Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: John Vermeulen Fietsplezier en Smeets Mercedes Benz.

Deken geschonken door Brabants Ruiterhuis


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 28 september 2017
Tijd: 19:00
Jury‘s
A van Heeswijk
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 65.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 81 Belle van Breugel Izzi Tinka's boy Sint Michielsgestel
2
3
4
5 Elisa Brouwers impress Zirocco Blue Mierlo
6 Toon Aarts Zalsa Sonique Neerpelt
7
8 Rosanne Janssen Garieska V Ukato Lierop
9 Esther Wijlaars Hatsikidee K Z Harmony Geldrop
10
11
12 Amber Hellmeister Gatinka HDH Up to Date Heeze
13
14 Melissa Verhoeven Hulk nn Son en breugel
15 Eva van Zantvoort Go Nobel-n Quebracho LS Valkenswaard
16
17
18 Willeke van der Velden Imani Dakar VDL st oedenrode
19 1 Lynn Stareng Isabella's Zirocco Zirocco Blue Heeze
20 Wim van Hoof Ivano Crespo VDL netersel
21 Robert Bole Giramee Indoctro Broekhuizen
22
23
24
25 Sanne Bressers Clementine Carrico Helmond
26 Lizzy van der Vorst Future pride of architect Springtime Geldrop
27 138 Britt van Erp Impossible Z Inshallah de Muze Boekel
28 Emma Bocken Estera Warrant Weert
29 Anouk Geunis Geliana Spartacus Weert
30 Wendy van Heumen Malita Z Marius Claudius Nistelrode
31 Angelica Van Hout Desperanza Darius Eindhoven
32 Tessa Meurs Une Folie D'emm Quidam de Revel best
33 Samantha Beekman Celine Van Gogh geldrop
34 Tessa Duijf Going on van de Rikse Bernini Helden
35 Benthe Smits G-Star Padinus Well
36 Jessie van Daal Zazou Radisson Leende
37 Amber Hellmeister Cream Spot HDH Cream on Top Heeze
38 daphne van den Putte Elegance zurich valkenswaard
39 Dana Gosen Maybel 'E' Fidjy of colors Geldrop
40 Mikki Manche Icon d'Or Zambesi Valkenswaard
41 Britt Weber Hi-Five-Terma Tornesch Geldrop
42 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro Lierop
43 Toon Aarts Amay Arthos Z Neerpelt
44 megan van hout Korana's Erino Larino valkenswaard
45 Monique van Roy hummer spartacus Reusel
46 Chiara Dirks Hip-Hop Campbell VDL Helmond
47 Aylin-filiz Bego Garthago Mylord Carthago Swolgen
48 Nikki Vermelis Divergo B Verdi Tilburg
49
50 Marly Ceelen Laranza Warrant HELMOND
51 Malissa Harskamp Clooney Geldrop
52
53 Judith van den Nieuwenhuijzen Izaminka B Canabis Z Sint-Oedenrode
54
55 Linda van Gastel Coco Flanel Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
56 Britt van Erp H.Emeralda Emerald Boekel
57 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
58 66 Amber Hellmeister Carrado HDH Cachas Heeze
59 Tara van der Leegte Choco white Chocoprince Waalre
60 Benthe Smits Silvermoon x Well
61 67 Amber Martens Lefino DV Z Levisto Z Leende
62
63 80 Belle van Breugel Inflame-Go Namelus R Sint Michielsgestel