1.30m nationaal 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Wellink Caesar B.V. en Rabobank Dommelstreek


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 29 september 2017
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Sint -Oedenrode
2 132 Arnold Boerekamps Fybalia NN Asten
3 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
4 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Sevenum
5 Freek Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
6 Marlies Hoorn Baratino E Cartano weert
7 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
8 Bas Theeuwes Dopharma's Giovanni Zambesi Middelbeers
9 Thiago Ribas da Costa Bonitot Le Tot de Semilly Ysselsteyn
10 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
11 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
12 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
13 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL Helmond
14 Kimberley Winsingh Dusty - Raalte
15 Anne-martine van Liere Goya vls Unaniem Weert
16 Jan Conijn Erdousch Up to Date Son en breugel
17 117 Maikel van der Vleuten Expatero Zapatero VDL Someren
18 Siebe Kramer Hickstead Van Overis Darco Oud beijerland
19 Bianca Schoenmakers Cream Couleur HDH Cream on Top Geldrop
20
21 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
22 61 Bart Lips Celine Z Cesano II Biest-houtakker
23 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-Rixtel
24 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
25 Freek Vestjens Freedom Advance Sevenum
26 265 Rob Heyligers Easy Rider Mr. Blue Asten
27 29 Silje Haug Darjeeling Vaillant Hunsel
28 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
29
30
31 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -Oedenrode
32 133 Arnold Boerekamps Formidable Diarado Asten
33 Amber Fijen Jewel's van het Sassenhof Thunder Van De Zuuthoeve eersel
34 142 Renee de Weert Flugel -
35 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
36 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
37 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Middelbeers
38 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
39 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
40 139 Henk van de Pol Van Gogh VLS nn
41 Anne-martine van Liere Flinstone Ultimo Weert
42 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
43 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
44 Jan Conijn Double Click Berlin Son en breugel
45 Malin Parmler Jewel van ‘t Eigenlo Diamant de Semily Mierlo
46 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
47 Marlies Hoorn Duke Sion Lord Z weert
48 85 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
49
50 Roy Rutten ELandra Zirroco blue Heythuysen
51 Siebe Kramer Edelmeta Oud beijerland
52 Harry van Dooren Ceasar nn 5591la
53 Freek Vestjens Escudo- S Cicero Z van Paemel Sevenum
54 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
55 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
56 Iago Fratti Cassina LH Z Cassini II Mierlo
57
58
59 158 Anne - Marie Poels Dibria nn Swolgen
60 Koen Leemans Dopharma's Cooper Casantos middelbeers
61 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
62 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact Tilburg
63 Ben Talbot Urbanis R Z Untouched Eindhoven
64 43 Kimberly van Engelen Belle Chance Vigo D'arsouilles Harmelen
65 Silje Haug Aranca Mermus Hunsel
66 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
67 134 Arnold Boerekamps Apower A Lee Springpower Asten
68 Nina van Enckevort Conchita S Con Cento Sint -Oedenrode
69 Joseph Rothstein Gomez Quality Time Eindhoven
70 Joost Martens Florette Wizzerd Weert
71 62 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-houtakker
72 Maikel van der Vleuten Gotcha - Someren
73 229 Jan Conijn King Kong nn Son
74 Malin Parmler Fantafee Zirocco Blue Mierlo
75 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
76 Amber Fijen Assira Berlin eersel
77 140 Henk van de Pol Dilithyia VLS nn
78 Anne-martine van Liere Gilithyia VLS Zagreb Weert
79 Kimberley Winsingh Carello Caretino Raalte
80 Roald van Lankveld Adine Barbarian YSSELSTEYN (LB)
81 Roy Rutten Everton Tren Ustinov Heythuysen
82 Amber Elst Chanel Canturo Achtmaa
83 97 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
84 123 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon
85 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud beijerland
86 141 Renee de Weert Fiona Tangelo van de Zuuthoeve
87 Leopold van Asten VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
88 Anne - Marie Poels Elegance Cicero van Paemel Z Swolgen