Klasse L 2 fasen spec.


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: BJ Events, Van Nunen Transport & Logistiek Geldrop BV en O.T.R.Service


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 30 september 2017
Tijd: Aansluitend
Jury‘s
A Heijligers
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Suzan van Gastel Hercules Spartacus Nijnsel
2 Jos van Heijst Dingly Celano Nuenen
3 Roald van Lankveld Zamorano RVL Z Zambesi YSSELSTEYN (LB)
4 102 Teun Vestjens Havangka Andiamo Sevenum
5 120 Rob Heyligers Colante Cuba Asten
6 Yves Winkelmolen Queen du rote Z Quickfire de ferann Son en breugel
7 Malin Parmler diamond in west diamant de revel Mierlo
8 Beau Schuttelaar H Amelusina Rubert R tegelen
9 Dana Gosen Maybel 'E' Fidjy of colors Geldrop
10 47 Lotte van den Broek Glyn Cazall Lierop
11 Elena Nijhuis Corleone Cartano Best
12 Thijs Derks Hokyra Fortuna Numero uno Zeeland
13 14 Eva Stad Tip Top's Hotmail Mylord Carthago
14 Martijn Verpoort Gomez Eldorado Veghel
15 Finn Boerekamp Diamond Lady Ustinov Someren
16 224 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
17 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
18 Benthe Smits Diabel Diabeau Well
19 Esther Reuvers Leonardo da Vinci MXL Edjaz vh Merelsnest Oijen
20 Roy Rutten Champion PS Z Comilfo plus Z Heythuysen
21 Suzan van Gastel Grazia Go Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
22 Serena Van Werkhoven Lovely Lady Elvis ter Putte Neerglabbeek
23 YuShuang Zhu Gonja Nieuwmoer Qeurly Elvis Sevenum
24 Fleur van Erp Eyewish Ustinov Boekel
25 Kimberly Loos Minerva AEG president BEEK EN DONK
26 Jolein Roestenburg Falke du Keske Andiamo Z Breugel
27 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son en breugel
28 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno YSSELSTEYN (LB)
29 Sem Verhoeven Maladay Malito De Reves Best
30 Max van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
31 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z Elsendorp
32 Malin Parmler lennox vant eigenlo echo van het spieveld Mierlo
33
34 Emma Bocken Estera Warrant Weert
35 Beau Schuttelaar Huppeldepup Tyson tegelen
36 275 Rob Heyligers Hoeheetdie Quasimodo Asten
37 Ruben Heijligers Evergreen Cristall Diarado Asten
38 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
39 Benthe Smits Edelweis Carambole Well
40 13 Eva Stad Argus Z Argentinus
41 Meike Helderman Flow Nabab de Reve leur
42 Roy Rutten BJ Royal Diabeau Heythuysen
43 41 Anne Olfers Frescobaldi Verdi Veldhoven
44 Martijn Verpoort Gioianelli eldorado Veghel
45 YuShuang Zhu Condretto Contender Sevenum
46
47 42 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire Asten
48 45 Tristan Marchal Horus Hosco Someren
49 46 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
50 Suzan van Gastel Herbie Zirocco Blue Nijnsel
51 Iago Fratti Enterprise Zapatero VDL Mierlo
52 Esther Reuvers Marcus Aurelius MXL Eldorado vd Zeshoek Oijen