Rubriek 4: Klasse D/E-L Klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 22 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 209 Robbe Boerekamp Daylight Distriction - D-L Someren
2 219 Niek van Wylick Valentino's Son Valentino D-L
3 147 Jessica Maassen Bockmann's Mon Tiamo Mikel D-L Helden
4 236 Noa Janssens Daisy Picker - D-L
5 101 Kelsey Cookson Phoebe Karlos D-L Nuland
6 194 Mandy van der Velden Golden Boy - D-L Oerle
7 231 Danisha Maessen little miss charlotte saparos D-L
8 240 Joyce Wolters Heide's berg Boy Watermil Falcon D-L Montfort
9 43 Quinty Keur Lorenzo kantjes ronaldo D-L Heemstede
10 126 Britt Driessen Denzel Denzel D-L Beesel
11 47 Jaydee Janssens beentjesgraven viënto verdi D-L Roermond
12 213 Rachelle Huynen Zora -- D-L
13 208 Sanne Schuttelaar Rody Kantjes Ronaldo D-L Tegelen
14 176 Logan Fiechter Panache Mancho Carwyn D-L Merksplas
15 172 Florian Schimmelpenningh Schimmelpennningh's Dior onbekend D-L Valkenswaard
16 169 YongKun van Vorstenbos Ka van Orchid Kanshebber D-L Nederweert
17 160 Saskia Heere Akirra nvt D-L Brasschaat
18 233 Anniek Vanhove Gamble-H Sulaatik's peter pan D-L
19 119 Danice Giesbertz Vayda H Vitano D-L Kessel
20 116 Niels Roozen Amalia's Christiaan Orchard Wildeman D-L Biest-houtakker
21 220 Niek van Wylick Ziezo Zoey D-L
22 115 Stefanie Baten Powergirl Fs Pavarotti D-L Beek En Donk
23 112 Mariette Maas brasil D-L Leende
24 107 Emma Huizer Xam - D-L Schijndel
25 100 Esmee Van Oers Odessa kenaf D-L Den Dungen
26 87 Michelle Cuppen Tobalia FS don,t Worry D-L Hegelsom
27 239 Joyce Wolters Frits Hip Hop D-L Montfort
28 195 Mandy van der Velden Waterhoek's Ulria Priory Prickle D-L Oerle
29 56 Renee Meijer Benny Boy-S Blyton D-L Valkenswaard
30 49 Georgina Maas Quinto's ONI DMC Machno Garwyn D-L Sint Oedenrode
31 146 Jessica Maassen Bockmann's Coco Baccarav van de Corijon D-L Helden
32 30 Sophie Steenbakkers Miss Vancouver Vancouver D-L Best
33 33 Rens Bogers Bonjour l'amour Orichid's Tygo D-L Guttecoven
34 163 Jersey Kuijpers vidocq-d.p posseidon du mouligneau D-L Helmond
35 244 Britt Driessen Zara nn D-L Beesel