1.35m Nationaal 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Deze rubriek wordt gesponsord door: Concours NL en AH Heeze Boonaerts.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 29 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
B van Enckevoort
Prijzengeld
1e prijs: € 275.-
2e prijs: € 225.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 260 Thiago Ribas da Costa Bonitot Le Tot de Semilly Ysselsteyn
2 159 Anne - Marie Poels Elegance Cicero van Paemel Z Swolgen
3 249 Leopold van Asten VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
4 236 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
5 Maikel van der Vleuten VDL Groep Idi Utopia Quasimodo Z Someren
6 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
7 Iago Fratti Domino V Royal Bravour Mierlo
8 185 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Valentino Cavalier Asten
9 Jaime Guerra Cinca Casall Niederkruchten
10 259 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud
11 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
12 Kimberley Winsingh Don Chello Douglas Raalte
13 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
14 Koen Leemans Zonlicht Indorado middelbeers
15 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago YSSELSTEYN (LB)
16 Rob van Bussel From Heidi Andiamo Z asten heusden
17 Jorn Emschove VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
18 Thiago Ribas da Costa Billy Balou Cevin Z Ysselsteyn
19 160 Anne - Marie Poels Duvelke Eurocommerce Berlin Swolgen
20 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
21 Rob Heyligers Fahrenheit Sandro Beast Asten
22 Maikel van der Vleuten Cupido Numero Uno Someren
23 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
24 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
25 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
26 Jaime Guerra Lego Carmarque Niederkruchten
27 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion middelbeers
28 Leopold van Asten VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve Cooper v.d. Heffinck Hoogeloon
29 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
30 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
31 Albert Voorn Stakkana Koningshoeve Stakkato Sevenum
32 Siebe Kramer Donnafugata Ginus Oud beijerland
33 264 Thiago Ribas da Costa Cassius Canturo Ysselsteyn
34 144 Renee de Weert Punjab Perigueux
35 161 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
36 186 Piet Raijmakers Jr. Sawyer L Enchante Gold de Pecourt Asten
37 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
38 86 Bianca Schoenmakers Famke Adina HDH Bacardi VDL Geldrop
39 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50