Klasse M 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: van Doorn Dakspecialist Zuid en Continu e-commerce B.V

Deken geschonken door Brabants Ruiterhuis

START 8.00 uur!!!!!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 september 2017
Tijd: 08:00
Jury‘s
A van Heeswijk
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 145 Renee de Weert Forever -
2 Erik Ickenroth Tippy Z Tyson Beesel
3 thieu timmermans Havana de tamerville Deauville de La Vie vlijmen
4 50 Rob van Bussel Billy Alabama Billy Congo Asten
5 284 Nicole Caris grappa contact vd heffinck Maria
6 Senna Diks Dakiro van berkenbroeck Perhaps vh Molenvondel overpelt
7 Joep van der Kampen VDL Groep Gloria Nabab de Reve Hoogeloon
8 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
9 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Nijnsel
10 279 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
11 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
12 Juus Bankers Sildouch Z Spartacus Deurne
13 285 Jan Conijn Kobus vd bisschop Nabab de reve Son
14 Jolanda Visser Hatsikidee Zirocco blue Heeze
15 Journey van Eerd Knegt's Gaudi Zambesi Veldhoven
16 146 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve
17 Rosanne Janssen DORIENA V Numero Uno Lierop
18
19 Enrique Borbolla Navarino Numero Uno Swolgen
20 Koen Leemans dopharma s erocco la nn middelbeers
21
22 Nadieh van den Brink Hertogin Ramiro Z Eindhoven
23 thieu timmermans Gigant zirroco blue vlijmen
24 Frederique Brouwers keenaghan aldato Oisterwijk
25 Senna Diks lowenherz lausejunge overpelt
26 57 Nicole Caris olmo lord z Maria Hoop
27 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland
28 Teun Vestjens Gaja Andiamo Sevenum
29 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
30 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
31 280 Vincent Dings Erosa HDH Arezzo VDL Heeze
32 Erik Ickenroth Hofman Namelus Beesel
33 147 Renee de Weert Guus Geluk Diarado
34 93 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R Asten
35 155 Anne - Marie Poels Harvey Baloubet Swolgen
36 286 Enrique Borbolla Carello Caretino Swolgen
37 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
38 Myrthe Sonnemans Lewis van Equinta Edjaz van 't Merelsnest panningen
39 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
40 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
41 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam Oirschot
42 Noortje Gevers Fleur Namelus R Nijnsel
43 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus Veldhoven
44 Amber Hellmeister Barbamama HDH Larino Heeze
45 Jolanda Visser Verdientje Verdi Heeze
46 Kim Vos Cayenne Z Caridor Z Eethen
47 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
48 Nadieh van den Brink Quaretino 2 Indoctro Eindhoven
49
50 Frederique Brouwers Mullentine High Society parco Oisterwijk
51 79 Veerle van de Pasch Cennetial Centadel Nijnsel
52 Rob van Bussel livius e Fidjy of colors asten heusden
53 58 Nicole Caris Miss Montana Massimo Maria Hoop
54
55 103 Teun Vestjens freule nn Sevenum
56 258 Renee de Weert Cartolona nn
57 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
58
59 170 Anne - Marie Poels Going for gold Toulon Swolgen