsterdam Nienke Age B. B Proef 4
14:00 17 Miranda de Ruiter Iwan Fan 'e Beijemastate Ritse 322 B Proef 4
14:07 18
14:15 19
14:22 20 Marloes Smittenaar Lobke -- L1 Proef 7
14:30 21 Jo?lle Schuit Axel -- L2 Proef 11
14:37 22 Jeannette Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 7
14:45 23 Marloes Smittenaar Lobke -- L1 Proef 8
14:52 24 Jo?lle Schuit Axel -- L2 Proef 12
15:00 25 Jeannette Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 8
15:07 26 Tamara de Bruijn Berlin H Skydancer L2 Proef 11
15:15 27 Kimberly Kroese Tiffany Rothschild L2 Proef 11
15:22 28 Karen van Velzen Divaldi Vivaldi L2 Proef 11
15:30 29 Tamara de Bruijn Berlin H Skydancer L2 Proef 12
15:37 30 Kimberly Kroese Tiffany Rothschild L2 Proef 12
15:45 31 Karen van Velzen Divaldi Vivaldi L2 Proef 12
15:52 32
16:00 33 Myrte de Vries Pilgrim -- M1 Proef 15
16:07 34 Eline Hermsen La Luna -- L1 Proef 7
16:15 35 Mariska Norder Wise Guy Wolfgang M1 Proef 15
16:22 36 Myrte de Vries Pilgrim -- M1 Proef 16
16:30 37 Eline Hermsen La Luna -- L1 Proef 8
16:37 38 Mariska Norder Wise Guy Wolfgang M1 Proef 16
16:45 39 Cinderella Meeuwisse Zupreme Jumper Future M1 Proef 15
16:52 40 Linda van Breukelen Strogan Metall M1 Proef 15
17:00 41 Esther Kapteyn Alibi Landon M1 Proef 15
17:07 42 Cinderella Meeuwisse Zupreme Jumper Future M1 Proef 16
17:15 43 Linda van Breukelen Strogan Metall M1 Proef 16
17:22 44 Esther Kapteyn Alibi Landon M1 Proef 16
17:30 45
17:37 46 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 15
17:45 47 Chantal Hageraats Ashanti Uniek M1 Proef 15
17:52 48 Yvonne v.d. Weijden Tora Jetstream W Nra 980002*95 M1 Proef 15
18:00 49 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 16
18:07 50 Chantal Hageraats Ashanti Uniek M1 Proef 16
18:15 51 Yvonne v.d. Weijden Tora Jetstream W Nra 980002*95 M1 Proef 16
18:22 52 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 15 D
18:30 53 Priscilla van Schip Zion Gribaldi M1 Proef 15
18:37 54 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 16 D
18:45 55 Priscilla van Schip Zion Gribaldi M1 Proef 16
18:52 56
19:00 57
19:07 58 Jessie Heymans Special Aladin M2 Proef 19 C
19:15 59 Jacqueline Verkade Benetton Citango M2 Proef 19
19:22 60 Els v.d. Oord Trendy Metall M2 Proef 19
19:30 61 Jessie Heymans Special Aladin M2 Proef 20 C
19:37 62 Els v.d. Oord Trendy Metall M2 Proef 20
19:45 63 Irma Scheerder Amanecer XXl Cautivo Xiii M2 Proef 19
19:52 64 Christa de Bruijn Vilion Emilion M2 Proef 19
20:00 65 Denise Zeinstra Check Me Out Vic M2 Proef 19
20:07 66 Irma Scheerder Amanecer XXl Cautivo Xiii M2 Proef 20
20:15 67 Christa de Bruijn Vilion Emilion M2 Proef 20
20:22 68 Denise Zeinstra Check Me Out Vic M2 Proef 20