Rubriek 8: Klasse D/E-M 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 23 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 40 Quinty Keur Twylight Paledo D-M Heemstede
2 86 Bo Van Belkum Kenzie -- D-M Helmond
3 200 Lotte van der Wielen Jolly's Sunrise Hoppenhof's Shardon D-M Den Dolder
4 142 Micky Schelstraete Adje Calipso van de Vondelhoeve D-M Gemonde
5 168 Nikki Dekkers Classic Touch -- D-M Landhorst
6 222 Teun Schripsema Kriesol Kosmo van Orchids D-M
7 223 Antje van Gastel Indira Kantjes Ronaldo D-M
8 162 Renske Bisschops Izar onbekend D-M Swalmen
9 92 Jade Thaens Ombos Pepper Kantje's Ronaldo D-M Someren
10 129 Bo Dictus Charming Z Chuck Z D-M Achtmaal
11 148 Jessica Maassen Bockmann's Punto Onbekend D-M Helden
12 95 Julia Titulaer Kanjer Kanshebber D-M Venlo
13 175 Logan Fiechter Kailey kantjes Ronaldo D-M Merksplas
14 217 Wouter Boeijen Rocco onbekend D-M
15 42 Quinty Keur Zeus onbekend D-M Heemstede
16 48 Jinte van Dongen Geralja's Tommie De Mensinghe's Rinaldo D-M Waalre
17 205 Merel Kriek Wodan -- D-M Veghel
18 84 Marly Ceelen Cinquant's Chocotoff Valentino D-M Helmond
19 202 Tobias Luikens Napoleon Newton Van De Beekerheide D-M Ittervoort
20 155 Cathelijn Luikens Amigo Amonza Ox D-M Ittervoort
21 187 Siebe Leemans Venezia Zebrano D-M Middelbeers
22 186 Fleur Leemans Orchid's Lonette Kanshebber D-M Middelbeers
23 184 Iza Heurkens Prinz nn D-M Schaijk
24 135 Sarah De Kraker Kerwin van Orchid's Kanshebber D-M Axel
25 134 Erona Asllani Kantje's Gento Oosterbroek Francois D-M Geleen
26 117 Niels Roozen Chimaera -- D-M Biest-houtakker
27 51 Georgina Maas Quinto's OBI DMC Machno Carwyn D-M Sint Oedenrode
28 242 Bo Van Belkum Laico Sandokan's Leonardo D-M Helmond
29
30 41 Quinty Keur Lorenzo kantjes ronaldo D-M Heemstede
31 165 Nikki Dekkers Orchid's Xantho Diego Orchid's Justin D-M Landhorst
32 258 Renee Meijer Benny Boy -S Blyton D-M Valkenswaard
33 53 Loyd Kelleners Cailin Foss Larino E-M Limbricht
34 201 Lotte van der Wielen Barbie Mistral E-M Den Dolder