Rubriek 4: Klasse M (1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 30 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jeroen Scheepers mister lord Z mylord carthago Dilsen
2 Paul Janssen Famelus Namelus Well
3 Ricardo Reinert Bezzie Nn Ellikom
4 Nina Fagerstrom Calido - laakdal
5 Cathelijne van Aar Bevers Femke Vleut Uden
6 Emiliano Segovia garrone Nn Leunen
7 Marc Beckers Cold Case Wender R Roggel
8 Marwin van den Nieuwenhuijzen Spock Startrek Sint oedenrode
9
10 Markus Fester Chardonnay 88 Casador Recklinghausen
11 7 Nadine Van den Berg Cabbalero Larimo Zeeland
12
13 Freek Vestjens Finlandlady Cicero Z van Paemel Sevenum
14 Rui Pinto Fonix Coltaire z ellikom
15
16 Alexander Housen Urico X Gruitrode
17 Emilia Housen Parajumper HH Paquito Gruitrode
18
19 Nina Fagerstrom Year One R Ferro laakdal
20 martin sterzenbach Lord - dorsten
21 Nina Fagerstrom Year One R Ferro laakdal HC
22 Philip McGuane Gentleman Time Quality Time Kessel
23
24 Alma Ranebo Gish karla Eldorado van de zeshoek Meterik
25
26 Janneke Dekkers Glennis-P Spartacus heeswijk
27 Ricardo Reinert Forever Ivy Nn Ellikom
28 Jeroen Scheepers Come on the Semilly nn Dilsen
29 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
30 Ruben Lamers Colorado Acolord Bocholt
31 johnny stevens Duanda nn bocholt
32 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
33 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
34 Gina van Wylick Delmar Levantos Il velden
35 Marc Beckers Granito Corland Roggel
36 Amara Hoppner Leo - laakdal
37 Jan-Philipp Braß La Vie D Levisonn Dortmund
38 107 Patrick Sandner Gigi -
39
40
41 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint oedenrode
42 6 Nadine Van den Berg Gina Boss Zeeland
43 Sjors van Oorschot Galaxy Tangelo vd zuuthoeve berghem
44
45 Rob Eras Collezione Cesaro Delano - Helvoirt
46 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
47 martin sterzenbach fit quidam de revel dorsten
48 Pascal Van Hoof Wiske v't Boekweit z Washington DC Lommel
49 Ricardo Reinert Gugalou Nn Ellikom
50 Hubertus Dieckmann Gitano - Kirchhellen
51 Freek Vestjens HBC Lord Empire Clooney Sevenum
52 Alma Ranebo Haltic Baltic Meterik
53 Ricardo Hartman golo van het nief cicero Venlo
54 John Steeghs Sunny way Kalaska de Semilly Meterik
55 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time Tegelen
56
57
58 Amara Hoppner Calido - laakdal
59 Nina Fagerstrom Vrai Chique Verdi laakdal
60 Paul Janssen Gentlewoman Van Goch Well
61 Alexander Housen Diamond X Gruitrode
62 Emilia Housen Pumareusa HH Pablo van Berkenbroek Gruitrode
63 Philip McGuane Gwendolyn Ukato Kessel
64 Gina van Wylick Catharina Z Carthano I Z velden
65
66
67 Sarah Hubbard Coline Vittorio Cornwall, CT
68 Tanja Torgilsman-van Bakel Galaxy Toulon swolgen
69 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z Ospel
70 104 jake aston Indaiana -
71 122 Antonia Andersson Lorien Cabrio Gruitrode
72 Stefan Holvast Popeye Z Poor Boy Elst Gld
73
74 Hannah Switlick Chiara Cador dinslaken
75 martin sterzenbach Coco - dorsten
76 Shamac Konopacki Fantastico Flamanco de semilly De mortel
77 Rob Eras James de Muze Helvoirt
78 Miranda Harrington Celeste Z Breitling Ospel
79 Felix Malmberg Caramba Carenaro Egchel
80 Annemarie Bergstra Highlight Eldorado van de Zeshoek Lopik
81 118 Leo Büscher Chümli Comme il faut
82 120 Tobias Klostermann Nevazon -
83 119 Leo Büscher Quantico -
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110 107 Patrick Sandner Gigi - HC