Rubriek 18: Klasse D/E-M Snel & Wendbaar


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 24 september 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 86 Bo Van Belkum Kenzie -- D-M Helmond
2 41 Quinty Keur Lorenzo kantjes ronaldo D-M Heemstede
3 95 Julia Titulaer Kanjer Kanshebber D-M Venlo
4 51 Georgina Maas Quinto's OBI DMC Machno Carwyn D-M Sint Oedenrode
5 117 Niels Roozen Chimaera -- D-M Biest-houtakker
6 134 Erona Asllani Kantje's Gento Oosterbroek Francois D-M Geleen
7 184 Iza Heurkens Prinz nn D-M Schaijk
8 200 Lotte van der Wielen Jolly's Sunrise Hoppenhof's Shardon D-M Den Dolder
9 186 Fleur Leemans Orchid's Lonette Kanshebber D-M Middelbeers
10 187 Siebe Leemans Venezia Zebrano D-M Middelbeers
11 48 Jinte van Dongen Geralja's Tommie De Mensinghe's Rinaldo D-M Waalre
12 155 Cathelijn Luikens Amigo Amonza Ox D-M Ittervoort
13 202 Tobias Luikens Napoleon Newton Van De Beekerheide D-M Ittervoort
14 42 Quinty Keur Zeus onbekend D-M Heemstede
15 258 Renee Meijer Benny Boy -S Blyton D-M Valkenswaard
16 84 Marly Ceelen Cinquant's Chocotoff Valentino D-M Helmond
17 205 Merel Kriek Wodan -- D-M Veghel
18 217 Wouter Boeijen Rocco onbekend D-M
19 175 Logan Fiechter Kailey kantjes Ronaldo D-M Merksplas
20 148 Jessica Maassen Bockmann's Punto Onbekend D-M Helden
21 129 Bo Dictus Charming Z Chuck Z D-M Achtmaal
22 92 Jade Thaens Ombos Pepper Kantje's Ronaldo D-M Someren
23 165 Nikki Dekkers Orchid's Xantho Diego Orchid's Justin D-M Landhorst
24 223 Antje van Gastel Indira Kantjes Ronaldo D-M
25 222 Teun Schripsema Kriesol Kosmo van Orchids D-M
26 242 Bo Van Belkum Laico Sandokan's Leonardo D-M Helmond
27 142 Micky Schelstraete Adje Calipso van de Vondelhoeve D-M Gemonde
28 135 Sarah De Kraker Kerwin van Orchid's Kanshebber D-M Axel
29 40 Quinty Keur Twylight Paledo D-M Heemstede
30 201 Lotte van der Wielen Barbie Mistral E-M Den Dolder
31 53 Loyd Kelleners Cailin Foss Larino E-M Limbricht