1.35m nationaal klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Sneltransport van de Boogaard, Bavaria B.V. en Meulendijks Drankenhandel.

Geen HC


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 1 oktober 2017
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevoort
Prijzengeld
1e prijs: € 500.-
2e prijs: € 400.-
3e prijs: € 300.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
2 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
3 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
4 Beau Schuttelaar Drogba Numero Uno tegelen
5 Albert Voorn Stakkana Koningshoeve Stakkato Sevenum
6 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
7 Amber Fijen Jewel's van het Sassenhof Thunder Van De Zuuthoeve eersel
8 Maikel van der Vleuten Cupido Numero Uno Someren
9 264 Thiago Ribas da Costa Cassius Canturo Ysselsteyn
10 Arnold Boerekamps Formidable Diarado Asten
11 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
12 Jan Conijn Erdousch Up to Date Son en breugel
13 Rob van Bussel Erano Carthino Z asten heusden
14 293 Malin Parmler Jewel van ‘t Eigenlo Diamant de Semily Mierlo
15 268 Gert Bloemen Heaven v/h Bloemenhof z Hardrock z
16 299 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage
17 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
18 Paul van Montfort Collin Z Clinton Maria Hoop
19 Jaime Guerra Cinca Casall Niederkruchten
20 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
21 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
22 Iago Fratti Domino V Royal Bravour Mierlo
23 Nadieh van den Brink Eurocommerce New Orleans Colbert Eindhoven
24 144 Renee de Weert Punjab Perigueux
25 Lotte Teuns La Vida Loca 9 Carentino Hoogerheide
26 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley hoogeloon
27 84 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
28 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter tegelen
29 Amber Fijen Flying Sam Baltic VDL eersel
30 Thiago Ribas da Costa Billy Balou Cevin Z Ysselsteyn
31 Bianca Schoenmakers Famke Adina HDH Bacardi VDL Geldrop
32 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
33 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
34 112 Maikel van der Vleuten Salomon Stolzenberg Someren
35 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
36
37 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
38 Roald van Lankveld Adine Barbarian YSSELSTEYN (LB)
39 140 Henk van de Pol Dilithyia VLS nn
40 277 Anne-martine van Liere Van Gogh Vls Nabab De Reve Weert
41 301 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
42 308 Rob Heyligers Fahrenheit Sandro Beast Asten