Paarden Klasse M (klassiek)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 23 september 2017
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Kuijer
J Wijnbergen
G Heykant
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
6e prijs: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 39 Danny Willems Green Power VL Baltic
2 95 Leon Kuijpers goldennini eldorado van de zeshoek Breda
3 494 Sammy-jo Smit Loredano vd Noordhoek NN Gilze
4 283 Denize van der Poel Casan uptown Netherlands
5 462 Megan Laseur Superwoman DK Z SISLEY DE LA TOUR VIDAL HC
6 125 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel Esbeek
7 391 Jorn van Kuyk Grandesa b Spartacus Langeweg
8 59 Eline Vreijsen Grace Kelly AZ Quasimodo Z Waspik
9 430 Stef Vanaert Evertina Verdi Schijf
10 48 thieu timmermans Havana de tamerville Deauville de La Vie Vlijmen
11
12 395 Jarno van Erp Chinook go Onbekend Oss
13 410 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Ettenleur
14 175 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
15 368 Olivier van der Vaart elucar cardento Terheijden
16 110 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
17 311 Casper Timmermans DCM Eclair Douglas Waspik
18 69 Bregje Martens Flinx Zirocco Blue Etten-leur
19 199 Kim Vos Cayenne Z Caridor Z Eethen
20 88 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel HC
21 40 Danny Willems Evitha-Zeldenrust Zirocco Blue Vdl
22 205 Bart van Heesbeen Flair Numero Uno Elshout
23 214 Cynthia Overbeeke Nebraska de muze Capelle
24 234 Julia Otto Bina Cascari Schoonhoven
25 227 Sammy-jo Smit Wizard Dream G Kojak Gilze
26
27 246 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde HC
28 495 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis Ossendrecht
29 209 Joost Versteijnen Gipsy Hamlet Poppel
30 94 Leon Kuijpers Higo Action Breaker Breda
31 461 Megan Laseur G-Laloma Z NN
32 496 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel
33 126 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek
34 106 Elvira Kwakernaak Fashion Singapore Roosendaal
35 384 Michael van Benten Edwart Unaniem Wouw
36 351 Sophie van der Werff Global W Baloubet du Rouet Boskoop
37 302 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
38 66 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen Vaart
39 476 Danny Willems Indurado Zeldenrust Indorado
40 274 Sandy van de Ven Google Orlando Van De Heffinck Goirle
41 284 Denize van der Poel Wiske indoctro Netherlands HC
42 265 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
43 247 Julie Boonen leandra lord chin Weelde
44 105 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen Op Zoom
45 141 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
46 369 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
47
48 312 Casper Timmermans kashmira Kashmir v h schuttershof Waspik
49 50 thieu timmermans Gigant zirroco blue Vlijmen
50 235 Julia Otto Chananja Tangelo van de Zuuthoeve Schoonhoven
51 431 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
52 435 Tom Schellekens Blikvanger Hamlet Esbeek
53 397 Jarno van Erp Flying Boy Al Capone Oss
54 463 Megan Laseur Stakkato's Star Stakkato HC
55 127 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus Esbeek
56 477 Danny Willems El Futuro Echo van 't neerenbosch
57 366 Sacha de Wit Millstream's Falou Arthos R Ossendrecht