1.30m nationaal klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Kuijpers Mercedes Centrum B.V. en Ruitersportcentrum Manege Meulendijks.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 1 oktober 2017
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 175.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 50 Rob van Bussel Billy Alabama Billy Congo Asten
2 141 Renee de Weert Fiona Tangelo van de Zuuthoeve
3 Nina van Enckevort Conchita S Con Cento Sint -Oedenrode
4 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
5 Thom van Dijck Archer Ginus Sint oedenrode
6 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam Oirschot
7 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
8 274 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
9 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
10 97 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
11 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Sint Oedenrode
12
13 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL Helmond
14 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
15 Suzan van Gastel Fergie Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
16 Thom de Koff Ferran V Indorado RENSWOUDE
17 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
18 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
19
20 Malin Parmler Fantafee Zirocco Blue Mierlo
21
22 Maikel van der Vleuten Gotcha - Someren
23 Rob Heyligers Easy Rider Mr. Blue Asten
24 132 Arnold Boerekamps Fybalia NN Asten
25 142 Renee de Weert Flugel -
26 53 Rob van Bussel From Heidi Andiamo Z Asten
27 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Sint -Oedenrode
28 256 Journey van Eerd Knegt's Cascavel Tangelo vd Zuuthoeve Veldhoven
29 Thom van Dijck Fleurissant Startrek Sint oedenrode
30 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
31 229 Jan Conijn King Kong nn Son
32 Roy Rutten ELandra Zirroco blue Heythuysen
33 Beau Schuttelaar Galaxy girl Onbekend tegelen
34 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint Oedenrode
35 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
36 Suzan van Gastel Eye Catcher Go Harley VDL Nijnsel
37 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
38 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-Rixtel
39 271 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Sevenum
40
41 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
42 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
43 Iago Fratti Cassina LH Z Cassini II Mierlo
44 Thom de Koff Ghayano Bernini RENSWOUDE
45 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
46 260 Thiago Ribas da Costa Bonitot Le Tot de Semilly Ysselsteyn
47 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
48 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
49 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
50 266 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
51 Ben Talbot Urbanis R Z Untouched Eindhoven
52 Kimberly Loos Katinka L Vivaldi Du Seigneur BEEK EN DONK
53 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
54 Harry van Dooren Ceasar nn 5591la
55 Maikel van der Vleuten Expatero Zapatero VDL Someren
56 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact Tilburg
57 Kim Sturme Dalisca Memphis Bakel
58 Rob van Bussel Zandora Z Zandor asten heusden
59 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -Oedenrode
60 Jan Conijn Double Click Berlin Son en breugel
61 306 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint
62 74 Bibianne Beerens Carius Z Cardento Moergestel
63 Amber Fijen Assira Berlin eersel
64 Roy Rutten Everton Tren Ustinov Heythuysen
65
66 281 Jorn Emschove VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
67 309 Teun Vestjens Freedom Advance Sevenum