Klasse L 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: A.S.P.schoonmaakbedrijf en van de Gevel Mechanisatie.

Deze rubriek is vol.

Klasse L 2 fase special is nog mogelijk!!!

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 30 september 2017
Tijd: Aansluitend
Jury‘s
A Heijligers
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Michael Grijmans Huro's Impossible Mundig R I'm Special de Muze Erp
2 157 Anne - Marie Poels Zaccheaus nn Swolgen
3 Aylin-filiz Bego G-star HTR Arezzo VDL Swolgen
4 Stijn van der Velden Enigma Cocu Eindhoven
5 Judith van den Nieuwenhuijzen Izaminka B Canabis Z Sint-Oedenrode
6 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
7
8 131 Leon Hegge Italy HDH Cream On Top 833730ih
9 Yves Winkelmolen Baloubelle Balou du rouet Son en breugel
10 Rob Heyligers Hello Afellay Asten
11 Rob van Bussel Inadja Celano asten heusden
12 Senna Diks Floreth Harley VDL overpelt
13 283 Hilde Simon Gladys Emilion Son
14 Jorn Emschove VDL Groep Halloween Clinton I Hoogeloon
15 Saskia Drissen Verona Maasbree
16 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor Riel
17 87 Bianca Schoenmakers Haute Couture HDH Cream On Top Geldrop
18 294 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Nuenen
19 Ilse Gielen Who Fruhlingshaft Roggel
20 Britt Snoeks Frivole Quasimodo Vd Molendreef Valkenswaard
21
22 Aafke Timmermans Dopharma's Hublot Vittorio Middelbeers
23 165 Enrique Borbolla Guy Baltic Swolgen
24 Amber Hellmeister Charisma HDH Cream on Top Heeze
25 Niclas Parmler VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
26
27 Aylin-filiz Bego Happy Hour HTR Jumpilot Swolgen
28 Anne - Marie Poels Berry White Berlin Swolgen
29 Stijn van der Velden Miss Quickly Cocu Eindhoven
30 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
31 Rebecca Lindberg Olaya Z Ogano Sitte Aarle-Rixtel
32 257 Kessy van Berlo Belle- Fomia verdi Veghel
33 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
34 221 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top
35 Jorn Emschove VDL Groep Haranta Numero Uno Hoogeloon
36 Rob van Bussel indigo vittorio asten heusden
37 288 Rob Heyligers Irbha Inschallah de Muze Asten
38
39 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
40 Janine Maassen  Eclair La Vie Diarado Helden
41 Jan Conijn Handsome Ultimo Son en breugel
42 298 Sanne van Gendt Lincom's Icarus R Echo v/h Spieveld Nuenen
43
44 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
45
46 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
47 76 Nicole Caris Hasina Bella MFS Chin Quin Maria Hoop
48 Janneke van Lieshout Cleo Verdi Veldhoven
49
50 101 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
51
52 Peggy Nillesen Gradarina Vleut sevenum
53 Mikki Manche Zenzie Kennedy Valkenswaard
54 Suzanne van den Kerkhof Estate Cardento Budel
55 Jente Tops Gamellie Tangelo van de Zuuthoeve Vessem
56 Amber Hellmeister Get over It HDH Cream on Top Heeze
57 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne
58 Aafke Timmermans Dopharma's Dolcie Tangelo v/d Zuuthoeve Middelbeers
59 Jorn Emschove VDL Groep Harley Nabab de Reve Hoogeloon
60 Robert Bole Firamee Diarado Broekhuizen
61 Ida Sjögren Indigo Quality Z Indoctro Asten
62 Yves Winkelmolen Highlight Up to date Son en breugel
63 Dante Kuipers Flower Blue van de Beatrixhoev Zirocco Blue Boxtel
64 Ellen Poels Santa Cruz Shouppydam des Horts Heide
65 88 Bianca Schoenmakers Gavita HDH nn Geldrop
66 Rob Heyligers Hadiolga Chello 3 VDL Asten
67 295 Sanne van Gendt Lincom's Ivory CL Cardento Nuenen
68 154 Enrique Borbolla Hero Swolgen
69 Niclas Parmler VDL Groep Hermès Z Cassanova Z Hoogeloon
70 167 Anne - Marie Poels Butterfly Bennington Swolgen
71 272 Rob van Bussel courage m canabis z Asten
72 Janneke van Lieshout Bonero Negro Veldhoven
73 77 Nicole Caris I'm one in a Million Special de Muze Maria Hoop
74 116 Maikel van der Vleuten Gozermie Arthos R Someren
75 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
76 99 Teun Vestjens Mont Blanc Cornet Obolenski Sevenum
77 Nadia van der Meer Winsor Sheraton Den Bosch
78 Frederique Brouwers Goldsmith alpha nn Oisterwijk