Klasse Z1, Z2 en ZZ-Licht


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Juryleden:
Z1: Dhr. F. ter Weeme
Z2: Dhr. F. ter Weeme

ZZ-Licht: Mw. Hermsen-van Duin

Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 9 februari 2013
Tijd: 13:00
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
13:00 1 Ilse van Cranenbroek Casanova Z1 Proef 23
13:07 2 Barbara de Klerk Boef Vince Z1 Proef 23
13:15 3 Ilse van Cranenbroek Casanova Z1 Proef 24
13:22 4 Barbara de Klerk Boef Vince Z1 Proef 24
13:30 5 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Z1 Proef 23 D
13:37 6 Donna van der Voort Zeb Jazz Z1 Proef 23
13:45 7 Samantha Wakker Vite Neostan Z1 Proef 23
13:52 8 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Z1 Proef 24 D
14:00 9 Donna van der Voort Zeb Jazz Z1 Proef 24
14:07 10 Samantha Wakker Vite Neostan Z1 Proef 24
14:15 11 Serena Vergunst Bonitamunde Quattro Z1 Proef 23
14:22 12 Sumisha Lemmens Zip Rousseau Z1 Proef 23
14:30 13 Ilse van Cranenbroek Cartier Sir Donnerhall Z1 Proef 23
14:37 14 Serena Vergunst Bonitamunde Quattro Z1 Proef 24
14:45 15 Sumisha Lemmens Zip Rousseau Z1 Proef 24
14:52 16 Ilse van Cranenbroek Cartier Sir Donnerhall Z1 Proef 24
15:00 17
15:07 18
15:15 19 Jitske Prosman Reekamp's Saladin Aladin Z1 Proef 23 D
15:22 20 Milou Dees It's Me Idzard Z1 Proef 23 C
15:30 21 Tessie van Koppen Moonlight Van De Woestehoeve Azmiraff Ox Z2 Proef 90 E
15:37 22 Zoe Kuintjes Gaudy Golden Dancer Z2 Proef 90 D
15:45 23 Jitske Prosman Reekamp's Saladin Aladin Z1 Proef 24 D
15:52 24 Milou Dees It's Me Idzard Z1 Proef 24 C
16:00 25 Tessie van Koppen Moonlight Van De Woestehoeve Azmiraff Ox Z2 Proef 91 E
16:07 26 Zoe Kuintjes Gaudy Golden Dancer Z2 Proef 91 D
16:15 27
16:22 28 Merel Ahles Zadinsky Polansky Z2 Proef 27
16:30 29 Samantha Gagliotti Nalina -- Z2 Proef 27
16:37 30 Menthe Talsma Atink Tuschinski Z2 Proef 27
16:45 31 Merel Ahles Zadinsky Polansky Z2 Proef 28
16:52 32 Samantha Gagliotti Nalina -- Z2 Proef 28
17:00 33 Menthe Talsma Atink Tuschinski Z2 Proef 28
17:07 34 Desiree Huurman Ziana's Guus K Sir Sinclair Z2 Proef 27
17:15 35 Laura Burgers Lady Bustron Z2 Proef 27
17:22 36 Patricia Le Sage Armano Florencio Z2 Proef 27
17:30 37 Desiree Huurman Ziana's Guus K Sir Sinclair Z2 Proef 28
17:37 38 Laura Burgers Lady Bustron Z2 Proef 28
17:45 39 Patricia Le Sage Armano Florencio Z2 Proef 28
17:52 40
18:00 41 Parel van Rooijen Zantosz Indoctro ZZ-L Proef 31
18:07 42 Els van Klink Bonnet -- ZZ-L Proef 31
18:15 43 Claudia Schroder Lorenzo Voltaire ZZ-L Proef 31
18:22 44 Parel van Rooijen Zantosz Indoctro ZZ-L Proef 32
18:30 45 Els van Klink Bonnet -- ZZ-L Proef 32
18:37 46 Claudia Schroder Lorenzo Voltaire ZZ-L Proef 32
18:45 47
18:52 48 Petra Herruer Sondrio Royal Bravour ZZ-L Proef 31
19:00 49 Ilse van Cranenbroek watch me ZZ-L Proef 31
19:07 50 Rinske Steenhuis Winston Sollenburg Oo Seven ZZ-L Proef 31
19:15 51 Petra Herruer Sondrio Royal Bravour ZZ-L Proef 32
19:22 52 Ilse van Cranenbroek watch me ZZ-L Proef 32
19:30 53 Esther de Graaf Zayson Painted Black ZZ-L Proef 31
19:37 54 Lisette Zoutendijk Ross H Kenwood ZZ-L Proef 31
19:45 55 Mieke van de Wouw Socrates Jazz ZZ-L Proef 31
19:52 56 Esther de Graaf Zayson Painted Black ZZ-L Proef 32
20:00 57 Lisette Zoutendijk Ross H Kenwood ZZ-L Proef 32
20:07 58 Mieke van de Wouw Socrates Jazz ZZ-L Proef 32
20:15 59
20:22 60
20:30 61 Liesbeth Geven Black Shadow Voice ZZ-L Proef 31
20:37 62 Armando Fluit Zodan Olivi ZZ-L Proef 31
20:45 63 Isabelle Ottens Orca Landa Ircolando ZZ-L Proef 31
20:52 64 Liesbeth Geven Black Shadow Voice ZZ-L Proef 32
21:00 65 Armando Fluit Zodan Olivi ZZ-L Proef 32
21:07 66 Isabelle Ottens Orca Landa Ircolando ZZ-L Proef 32
21:15 67 Sabine van den Heuvel Hbr Reflex Kennedy ZZ-L Proef 31
21:22 68 Mark Seelemeyer Broadway Rohdiamant ZZ-L Proef 32
21:30 69 Sabine van den Heuvel Hbr Reflex Kennedy ZZ-L Proef 32
21:37 70 Mark Seelemeyer Broadway Rohdiamant ZZ-L Proef 32