Rubriek 16: Klasse D/E-L Progressief


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 23 september 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 163 Jersey Kuijpers vidocq-d.p posseidon du mouligneau D-L Helmond
2 146 Jessica Maassen Bockmann's Coco Baccarav van de Corijon D-L Helden
3 239 Joyce Wolters Frits Hip Hop D-L Montfort
4 33 Rens Bogers Bonjour l'amour Orichid's Tygo D-L Guttecoven
5 244 Britt Driessen Zara nn D-L Beesel
6 30 Sophie Steenbakkers Miss Vancouver Vancouver D-L Best
7 195 Mandy van der Velden Waterhoek's Ulria Priory Prickle D-L Oerle
8 56 Renee Meijer Benny Boy-S Blyton D-L Valkenswaard
9 87 Michelle Cuppen Tobalia FS don,t Worry D-L Hegelsom
10 220 Niek van Wylick Ziezo Zoey D-L
11 260 Quinty Keur Zeus onbekend D-L Heemstede HC
12 49 Georgina Maas Quinto's ONI DMC Machno Garwyn D-L Sint Oedenrode
13 100 Esmee Van Oers Odessa kenaf D-L Den Dungen
14 107 Emma Huizer Xam - D-L Schijndel
15 112 Mariette Maas brasil D-L Leende
16 115 Stefanie Baten Powergirl Fs Pavarotti D-L Beek En Donk
17 116 Niels Roozen Amalia's Christiaan Orchard Wildeman D-L Biest-houtakker
18 119 Danice Giesbertz Vayda H Vitano D-L Kessel
19 233 Anniek Vanhove Gamble-H Sulaatik's peter pan D-L
20 160 Saskia Heere Akirra nvt D-L Brasschaat
21 169 YongKun van Vorstenbos Ka van Orchid Kanshebber D-L Nederweert
22 172 Florian Schimmelpenningh Schimmelpennningh's Dior onbekend D-L Valkenswaard
23 176 Logan Fiechter Panache Mancho Carwyn D-L Merksplas
24 208 Sanne Schuttelaar Rody Kantjes Ronaldo D-L Tegelen
25 213 Rachelle Huynen Zora -- D-L
26 47 Jaydee Janssens beentjesgraven viënto verdi D-L Roermond
27 126 Britt Driessen Denzel Denzel D-L Beesel
28 43 Quinty Keur Lorenzo kantjes ronaldo D-L Heemstede
29 147 Jessica Maassen Bockmann's Mon Tiamo Mikel D-L Helden
30 240 Joyce Wolters Heide's berg Boy Watermil Falcon D-L Montfort
31 231 Danisha Maessen little miss charlotte saparos D-L
32 194 Mandy van der Velden Golden Boy - D-L Oerle
33 101 Kelsey Cookson Phoebe Karlos D-L Nuland
34 236 Noa Janssens Daisy Picker - D-L
35 219 Niek van Wylick Valentino's Son Valentino D-L
36 209 Robbe Boerekamp Daylight Distriction - D-L Someren