Ring 5 Bixie CROSS


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

* â€‹Deelname vanaf 6 jaar * 10 minuten per crossparcours * Het dragen van een veiligheidshelm is verplicht* Het dragen van een bodyprotector is verplicht* Sporen,Thiedemann, elastiek en bijzetteugels zijn niet toegestaan *Het is alleen toegestaan een geleidende martingaal te dragen * Wees ruim optijd aanwezig *  


Discipline: Eventing
Categorie: A-Pony‘s B-Pony‘s C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 30 september 2017
Tijd: 12:30
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
12:30 1
12:40 2 124 Fiona Wassenberg Kaweise Frodo x Deurne
12:50 3 121 Daniek Vissers Murcie x Veulen
13:00 4 20 Anouk Brouwers Kasjmier Viscount Beek En Donk
13:10 5 65 Merijn de Roo Nona Ceulan Simwnt Goirle
13:20 6 47 Kelsey van der Spek Dakar Don Carino du Bois Grashoek
13:30 7 103 Annabel Hendriks Sjoukje onbekend Bakel
13:40 8 60 pippi reijnen donja vitano npa Venlo
13:50 9 95 Jill Van de Weerdt Poppa Onbekend
14:00 10 96 Nadege Van de Weerdt Kuikhornster Silvia Bokkensprong Czardas
14:10 11 26 Ruben Brands Esmee Sky High Vianen
14:20 12 38 Ulrieke Kocken Dora van de Langewiek Vivaldi van de Langewiek Huisseling
14:30 13 91 Ella Wolleswinkel Jari Onbekend Venlo
14:40 14 128 Emke Classens Lizzy H56707 IP Ysselvliedt's shy Ch Veulen
14:50 15 62 Lotte Braekmans Floortje Onbekend
15:00 16 4 Imke Driessen Saba Onbekend Uden
15:10 17 27 Aniek Brands Esmee Sky High Vianen
15:20 18 33 Sarah Heynert Pim Offem Minos Holthees
15:30 19 36 Britt Perdaems Millstream's Bumper - Ossendrecht
15:40 20 41 Vera Wassenberg Kaweise Crazy Lace Bronheulog Hennessey Deurne
15:50 21 117 Quiran van Dam Dancer Flevozicht's Edgr Oud Gastel
16:00 22 52 Eleyse Smits Joly's Ulientje Priory Prickle Elshout
16:10 23 56 Quiran van Dam Dancer Flevozicht's Edgr Oud Gastel
16:20 24 83 Bente Mommersteeg Yasin Plantseels leonardo Elshout
16:30 25 10 Danique Joosten Sammie nb Leende
16:40 26 7 Danique Van Leeuwen Tik Tak x Sterksel
16:50 27 107 Tess Buurman Stip Onbekend Roggel