Paarden Klasse L (klassiek)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Na startnummer 40 een sleeppauze van 10 minuten!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 23 september 2017
Tijd: 11:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Kuijer
J Wijnbergen
G Heykant
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 35.-
3e prijs: € 25.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
6e prijs: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 80 Mark Jespers Harvey Baltic Prinsenbeek
2 457 Megan Laseur Frits NN
3 434 Wil Schellekens Isabel Captain Cooper Esbeek
4 474 Danny Willems Holiday Zilverstar
5 363 Sacha de Wit Millstream's Insperation Etoulon VDL Ossendrecht
6 480 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) HC
7 62 Lotte Wilschut O la la Conto Hoeven
8 377 Olivier van der Vaart Brabant Lease Feryal - Terheijden
9 243 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
10 58 Annemijn Maat Gagneur QUALITY TIME Fijnaart
11 94 Leon Kuijpers Higo Action Breaker Breda
12 146 Lisanne Verdonk I Am Dexter R Oudenbosch
13 53 Sandy van de Ven Grivalta Zirocco Blue Goirle
14
15 213 Cynthia Overbeeke G A Lee Spring Power Capelle
16 340 Christy Dictus Karst Kanshebber Achtmaal
17 173 Dennis Wauben Nn nn Molenschot HC
18 428 Kim Jacobs Matroesjka Nn
19 490 Aniek Jansen Harobi NN Altforst
20 44 Nicole van Oversteeg Dior zeldenrust Diarado Waspik
21 221 Annemieke Lips Hoagy Cantos Ooltgensplaat
22 20 Eva Stad Tip Top's Hotmail Mylord Carthago Geertruidenberg
23 271 Anouk Van Der Velde Casco Indoctro Rijsbergen
24 84 Emilie Sars Goudwaard Vingino Tilburg
25 15 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosterhout
26 404 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel
27 224 Albert Smit Big Cassall - Gilze
28 223 Sammy-jo Smit High Star Big Star Gilze
29 458 Megan Laseur Extasy NN
30 392 Jorn van Kuyk can fly cant remember Langeweg
31 458 Megan Laseur Extasy NN HC
32
33 229 Jade van der Zanden Castle Echo Clover Echo Zundert
34
35 437 Tom Schellekens Gangster NN Esbeek
36 433 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design Esbeek
37 41 Danny Willems Intendro Zeldenrust Indoctro
38 364 Sacha de Wit Millstream's Galetto Zirocco Blue Ossendrecht
39 87 Patricia Tijssen Almighty Odermus R Breda
40 107 Elvira Kwakernaak Breakability Up To Date Roosendaal
Sleeppauze en parcours lopen (10 minuten)
41 208 Nikki van den Berg Joya di Unaniem Unaniem Oosterhout
42 205 Bart van Heesbeen Flair Numero Uno Elshout
43 174 Dennis Wauben Foriste NN Molenschot
44 142 Lisanne Verdonk Havanna Zirocco Blue Oudenbosch
45 119 Marianne Eestermans Flying Blue Amadeus Dongen
46 109 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
47 86 Famke Bastiaansen Fire Fly Indoctro Gilze
48 54 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
49 484 Sharen van Malsen Empirer Calido I
50 65 Michelle Vrijhof Vonalie Kroongraaf S-gravenmoer
51 27 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
52 22 Eva Stad Argus Z Argentinus Geertruidenberg
53 493 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus Esbeek
54 257 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergen
55 272 Anne Britt Jorissen Sensation White Vader Onbekend Hoogstraten
56 299 Aniek Jansen Girl Power Brainpower Altforst
57 309 Jemaica Adam Geneve SPO Canturano Achtmaal
58 341 Christy Dictus Ella connor Achtmaal
59 429 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus
60 468 Danny Willems Izzytimes Corland
61 301 Imke Jansen Davos Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
62 225 Albert Smit Hilton untouched Gilze
63 459 Megan Laseur Hipica NN
64 212 Cynthia Overbeeke An affair to remember Arko III Capelle
65 460 Megan Laseur Hipica NN HC
66 391 Jorn van Kuyk Grandesa b Spartacus Langeweg
67 49 thieu timmermans Hallyfax HX nummero uno Vlijmen
68 200 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
69 405 Jeroen Snijders gabanna bustique Kaatsheuvel
70 395 Jarno van Erp Chinook go Onbekend Oss
71 409 Melanie van de Graaf Dalobet Numero Uno Ettenleur HC
72 29 Rachel Rokven Sunny Che Z SETO Rousseau Udenhout
73 233 Julia Otto Bina Cascari Schoonhoven
74 426 Mark Jespers Helium Blue Zirocco Blue VDL Prinsenbeek HC
75 438 Tom Schellekens Golem NN Esbeek
76 125 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel Esbeek
77 365 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis Ossendrecht
78 475 Danny Willems Diorado Zeldenrust Diarado