Rubriek 2: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Bo op den Drink G. Amelusina Arthos R Meijel
2 Nicole Mestrom In Petto Comme ill Faut swalmen
3 Chen Rich Gido Guidam shon Liessel
4 Renske Kroeze Honora Hos Do Helvoirt
5 Jessie Wegdam Calano Calato Z Oud turnhout
6 Michelle Jansen In Flame HTR Inshallah de Muze Meerlo
7 Petra Coppus Boreal De Riverland kannan Tegelen
8 Rob de Bruyn Balitimore - Hooge Mierde HC
9 Felix Malmberg Gregita Vittorio Egchel
10 Dominique Langens Haja Caleandro Nuland HC
11
12 Annick Nusselder Braveheart Flemmingh Eindhoven
13 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
14
15 Miranda Harrington Habana Ukato Ospel
16 Tess Tonies Unica S US Oss
17 Maud Schouwenberg gino ginus Swalmen
18 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z egchel
19 Ivonne Couwenberg Geste Rosa C Helenaveen
20 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
21 Kira van Nüß TT Leonidas Leonce Uedem
22 Lieke Voorthuijsen bikenia unistar elst
23 Loes Beckers Eltina Namelus Sevenum
24 Luisa Klinger Lamon Light On Bottrop
25 Mans Thijssen White Socks Cantos sevenum
26 John Steeghs Ironic Dynamo Meterik
27 megan van hout Korana's Erino Larino Valkenswaard
28 Mireille Couperus Celine Cosmeo Grashoek
29 Nadia Gijbels Bad Boy Lucky Boy Eigenbilzen
30
31 Nicole Mestrom Promise Priamus swalmen
32 Niels Knape Hummer Dynamo Swalmen
33 Renske Kroeze Fiorentinus nn Helvoirt
34 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
35 Marco Jaspers Hera Namelus Swalmen
36 Richelle Coppelmans Hidcote Harmony Deurne
37 Rik Haves Highlight Quasimodo Vd Molendreef Horn
38 Michelle Jansen Heaven Can Wait HTR - Meerlo
39 Felix Malmberg Happy Feed Durrant Egchel
40 Rob de Bruyn Contact Centurio Hooge Mierde
41 Arne Delemarre Francine NN Kessel
42 Marwin van den Nieuwenhuijzen Escabeche Emerald van t Ruytershof Sint oedenrode
43 Sofie van den Broek Candlelight Z Caretano Z Ospel
44 Luc van Horen Ino Numero Uno Panningen
45 Bianca Carbone Marziano Mylord Carthago Uedem
46 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
47 Zenne Vaneijgen Electra Élégance m bocholt
48 Maud Schouwenberg Qimone Quidaro Swalmen
49 Jana Waldhausen Ghilly Spartacus Schinveld
50 Jeroen Scheepers Harly - Dilsen
51 Jeroen Jacobs Coolboy Cleverboy Venray
52 Janneke Dekkers Belle amie Z Bon ami heeswijk
53 Marion Janssen Iléne Charisma Venray
54
55
56 Ellen Beckers - van Bussel Selena Z Spartacus Roggel
57 Thijs Meulemeesters Indy Up to date Boekel
58 johnny stevens carlton caretino bocholt
59 103 Wil Schellekens NN Esbeek HC
60 Jan-Philipp Braß Pére Parzival Perigueux Dortmund
61 Daisy Vandevoordt Geronimo Cornet Obolensky Tongeren
62 Gwendolien Lamens Go to win st ghyvan Darco Sint-truiden
63 Renske Kroeze I'm Gold Caretino Z Helvoirt
64 Ricardo Reinert Cleo Nn Ellikom
65 Liselotte Bergstra Piet Calvaro Z Lopik
66 Rozemarijn Bergstra Panini Cathino Z Lopik
67 Wiel Heber Faline Eldorado van het Zeshoek Roermond
68 Rob Gradussen Minka von Hary Moujik de Sohan echt
69 Lars Kersten Halleluya Spartacus egchel
70 Lisa van Bebber Clooney 48 Cardento Goch
71 Ruben Lamers Quatina - Bocholt
72 121 Theresa Kamps Lady Lulu Lord Pezie Gruitrode
73 97 Ruben Lamers Quatina - Bocholt HC
74 Frits Mestrom Torina - Reuver
75 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
76 Marwin van den Nieuwenhuijzen Giola Spartacus Sint oedenrode
77 Bianca Carbone Magic Queen Numero Uno Uedem
78 Michael Kocher Naomi PS Z Nabab de Reve Susteren HC
79 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
80
81 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Dilsen
82 Jana Waldhausen Ginette Spartacus Schinveld
83 Jeroen Jacobs Hava Spartacus Venray
84
85 Siri Martine Bakken Hirola nn Leunen
86 Sjors van Oorschot Heukelom T inshallah de muze berghem
87 Alma Ranebo Soraya Hunters Scendro Meterik
88 johnny stevens casalla casall bocholt
89 Freek Vestjens Vertigo Z Vagabond de la Pomme Sevenum
90 Ricardo Reinert Donkey boy Nn Ellikom
91 Janneke Dekkers Erwindo GZ Ermindo heeswijk
92 Thijs Meulemeesters Interest Andiamo Boekel
93 Wil Schellekens NN Esbeek HC
94 102 Tom Schellekens Forever Go Toulon Esbeek
95 Paul Janssen Impact Vittorio Well
96 Rozemarijn Bergstra Good Loek Spartacus Lopik
97 Rob Gradussen Connor - echt
98 Monique van den Broek Herma Carembar de muze Sevenum
99 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
100 Kathrin Oppenberg Cordina Cassini Boy Junior Kranenburg
101 Lea Hein Stakkih Stakkato Issum
102 Lars Kersten Mystique NN egchel
103 Whitney Stinges Pasha Obeit Reuver
104 Nicole Mestrom Clarence Clarimo Swalmen
105 Shamac Konopacki Mylord du coeur does collines Malito de reve De mortel
106 10 Jeanne Heijligers Hennessee Gentleman Asten
107 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte Sint oedenrode
108 Rob de Bruyn Coberlina vd Laarseheide. Contendro Hooge Mierde HC
109 Ricardo Reinert Hatina Nn Ellikom
110 Jeroen Scheepers Zirocco Zirocco blue Dilsen